Spilleplanen for Obosligaen 2017 ble i går presentert og vi har hentet listen fra fotballforbundet sine egne sider fotball.no

Oppsettet for TV-kamper er klart frem til runde 17. Utgangspunktet for serierundene er søndag klokken 18.00. I henhold til TV-avtalen vil enkelte kamper flyttes bort fra hovedrunden.

SPILLEPLAN OBOS-LIGAEN 2017

Runde 1,  2. april
Start Fredrikstad Søndag kl 15 (Eurosport Norge)
Florø Jerv Søndag kl 18 (Eurosport Player)
Mjøndalen Arendal Søndag kl 18 (Eurosport Player)
Ranheim Strømmen Søndag kl 18 (Eurosport Player)
Sandnes Ulf Elverum Søndag kl 18 (Eurosport Player)
Tromsdalen Åsane Søndag kl 18 (Eurosport Player)
Ull/Kisa Levanger Søndag kl 18 (Eurosport Player)
Bodø/Glimt Kongsvinger Tirsdag kl 19 (Eurosport Norge)

 

Runde 2,  9. april
Kongsvinger Start Søndag kl 15 (Eurosport Norge)
Arendal Ull/Kisa Søndag kl 18 (Eurosport Player)
Elverum Tromsdalen Søndag kl 18 (Eurosport Player)
Jerv Ranheim Søndag kl 18 (Eurosport Player)
Levanger Sandnes Ulf Søndag kl 18 (Eurosport Player)
Strømmen Florø Søndag kl 18 (Eurosport Player)
Åsane Bodø/Glimt Søndag kl 18 (Eurosport Player)
Fredrikstad Mjøndalen Tirsdag kl 19 (Eurosport Norge)

 

Runde 3, 17. april
Sandnes Ulf Fredrikstad Mandag kl 15 (Eurosport Norge)
Bodø/Glimt Elverum Mandag kl 18 (Eurosport Player)
Florø Levanger Mandag kl 18 (Eurosport Player)
Start Åsane Mandag kl 18 (Eurosport Player)
Ranheim Arendal Mandag kl 18 (Eurosport Player)
Tromsdalen Kongsvinger Mandag kl 18 (Eurosport Player)
Ull/Kisa Strømmen Mandag kl 18 (Eurosport Player)
Mjøndalen Jerv Tirsdag kl 19 (Eurosport Norge)

 

Runde 4, 23. april
Kongsvinger Ranheim Lørdag kl 15 (Eurosport Norge)
Fredrikstad Bodø/Glimt Søndag kl 15 (Eurosport Norge)
Arendal Florø Søndag kl 18 (Eurosport Player)
Elverum Ull/Kisa Søndag kl 18 (Eurosport Player)
Jerv Strømmen Søndag kl 18 (Eurosport Player)
Levanger Mjøndalen Søndag kl 18 (Eurosport Player)
Tromsdalen Start Søndag kl 18 (Eurosport Player)
Åsane Sandnes Ulf Søndag kl 18 (Eurosport Player)

 

Runde 5, 30. april
Mjøndalen Kongsvinger Søndag kl 15 (Eurosport Norge)
Jerv Levanger Søndag kl 18 (Eurosport Player)
Florø Elverum Søndag kl 18 (Eurosport Player)
Ranheim Åsane Søndag kl 18 (Eurosport Player)
Sandnes Ulf Tromsdalen Søndag kl 18 (Eurosport Player)
Strømmen Arendal Søndag kl 18 (Eurosport Player)
Ull/Kisa Fredrikstad Søndag kl 18 (Eurosport Player)
Bodø/Glimt Start Tirsdag kl 19 (Eurosport Norge)

 

Runde 6, 7. mai
Arendal Jerv Lørdag kl 15 (Eurosport Norge)
Elverum Ranheim Søndag kl 18 (Eurosport Player)
Fredrikstad Florø Søndag kl 18 (Eurosport Player)
Start Ull/Kisa Søndag kl 18 (Eurosport Player)
Levanger Strømmen Søndag kl 18 (Eurosport Player)
Tromsdalen Bodø/Glimt Søndag kl 18 (Eurosport Player)
Åsane Mjøndalen Søndag kl 18 (Eurosport Player)
Kongsvinger Sandnes Ulf Tirsdag kl 19 (Eurosport Norge)

 

Runde 7, 13. mai
Arendal Levanger Lørdag kl 18 (Eurosport Player)
Jerv Kongsvinger Lørdag kl 18 (Eurosport Player)
Florø Start Lørdag kl 18 (Eurosport Player)
Mjøndalen Elverum Lørdag kl 18 (Eurosport Player)
Ranheim Fredrikstad Lørdag kl 18 (Eurosport Player)
Sandnes Ulf Bodø/Glimt Lørdag kl 18 (Eurosport Player)
Strømmen Tromsdalen Lørdag kl 18 (Eurosport Player)
Ull/Kisa Åsane Lørdag kl 18 (Eurosport Player)

 

Runde 8, 16. mai
Bodø/Glimt Ull/Kisa Tirsdag kl 18 (Eurosport Player)
Elverum Strømmen Tirsdag kl 18 (Eurosport Player)
Fredrikstad Jerv Tirsdag kl 18 (Eurosport Player)
Start Sandnes Ulf Tirsdag kl 18 (Eurosport Player)
Kongsvinger Arendal Tirsdag kl 18 (Eurosport Player)
Levanger Ranheim Tirsdag kl 18 (Eurosport Player)
Tromsdalen Mjøndalen Tirsdag kl 18 (Eurosport Player)
Åsane Florø Tirsdag kl 18 (Eurosport Player)

 

Runde 9, 21. mai
Mjøndalen Sandnes Ulf Fredag kl 19 (Eurosport Norge)
Strømmen Kongsvinger Søndag kl 15 (Eurosport Norge)
Arendal Elverum Søndag kl 18 (Eurosport Player)
Jerv Åsane Søndag kl 18 (Eurosport Player)
Florø Bodø/Glimt Søndag kl 18 (Eurosport Player)
Levanger Fredrikstad Søndag kl 18 (Eurosport Player)
Ranheim Start Søndag kl 18 (Eurosport Player)
Ull/Kisa Tromsdalen Søndag kl 18 (Eurosport Player)

 

Runde 10, 28. mai
Start Jerv Lørdag kl 15 (Eurosport Norge)
Bodø/Glimt Mjøndalen Søndag kl 18 (Eurosport Player)
Elverum Levanger Søndag kl 18 (Eurosport Player)
Fredrikstad Arendal Søndag kl 18 (Eurosport Player)
Kongsvinger Florø Søndag kl 18 (Eurosport Player)
Sandnes Ulf Ull/Kisa Søndag kl 18 (Eurosport Player)
Tromsdalen Ranheim Søndag kl 18 (Eurosport Player)
Åsane Strømmen Søndag kl 18 (Eurosport Player)

 

Runde 11, 4. juni
Mjøndalen Start Søndag kl 15 (Eurosport Norge)
Arendal Tromsdalen Søndag kl 18 (Eurosport Player)
Jerv Elverum Søndag kl 18 (Eurosport Player)
Florø Sandnes Ulf Søndag kl 18 (Eurosport Player)
Levanger Åsane Søndag kl 18 (Eurosport Player)
Ranheim Bodø/Glimt Søndag kl 18 (Eurosport Player)
Strømmen Fredrikstad Søndag kl 18 (Eurosport Player)
Ull/Kisa Kongsvinger Søndag kl 18 (Eurosport Player)

 

Runde 12, 11.juni
Kongsvinger Levanger Lørdag kl 15.30 (Eurosport Norge)
Start Strømmen Lørdag kl 18 (Eurosport Norge)
Bodø/Glimt Jerv Søndag kl 15.30 (Eurosport Norge)
Mjøndalen Ull/Kisa Søndag kl 18 (Eurosport Player)
Sandnes Ulf Ranheim Søndag kl 18 (Eurosport Player)
Tromsdalen Florø Søndag kl 18 (Eurosport Player)
Åsane Arendal Søndag kl 18 (Eurosport Player)
Fredrikstad Elverum Søndag kl 1800 (Eurosport Norge)

 

Runde 13, 18.juni
Arendal Bodø/Glimt Lørdag kl 1500 (Eurosport Norge)
Elverum Åsane Søndag kl 18 (Eurosport Player)
Jerv Tromsdalen Søndag kl 18 (Eurosport Player)
Florø SK Ull/Kisa Søndag kl 18 (Eurosport Player)
Levanger Start Søndag kl 18 (Eurosport Player)
Ranheim Mjøndalen Søndag kl 18 (Eurosport Player)
Strømmen Sandnes Ulf Søndag kl 18 (Eurosport Player)
Fredrikstad Kongsvinger Tirsdag kl 19 (Eurosport Norge)

 

Runde 14, 25. juni
Mjøndalen Florø Søndag kl 15 (Eurosport Norge)
Bodø/Glimt Strømmen Søndag kl 18 (Eurosport Player)
Kongsvinger Elverum Søndag kl 18 (Eurosport Player)
Sandnes Ulf Jerv Søndag kl 18 (Eurosport Player)
Tromsdalen Levanger Søndag kl 18 (Eurosport Player)
Ull/Kisa Ranheim Søndag kl 18 (Eurosport Player)
Åsane Fredrikstad Søndag kl 18 (Eurosport Player)
Start Arendal Tirsdag kl 19 (Eurosport Norge)

 

Runde 15, 2. juli
Strømmen Mjøndalen Søndag kl 15 (Eurosport Norge)
Elverum Start Søndag kl 18 (Eurosport Player)
Jerv Ull/Kisa Søndag kl 18 (Eurosport Player)
Fredrikstad Tromsdalen Søndag kl 18 (Eurosport Player)
Kongsvinger Åsane Søndag kl 18 (Eurosport Player)
Levanger Bodø/Glimt Søndag kl 18 (Eurosport Player)
Ranheim Florø Søndag kl 18 (Eurosport Player)
Arendal Sandnes Ulf Tirsdag kl 19 (Eurosport Norge)

 

Runde 16, 23. juli
Bodø/Glimt Ranheim
Florø Fredrikstad
Start Kongsvinger
Sandnes Ulf Mjøndalen
Strømmen Jerv
Tromsdalen Arendal
Ull/Kisa Elverum
Åsane Levanger

 

Runde 17, 30. juli
Arendal Åsane
Elverum Florø
Fredrikstad Strømmen
Kongsvinger Ull/Kisa
Levanger Jerv
Mjøndalen Bodø/Glimt
Ranheim Tromsdalen
Sandnes Ulf IK Start

 

Runde 18, 6. august
Bodø/Glimt Arendal
Jerv Fredrikstad
Florø Kongsvinger
IK Start Mjøndalen
Strømmen Levanger
Tromsdalen Elverum
Ull/Kisa Sandnes Ulf
Åsane Ranheim

 

Runde 19, 13. aug
Arendal Strømmen
Elverum Bodø/Glimt
Fredrikstad Levanger
Start Florø
Kongsvinger Jerv
Mjøndalen Tromsdalen
Ranheim Ull/Kisa
Sandnes Ulf Åsane

 

Runde 20, 16. august
Bodø/Glimt Fredrikstad
Jerv Arendal
Florø Mjøndalen
Levanger Elverum
Strømmen Ranheim
Tromsdalen Sandnes Ulf
Ull/Kisa Start
Åsane Kongsvinger

 

Runde 21, 20. august
Arendal Fredrikstad
Elverum Jerv
Start Tromsdalen
Kongsvinger Bodø/Glimt
Mjøndalen Strømmen
Ranheim Levanger
Sandnes Ulf Florø
Åsane Ull/Kisa

 

Runde 22,  3.september
Bodø/Glimt Sandnes Ulf
Jerv Start
Florø Tromsdalen
Fredrikstad Åsane
Levanger Arendal F
Ranheim Kongsvinger
Strømmen Elverum
Ull/Kisa Mjøndalen

 

Runde 23, 10. september
Elverum Fredrikstad
Florø Arendal
Start Bodø/Glimt
Kongsvinger Strømmen
Mjøndalen Ranheim
Sandnes Ulf Levanger
Tromsdalen Ull/Kisa
Åsane Jerv

 

Runde 24, 17. september
Arendal Mjøndalen
Bodø/Glimt Tromsdalen
Jerv Sandnes Ulf
Fredrikstad  Start
Levanger Kongsvinger
Ranheim Elverum
Strømmen Åsane
Ull/Kisa Florø

 

Runde 25, 24. september
Elverum Arendal
Florø Ranheim
Start Levanger
Kongsvinger Fredrikstad
Mjøndalen Åsane
Sandnes Ulf Strømmen
Tromsdalen Jerv
Ull/Kisa Bodø/Glimt

 

Runde 26, 01. oktober
Arendal Kongsvinger
Bodø/Glimt Florø
Jerv Mjøndalen
Fredrikstad Ull/Kisa
Levanger Tromsdalen
Ranheim Sandnes Ulf
Strømmen Start
Åsane Elverum
Runde 27, 15. oktober
Bodø/Glimt Levanger
Elverum Kongsvinger
Florø Åsane
Start Ranheim
Mjøndalen Fredrikstad
Sandnes Ulf Arendal
Tromsdalen Strømmen
Ull/Kisa Jerv
Runde 28, 22. oktober
Arendal Start
Elverum SandnesUlf
Jerv Bodø/Glimt
Fredrikstad Ranheim
Kongsvinger Mjøndalen
Levanger Florø
Strømmen Ull/Kisa
Åsane Tromsdalen
Runde 29, 29. oktober
Bodø/Glimt Åsane
Florø Strømmen
Start Elverum
Mjøndalen Levanger
Ranheim Jerv
Sandnes Ulf Kongsvinger
Tromsdalen Fredrikstad
Ull/Kisa Arendal
Runde 30, 5. november
Arendal Ranheim
Elverum Mjøndalen
Jerv Florø
Fredrikstad Sandnes Ulf
Kongsvinger Tromsdalen
Levanger Ull/Kisa
Strømmen Bodø/Glimt
Åsane Start

Hva synes du? Vi setter pris på DIN mening!