De 15 første rundene er satt opp med TV-kamper – se hele spilleplanen her. Her får vi gjensyn med både Lillestrøm og Tromsø som rykket ned fra Eliteserien 2019. 

Runde 1 (04/04-05/04) Dag/Kl.slett Kanal
HamKam Lillestrøm Søndag 15.00 ESN
Jerv Grorud Søndag 18.00 ES+/Dplay
KFUM Oslo Raufoss Søndag 18.00 ES+/Dplay
Kongsvinger Ranheim Søndag 18.00 ES+/Dplay
Øygarden Åsane Søndag 18.00 ES+/Dplay
Sogndal Ull/Kisa Søndag 18.00 ES+/Dplay
Strømmen Stjørdals-Blink Søndag 18.00 ES+/Dplay
Sandnes Ulf Tromsø Mandag 19.00 ESN
         
Runde 2 (13/04-13/04) Dag/Kl.slett Kanal
Åsane HamKam Mandag 15.00 ES+/Dplay
Lillestrøm Sandnes Ulf Mandag 18.00 ES+/Dplay
Ranheim KFUM Oslo Mandag 18.00 ES+/Dplay
Raufoss Strømmen Mandag 18.00 ES+/Dplay
Stjørdals-Blink Sogndal Mandag 18.00 ES+/Dplay
Tromsø Kongsvinger Mandag 18.00 ES+/Dplay
Ull/Kisa Jerv Mandag 18.00 ES+/Dplay
Grorud Øygarden Mandag 18.00 ES+/Dplay
         
Runde 3 (18/04-19/04) Dag/Kl.slett Kanal
Sogndal Tromsø Søndag 15.00 ESN
HamKam Grorud Søndag 18.00 ES+/Dplay
Jerv Raufoss Søndag 18.00 ES+/Dplay
KFUM Oslo Stjørdals-Blink Søndag 18.00 ES+/Dplay
Kongsvinger Ull/Kisa Søndag 18.00 ES+/Dplay
Strømmen Åsane Søndag 18.00 ES+/Dplay
Øygarden Lillestrøm Søndag 18.00 ES+/Dplay
Sandnes Ulf Ranheim Mandag 19.00 ESN
         
Runde 4 (25/04-26/04) Dag/Kl.slett Kanal
Ranheim Tromsø Søndag 15.00 ESN
Grorud Sandnes Ulf Søndag 18.00 ES+/Dplay
HamKam Øygarden Søndag 18.00 ES+/Dplay
Raufoss Ull/Kisa Søndag 18.00 ES+/Dplay
Stjørdals-Blink Jerv Søndag 18.00 ES+/Dplay
Strømmen Sogndal Søndag 18.00 ES+/Dplay
Åsane KFUM Oslo Søndag 18.00 ES+/Dplay
Lillestrøm Kongsvinger Mandag 19.00 ESN
         
Runde 5 (02/05-03/05) Dag/Kl.slett Kanal
Ull/Kisa Ranheim Lørdag 15.30 ESN
Jerv Åsane Søndag 18.00 ES+/Dplay
KFUM Oslo HamKam Søndag 18.00 ES+/Dplay
Kongsvinger Raufoss Søndag 18.00 ES+/Dplay
Sandnes Ulf Stjørdals-Blink Søndag 18.00 ES+/Dplay
Sogndal Grorud Søndag 18.00 ES+/Dplay
Øygarden Strømmen Søndag 18.00 ES+/Dplay
Tromsø Lillestrøm Mandag 19.00 ESN
         
Runde 6 (09/05-10/05) Dag/Kl.slett Kanal
Grorud Tromsø Lørdag 15.30 ESN
HamKam Jerv Søndag 18.00 ES+/Dplay
Raufoss Sogndal Søndag 18.00 ES+/Dplay
Stjørdals-Blink Ull/Kisa Søndag 18.00 ES+/Dplay
Strømmen Kongsvinger Søndag 18.00 ES+/Dplay
Øygarden KFUM Oslo Søndag 18.00 ES+/Dplay
Åsane Sandnes Ulf Søndag 18.00 ES+/Dplay
Lillestrøm Ranheim Mandag 19.00 ESN
         
Runde 7 (16/05-16/05) Dag/Kl.slett Kanal
Lillestrøm Grorud Lørdag 13.30 ESN
Ranheim Stjørdals-Blink Lørdag 13.30 ES+/Dplay
Jerv KFUM Oslo Lørdag 16.00 ES+/Dplay
Kongsvinger HamKam Lørdag 16.00 ES+/Dplay
Sandnes Ulf Øygarden Lørdag 16.00 ES+/Dplay
Sogndal Åsane Lørdag 16.00 ES+/Dplay
Tromsø Raufoss Lørdag 13.30 ES+/Dplay
Ull/Kisa Strømmen Lørdag 16.00 ES+/Dplay
         
Runde 8 (23/05-24/05) Dag/Kl.slett Kanal
HamKam Sogndal Lørdag 15.30 ESN
Grorud Ranheim Søndag 18.00 ES+/Dplay
KFUM Oslo Kongsvinger Søndag 18.00 ES+/Dplay
Stjørdals-Blink Tromsø Søndag 18.00 ES+/Dplay
Strømmen Sandnes Ulf Søndag 18.00 ES+/Dplay
Øygarden Jerv Søndag 18.00 ES+/Dplay
Åsane Ull/Kisa Søndag 18.00 ES+/Dplay
Raufoss Lillestrøm Mandag 19.00 ESN
         
Runde 9 (30/05-31/05) Dag/Kl.slett Kanal
Tromsø HamKam Lørdag 18.00 ESN
Jerv Strømmen Søndag 18.00 ES+/Dplay
Kongsvinger Åsane Søndag 18.00 ESN
Lillestrøm Stjørdals-Blink Søndag 18.00 ES+/Dplay
Ranheim Raufoss Søndag 18.00 ES+/Dplay
Sandnes Ulf KFUM Oslo Søndag 18.00 ES+/Dplay
Sogndal Øygarden Søndag 18.00 ES+/Dplay
Ull/Kisa Grorud Søndag 18.00 ES+/Dplay
         
Runde 10 (06/06-07/06) Dag/Kl.slett Kanal
KFUM Oslo Ull/Kisa Lørdag 15.30 ESN
Grorud Raufoss Søndag 18.00 ES+/Dplay
Jerv Sogndal Søndag 18.00 ES+/Dplay
Stjørdals-Blink Kongsvinger Søndag 18.00 ES+/Dplay
Strømmen Tromsø Søndag 18.00 ES+/Dplay
Øygarden Ranheim Søndag 18.00 ES+/Dplay
Åsane Lillestrøm Søndag 18.00 ES+/Dplay
HamKam Sandnes Ulf Mandag 19.00 ESN
         
Runde 11 (14/06-14/06) Dag/Kl.slett Kanal
Kongsvinger Grorud Søndag 18.00 ES+/Dplay
Lillestrøm Strømmen Søndag 18.00 ES+/Dplay
Ranheim HamKam Søndag 18.00 ES+/Dplay
Raufoss Stjørdals-Blink Søndag 18.00 ES+/Dplay
Sandnes Ulf Jerv Søndag 18.00 ES+/Dplay
Sogndal KFUM Oslo Søndag 18.00 ES+/Dplay
Tromsø Åsane Søndag 18.00 ES+/Dplay
Ull/Kisa Øygarden Søndag 18.00 ES+/Dplay
         
Runde 12 (21/06-21/06) Dag/Kl.slett Kanal
HamKam Ull/Kisa Søndag 18.00 ES+/Dplay
Jerv Kongsvinger Søndag 18.00 ES+/Dplay
KFUM Oslo Lillestrøm Søndag 18.00 ES+/Dplay
Sogndal Sandnes Ulf Søndag 18.00 ES+/Dplay
Stjørdals-Blink Grorud Søndag 18.00 ES+/Dplay
Strømmen Ranheim Søndag 18.00 ES+/Dplay
Øygarden Tromsø Søndag 18.00 ES+/Dplay
Åsane Raufoss Søndag 18.00 ES+/Dplay
         
Runde 13 (26/06-26/06) Dag/Kl.slett Kanal
Grorud Strømmen Fredag 19.00 ES+/Dplay
Kongsvinger Øygarden Fredag 19.00 ES+/Dplay
Lillestrøm Sogndal Fredag 19.00 ES+/Dplay
Ranheim Jerv Fredag 19.00 ES+/Dplay
Raufoss HamKam Fredag 19.00 ES+/Dplay
Stjørdals-Blink Åsane Fredag 19.00 ES+/Dplay
Tromsø KFUM Oslo Fredag 19.00 ES+/Dplay
Ull/Kisa Sandnes Ulf Fredag 19.00 ES+/Dplay
         
Runde 14 (05/07-05/07) Dag/Kl.slett Kanal
HamKam Stjørdals-Blink Lørdag 15.30 ESN
Jerv Lillestrøm Søndag 18.00 ES+/Dplay
KFUM Oslo Strømmen Søndag 18.00 ES+/Dplay
Sandnes Ulf Kongsvinger Søndag 18.00 ES+/Dplay
Sogndal Ranheim Søndag 18.00 ES+/Dplay
Øygarden Raufoss Søndag 18.00 ES+/Dplay
Åsane Grorud Søndag 18.00 ES+/Dplay
Ull/Kisa Tromsø Mandag 19.00 ESN
         
Runde 15 (11/07-11/07) Dag/Kl.slett Kanal
Lillestrøm Ull/Kisa Lørdag 15.30 ESN
Grorud KFUM Oslo Lørdag 18.00 ES+/Dplay
Kongsvinger Sogndal Lørdag 18.00 ES+/Dplay
Ranheim Åsane Lørdag 18.00 ES+/Dplay
Raufoss Sandnes Ulf Lørdag 18.00 ES+/Dplay
Stjørdals-Blink Øygarden Lørdag 18.00 ES+/Dplay
Strømmen HamKam Lørdag 18.00 ES+/Dplay
Tromsø Jerv Lørdag 18.00 ES+/Dplay
Runde 16 (01/08-02/08)    
HamKam Kongsvinger
Jerv Stjørdals-Blink
KFUM Oslo Ranheim
Sandnes Ulf Lillestrøm
Sogndal Strømmen
Ull/Kisa Raufoss
Øygarden Grorud
Åsane Tromsø
Runde 17 (08/08-09/08)
Grorud Sogndal
Kongsvinger Jerv
Lillestrøm HamKam
Ranheim Ull/Kisa
Raufoss Åsane
Stjørdals-Blink KFUM Oslo
Strømmen Øygarden
Tromsø Sandnes Ulf
Runde 18 (15/08-16/08)    
HamKam Raufoss
Jerv Øygarden
KFUM Oslo Tromsø
Ranheim Grorud
Sandnes Ulf Strømmen
Sogndal Lillestrøm
Ull/Kisa Kongsvinger
Åsane Stjørdals-Blink
Runde 19 (22/08-23/08)
Grorud Ull/Kisa
Kongsvinger KFUM Oslo
Lillestrøm Åsane
Raufoss Ranheim
Stjørdals-Blink HamKam
Strømmen Jerv
Tromsø Sogndal
Øygarden Sandnes Ulf
Runde 20 (29/08-30/08)
HamKam Strømmen
KFUM Oslo Jerv
Ranheim Lillestrøm
Raufoss Tromsø
Sandnes Ulf Grorud
Sogndal Kongsvinger
Ull/Kisa Stjørdals-Blink
Åsane Øygarden
     
Runde 21 (12/09-13/09)
Grorud Åsane
Jerv HamKam
Kongsvinger Sandnes Ulf
Lillestrøm Raufoss
Stjørdals-Blink Ranheim
Strømmen KFUM Oslo
Tromsø Ull/Kisa
Øygarden Sogndal
Runde 22 (16/09-16/09)
HamKam Tromsø
KFUM Oslo Øygarden
Kongsvinger Stjørdals-Blink
Ranheim Strømmen
Raufoss Grorud
Sandnes Ulf Åsane
Sogndal Jerv
Ull/Kisa Lillestrøm
Runde 23 (19/09-20/09)
Grorud Lillestrøm
Jerv Sandnes Ulf
KFUM Oslo Sogndal
Stjørdals-Blink Raufoss
Strømmen Ull/Kisa
Tromsø Ranheim
Øygarden HamKam
Åsane Kongsvinger
Runde 24 (26/09-27/09)
Grorud Stjørdals-Blink
HamKam KFUM Oslo
Kongsvinger Strømmen
Lillestrøm Tromsø
Ranheim Øygarden
Raufoss Jerv
Sandnes Ulf Sogndal
Ull/Kisa Åsane
Runde 25 (30/09-30/09)
Jerv Ull/Kisa
KFUM Oslo Sandnes Ulf
Sogndal HamKam
Stjørdals-Blink Lillestrøm
Strømmen Raufoss
Tromsø Grorud
Øygarden Kongsvinger
Åsane Ranheim
Runde 26 (03/10-04/10)
Grorud Jerv
Lillestrøm KFUM Oslo
Ranheim Kongsvinger
Raufoss Øygarden
Sandnes Ulf HamKam
Tromsø Stjørdals-Blink
Ull/Kisa Sogndal
Åsane Strømmen
Runde 27 (17/10-18/10)
HamKam Ranheim
Jerv Tromsø
KFUM Oslo Åsane
Kongsvinger Lillestrøm
Sandnes Ulf Raufoss
Sogndal Stjørdals-Blink
Strømmen Grorud
Øygarden Ull/Kisa
Runde 28 (24/10-25/10)
Grorud HamKam
Lillestrøm Øygarden
Ranheim Sogndal
Raufoss Kongsvinger
Stjørdals-Blink Sandnes Ulf
Tromsø Strømmen
Ull/Kisa KFUM Oslo
Åsane Jerv
Runde 29, lørdag 31/10
HamKam Åsane
Jerv Ranheim
KFUM Oslo Grorud
Kongsvinger Tromsø
Sandnes Ulf Ull/Kisa
Sogndal Raufoss
Strømmen Lillestrøm
Øygarden Stjørdals-Blink
Runde 30, lørdag 7/11
Grorud Kongsvinger
Lillestrøm Jerv
Ranheim Sandnes Ulf
Raufoss KFUM Oslo
Stjørdals-Blink Strømmen
Tromsø Øygarden
Ull/Kisa HamKam
Åsane Sogndal

Hva synes du? Vi setter pris på DIN mening!