Norges Fotballforbund og Toppfotball kvinner la fram kampprogrammet i de 18 serierundene for kvinner. 

Nrk viser første seriekamp den 3/7 mellom Rosenborg og Lillestrøm. 

Slik spilles Toppserien 2020:

Toppserien runde 1 (4.-5. juli)

Avaldsnes – Lyn
Klepp – Kolbotn
Rosenborg – LSK Kvinner (fre 3/7 kl 19.45)
Røa-Arna – Bjørnar
Sandviken – Vålerenga

Toppserien runde 2 (11.-12. juli)

Arna-Bjørnar – Klepp
Kolbotn – Avaldsnes
LSK Kvinner – Sandviken
Lyn – Rosenborg
Vålerenga – Røa (fre 10/7 kl 19.45)

Toppserien runde 3 (18.-19. juli)

Avaldsnes – Arna-Bjørnar
Klepp – Vålerenga
Rosenborg – Kolbotn
Røa – LSK Kvinner (17/7 kl 19.45)
Sandviken – Lyn

Toppserien runde 4 (25.-26. juli)

Arna-Bjørnar – Rosenborg
LSK Kvinner – Klepp
Lyn – Kolbotn
Røa – Sandviken
Vålerenga – Avaldsnes (24/7 kl 19.45)

Toppserien runde 5 (1.-2. aug)

Arna-Bjørnar – Vålerenga
Avaldsnes – Sandviken (søn kl 16.00)
Kolbotn – Røa
Lyn – LSK Kvinner
Rosenborg – Klepp

Toppserien runde 6 (8.-9. aug)

Klepp – Lyn
LSK Kvinner – Arna-Bjørnar (søn kl 16.00)
Røa – Avaldsnes
Sandviken – Rosenborg
Vålerenga – Kolbotn

Toppserien runde 7 (15.-16. aug)

Arna-Bjørnar – Lyn
Avaldsnes – LSK Kvinner
Klepp – Røa
Kolbotn – Sandviken
Rosenborg – Vålerenga (søn kl 17.00)

Toppserien runde 8 (22.-23.aug)

Avaldsnes – Rosenborg
Kolbotn – Arna-Bjørnar
LSK Kvinner – Vålerenga (lør kl 15.00)
Lyn – Røa
Sandviken- Klepp

Toppserien runde 9 (26. aug)

Arna-Bjørnar – Sandviken
Klepp – Avaldsnes (kl 20.00)
LSK Kvinner – Kolbotn
Røa – Rosenborg
Vålerenga – Lyn

Toppserien runde 10 (29.-30. aug)

Avaldsnes – Røa
Kolbotn – Vålerenga
Lyn – Klepp
Rosenborg – Arna-Bjørnar
Sandviken – LSK Kvinner

Toppserien runde 11 (5.-6. sept)

Arna-Bjørnar – Avaldsnes
Kolbotn – Lyn
LSK Kvinner – Rosenborg
Røa – Klepp
Vålerenga – Sandviken

Toppserien runde 12 (12.-13. sept)

Arna-Bjørnar – Kolbotn
Avaldsnes – Vålerenga
Klepp – LSK Kvinner
Lyn – Sandviken
Rosenborg – Røa

Toppserien runde 13 (26. sept)

Kolbotn – Rosenborg
LSK Kvinner – Røa
Lyn – Avaldsnes
Sandviken – Arna-Bjørnar
Vålerenga – Klepp

Toppserien runde 14 (3.-4. okt)

Arna-Bjørnar – LSK Kvinner
Avaldsnes – Kolbotn
Klepp – Sandviken
Rosenborg – Lyn
Røa – Vålerenga

Toppserien runde 15 (17.-18. okt)

Kolbotn – Klepp
LSK Kvinner – Avaldsnes
Lyn – Arna-Bjørnar
Sandviken – Røa
Vålerenga – Rosenborg

Toppserien runde 16 (31. okt-1. nov)

Klepp – Arna-Bjørnar
Rosenborg – Avaldsnes
Røa – Lyn
Sandviken – Kolbotn
Vålerenga – LSK Kvinner

Toppserien runde 17 (7. nov)

Arna – Bjørnar-Røa
Avaldsnes – Klepp
Kolbotn – LSK Kvinner
Lyn – Vålerenga
Rosenborg – Sandviken

Toppserien runde 18 (15. nov)

Klepp – Rosenborg
LSK Kvinner – Lyn
Røa – Kolbotn
Sandviken – Avaldsnes
Vålerenga – Arna-Bjørnar

 

Kilde: https://www.nettavisen.no/sport/slik-spilles-toppserien-2020/3423977066.html

Hva synes du? Vi setter pris på DIN mening!