Kampene i OBOS-ligaen 2020 er nå klare, der de første 12 rundene er med fastsatt dato og klokkeslett.

Runde 1 (3.juli) Dag/Kl.slett Kanal
Grorud Lillestrøm Fredag 1800 Dplay
KFUM Oslo Jerv Fredag 1800 Dplay
Sandnes Ulf Øygarden Fredag 1800 Dplay
Stjørdals-Blink Ranheim Fredag 1800 Dplay
Tromsø Raufoss Fredag 1800 Dplay
Ull/Kisa Strømmen Fredag 1800 Dplay
Åsane Sogndal Fredag 1800 Dplay
HamKam Kongsvinger Fredag 2030 ESN
 
Runde 2 6-7 juli Dag/Kl.slett Kanal
Jerv Sandnes Ulf Mandag 1800 Dplay
Kongsvinger Tromsø Mandag 1800 Dplay
Ranheim Grorud Mandag 1800 Dplay
Raufoss Stjørdals-Blink Mandag 1800 Dplay
Sogndal Ull/Kisa Mandag 1800 Dplay
Strømmen KFUM Oslo Mandag 1800 Dplay
Øygarden Åsane Mandag 1800 Dplay
Lillestrøm HamKam Tirsdag 1900 ESN
 
Runde 3 13-14 juli Dag/Kl.slett Kanal
Grorud Sogndal Mandag 1800 Dplay
HamKam Øygarden Mandag 1800 Dplay
KFUM Oslo Raufoss Mandag 1800 Dplay
Stjørdals-Blink Kongsvinger Mandag 1800 Dplay
Tromsø Strømmen Mandag 1800 Dplay
Ull/Kisa Jerv Mandag 1800 Dplay
Åsane Ranheim Mandag 1800 Dplay
Sandnes Ulf Lillestrøm Tirsdag  1900 ESN
 
Runde 4  20-21 Juli Dag/Kl.slett Kanal
Jerv HamKam Mandag 1800 Dplay
Kongsvinger Grorud Mandag 1800 Dplay
Lillestrøm Stjørdals-Blink Mandag 1800 Dplay
Sogndal Sandnes Ulf Mandag 1800 Dplay
Strømmen Åsane Mandag 1800 Dplay
Ull/Kisa KFUM Oslo Mandag 1800 Dplay
Øygarden Raufoss Mandag 1800 Dplay
Ranheim Tromsø Tirsdag 1900 ESN
 
Runde 5 27-28 Juli Dag/Kl.slett Kanal
Grorud Jerv Mandag 1800 Dplay
KFUM Oslo Sogndal Mandag 1800 Dplay
Raufoss Kongsvinger Mandag 1800 Dplay
Sandnes Ulf Ull/Kisa Mandag 1800 Dplay
Stjørdals-Blink Strømmen Mandag 1800 Dplay
Tromsø Øygarden Mandag 1800 Dplay
Åsane Lillestrøm Mandag 1800 Dplay
HamKam Ranheim Tirsdag  1900 ESN
 
Runde 6  31 Juli Dag/Kl.slett Kanal
KFUM Oslo Åsane Fredag 1800 Dplay
Ranheim Kongsvinger Fredag 1800 Dplay
Sogndal Raufoss Fredag 1800 Dplay
Strømmen Sandnes Ulf Fredag 1800 Dplay
Tromsø Stjørdals-Blink Fredag 1800 Dplay
Ull/Kisa HamKam Fredag 1800 Dplay
Øygarden Grorud Fredag 1800 Dplay
Jerv Lillestrøm Fredag 2030 ESN
 
Runde 7  3-4 August Dag/Kl.slett Kanal
Grorud Ull/Kisa Mandag 1800 Dplay
HamKam KFUM Oslo Mandag 1800 Dplay
Kongsvinger Øygarden Mandag 1800 Dplay
Raufoss Strømmen Mandag 1800 Dplay
Sandnes Ulf Ranheim Mandag 1800 Dplay
Stjørdals-Blink Jerv Mandag 1800 Dplay
Åsane Tromsø Mandag 1800 Dplay
Lillestrøm Sogndal Tirsdag 1900 ESN
 
Runde 8 10-11 August Dag/Kl.slett Kanal
Jerv Kongsvinger Mandag 1800 Dplay
Ranheim Raufoss Mandag 1800 Dplay
Sogndal HamKam Mandag 1800 Dplay
Strømmen Grorud Mandag 1800 Dplay
Tromsø Sandnes Ulf Mandag 1800 Dplay
Ull/Kisa Åsane Mandag 1800 Dplay
Øygarden Stjørdals-Blink Mandag 1800 Dplay
KFUM Oslo Lillestrøm Tirsdag 1900 ESN
 
Runde 9  14 August Dag/Kl.slett Kanal
Grorud Tromsø Fredag 1800 Dplay
Kongsvinger Strømmen Fredag 1800 Dplay
Ranheim Øygarden Fredag 1800 Dplay
Raufoss Jerv Fredag 1800 Dplay
Sandnes Ulf KFUM Oslo Fredag 1800 Dplay
Stjørdals-Blink Sogndal Fredag 1800 Dplay
Åsane HamKam Fredag 1800 Dplay
Lillestrøm Ull/Kisa Fredag 2030 ESN
 
Runde 10  17-18 August Dag/Kl.slett Kanal
HamKam Grorud Mandag 1800 Dplay
Jerv Tromsø Mandag 1800 Dplay
Lillestrøm Raufoss Mandag 1800 Dplay
Sogndal Ranheim Mandag 1800 Dplay
Strømmen Øygarden Mandag 1800 Dplay
Ull/Kisa Stjørdals-Blink Mandag 1800 Dplay
Åsane Sandnes Ulf Mandag 1800 Dplay
KFUM Oslo Kongsvinger Tirsdag 1900 ESN
 
Runde 11  24-25 August Dag/Kl.slett Kanal
Grorud KFUM Oslo Mandag 1800 Dplay
Ranheim Strømmen Mandag 1800 Dplay
Raufoss Ull/Kisa Mandag 1800 Dplay
Sandnes Ulf HamKam Mandag 1800 Dplay
Stjørdals-Blink Åsane Mandag 1800 Dplay
Tromsø Sogndal Mandag 1800 Dplay
Øygarden Jerv Mandag 1800 Dplay
Kongsvinger Lillestrøm Tirsdag 1900 ESN
 
Runde 12 28 August Dag/Kl.slett Kanal
Jerv Ranheim Fredag 1800 Dplay
KFUM Oslo Stjørdals-Blink Fredag 1800 Dplay
Lillestrøm Strømmen Fredag 1800 Dplay
Sandnes Ulf Raufoss Fredag 1800 Dplay
Sogndal Øygarden Fredag 1800 Dplay
Ull/Kisa Kongsvinger Fredag 1800 Dplay
Åsane Grorud Fredag 1800 Dplay
HamKam Tromsø Fredag 2030 ESN
 
Runde 13 31 Aug-1 Sept    
Grorud Sandnes Ulf    
Kongsvinger Sogndal    
Ranheim KFUM Oslo    
Raufoss Åsane    
Stjørdals-Blink HamKam    
Strømmen Jerv    
Tromsø Ull/Kisa    
Øygarden Lillestrøm    
 
Runde 14  8-9 sept    
Grorud Stjørdals-Blink    
HamKam Raufoss    
KFUM Oslo Tromsø    
Lillestrøm Ranheim    
Sandnes Ulf Kongsvinger    
Sogndal Strømmen    
Ull/Kisa Øygarden    
Åsane Jerv    
 
Runde 15  14-15 Sept.    
Jerv Sogndal    
Kongsvinger Åsane    
Ranheim Ull/Kisa    
Raufoss Grorud    
Stjørdals-Blink Sandnes Ulf    
Strømmen HamKam    
Tromsø Lillestrøm    
Øygarden KFUM Oslo    
 
Runde 16  21-22 Sept    
Grorud Ranheim    
HamKam Jerv    
KFUM Oslo Strømmen    
Lillestrøm Kongsvinger    
Sandnes Ulf Tromsø    
Sogndal Stjørdals-Blink    
Ull/Kisa Raufoss    
Åsane Øygarden    
 
Runde 17  25 Sept    
Jerv Ull/Kisa    
Kongsvinger HamKam    
Ranheim Åsane    
Raufoss Sandnes Ulf    
Stjørdals-Blink KFUM Oslo    
Strømmen Lillestrøm    
Tromsø Grorud    
Øygarden Sogndal    
 
Runde 18  28-29 Sept    
Grorud Øygarden    
HamKam Stjørdals-Blink    
KFUM Oslo Sandnes Ulf    
Lillestrøm Jerv    
Sogndal Kongsvinger    
Strømmen Ranheim    
Ull/Kisa Tromsø    
Åsane Raufoss    
 
Runde 19  5-6 Okt.    
Jerv Strømmen    
Kongsvinger KFUM Oslo    
Ranheim Sogndal    
Raufoss HamKam    
Sandnes Ulf Grorud    
Stjørdals-Blink Lillestrøm    
Tromsø Åsane    
Øygarden Ull/Kisa    
 
Runde 20  12-13 Okt.    
HamKam Sandnes Ulf    
Jerv Raufoss    
KFUM Oslo Grorud    
Lillestrøm Øygarden    
Sogndal Tromsø    
Strømmen Kongsvinger    
Ull/Kisa Ranheim    
Åsane Stjørdals-Blink    
 
Runde 21 19-20 Okt    
Grorud HamKam    
Kongsvinger Jerv    
Ranheim Lillestrøm    
Raufoss Sogndal    
Sandnes Ulf Åsane    
Stjørdals-Blink Ull/Kisa    
Tromsø KFUM Oslo    
Øygarden Strømmen    
 
Runde 22  26-27 Okt    
HamKam Sogndal    
Jerv Øygarden    
Kongsvinger Ranheim    
Lillestrøm Sandnes Ulf    
Stjørdals-Blink Tromsø    
Strømmen Raufoss    
Ull/Kisa Grorud    
Åsane KFUM Oslo    
 
Runde 23  30 Okt.    
Grorud Åsane    
KFUM Oslo Ull/Kisa    
Ranheim Stjørdals-Blink    
Raufoss Lillestrøm    
Sandnes Ulf Strømmen    
Sogndal Jerv    
Tromsø HamKam    
Øygarden Kongsvinger    
 
Runde 24  2-3 Nov    
HamKam Åsane    
Jerv KFUM Oslo    
Kongsvinger Raufoss    
Lillestrøm Tromsø    
Stjørdals-Blink Grorud    
Strømmen Sogndal    
Ull/Kisa Sandnes Ulf    
Øygarden Ranheim    
 
Runde 25  6 Nov    
Grorud Strømmen    
KFUM Oslo HamKam    
Ranheim Jerv    
Raufoss Øygarden    
Sandnes Ulf Stjørdals-Blink    
Sogndal Lillestrøm    
Tromsø Kongsvinger    
Åsane Ull/Kisa    
 
Runde 26  9-10 Nov    
HamKam Ull/Kisa    
Jerv Grorud    
Kongsvinger Sandnes Ulf    
Lillestrøm Åsane    
Raufoss Ranheim    
Sogndal KFUM Oslo    
Strømmen Stjørdals-Blink    
Øygarden Tromsø    
 
Runde 27  16-17 Nov    
Grorud Raufoss    
HamKam Strømmen    
KFUM Oslo Ranheim    
Sandnes Ulf Sogndal    
Stjørdals-Blink Øygarden    
Tromsø Jerv    
Ull/Kisa Lillestrøm    
Åsane Kongsvinger    
 
Runde 28  23. – 24. nov    
Jerv Åsane    
Kongsvinger Stjørdals-Blink    
Lillestrøm KFUM Oslo    
Ranheim HamKam    
Raufoss Tromsø    
Sogndal Grorud    
Strømmen Ull/Kisa    
Øygarden Sandnes Ulf    
 
Runde 29  30. nov    
Grorud Kongsvinger    
HamKam Lillestrøm    
KFUM Oslo Øygarden    
Sandnes Ulf Jerv    
Stjørdals-Blink Raufoss    
Tromsø Ranheim    
Ull/Kisa Sogndal    
Åsane Strømmen    
 
Runde 30  7. desember    
Jerv Stjørdals-Blink    
Kongsvinger Ull/Kisa    
Lillestrøm Grorud    
Ranheim Sandnes Ulf    
Raufoss KFUM Oslo    
Sogndal Åsane    
Strømmen Tromsø    
Øygarden HamKam    

Hva synes du? Vi setter pris på DIN mening!