Eliteserien starter igjen 16. juni, og nylig ble de tre første serierundene presentert. Nå er også de øvrige 27 rundene klare. I runde 4 til 7 er TV-kampene også klare, mens fra runde 8 avventer man situasjonen for internasjonale kamper.

 Alle kampene fra årets sesong av både Eliteserien og OBOS-ligaen kan sees på Dplay.

Slik spilles kampene

Runde 4 (27. – 28 juni) Dag/Kl.slett Kanal
Start Odd Lørdag 1800 ESN
Vålerenga Viking Lørdag 2030 TVN
Molde Stabæk Søndag 1800 Dplay
Bodø/Glimt Sarpsborg Søndag 1800 Dplay
Strømsgodset   Aalesund Søndag 1800 TVN
Mjøndalen Kristiansund   Søndag 1800 Dplay
Sandefjord Haugesund Søndag 1800 Dplay
Brann Rosenborg Søndag 2030 ESN
Runde 5 (1. – 2. juli) Dag/Kl.slett Kanal
Aalesund Mjøndalen Onsdag 1800 Dplay
Odd Bodø/Glimt Onsdag 1800 Dplay
Viking Sandefjord Onsdag 1800 Dplay
Stabæk Stømsgodset Onsdag 1800 TVN
Haugesund Start Onsdag 1800 Dplay
Rosenborg Vålerenga Onsdag 2030 ESN
Kristiansund Molde Torsdag 1800 ESN
Sarpsborg 08 Brann Torsdag 2030 TVN
 
Runde 6 (4. – 5. juli) Dag/Kl.slett Kanal
Start Viking Lørdag 1800 ESN
Vålerenga Aalesund Lørdag 2030 TVN
Odd Haugesund Søndag 1800 TVN
Molde Mjøndalen Søndag 1800 Dplay
Bodø/Glimt Brann Søndag 1800 Dplay
Strømsgodset Kristiansund Søndag 1800 Dplay
Sandefjord Sarpsborg 08 Søndag 1800 Dplay
Stabæk Rosenborg Søndag 2030 ESN
 
Runde 7 (11. – 12. juli) Dag/Kl.slett Kanal
Haugesund Molde Lørdag 1800 ESN
Rosenborg Strømsgodset Lørdag 2030 TVN
Kristiansund Stabæk Søndag 1800 Dplay
Viking Odd Søndag 1800 Dplay
Aalesund Bodø/Glimt Søndag 1800  Dplay
Sarpsborg 08 Start Søndag 1800 Dplay
Mjøndalen Vålerenga Søndag 1800 TVN
Brann Sandefjord Søndag 2030 ESN
 
Runde 8 Dag/Kl.slett Kanal
Molde Viking    
Bodø/Glimt Kristiansund    
Odd Brann    
Stabæk Sarpsborg 08    
Vålerenga Haugesund    
Strømsgodset Mjøndalen    
Sandefjord Aalesund    
Start Rosenborg    
 
Runde 9 Dag/Kl.slett Kanal
Rosenborg Sandefjord    
Kristiansund Vålerenga    
Haugesund Viking    
Brann Start    
Strømsgodset Molde    
Sarpsborg 08 Odd    
Mjøndalen Bodø/Glimt    
Aalesund Stabæk    
 
Runde 10 Dag/Kl.slett Kanal
Bodø/Glimt Molde    
Odd Aalesund    
Viking Sarpsborg 08    
Haugesund Rosenborg    
Brann Kristiansund    
Vålerenga Strømsgodset    
Sandefjord Mjøndalen    
Start Stabæk    
 
Runde 11 Dag/Kl.slett Kanal
Molde Vålerenga    
Rosenborg Viking    
Kristiansund Sandefjord    
Stabæk Bodø/Glimt    
Strømsgodset Brann    
Sarpsborg 08 Haugesund    
Mjøndalen Odd    
Aalesund Start    
 
Runde 12 Dag/Kl.slett Kanal
Bodø/Glimt Strømsgodset    
Odd Rosenborg    
Viking Kristiansund    
Haugesund Stabæk    
Brann Vålerenga    
Sarpsborg 08 Aalesund    
Sandefjord Molde    
Start Mjøndalen    
 
Runde 13 Dag/Kl.slett Kanal
Molde Brann    
Rosenborg Sarpsborg 08    
Kristiansund Start    
Stabæk Odd    
Vålerenga Bodø/Glimt    
Strømsgodset Sandefjord    
Mjøndalen Haugesund    
Aalesund Viking    
 
Runde 14 Dag/Kl.slett Kanal
Rosenborg Aalesund    
Odd Kristiansund    
Viking Stabæk    
Haugesund Strømsgodset    
Brann Mjøndalen    
Sarpsborg 08 Molde    
Sandefjord Bodø/Glimt    
Start Vålerenga    
 
Runde 15 Dag/Kl.slett Kanal
Molde Odd    
Bodø/Glimt Start    
Kristiansund Sarpsborg 08    
Stabæk Brann    
Vålerenga Sandefjord    
Strømsgodset Viking    
Mjøndalen Rosenborg    
Aalesund Haugesund    
 
Runde 16 Dag/Kl.slett Kanal
Rosenborg Stabæk    
Odd Mjøndalen    
Viking Molde    
Haugesund Vålerenga    
Brann Strømsgodset    
Sarpsborg 08 Bodø/Glimt    
Sandefjord Kristiansund    
Start Aalesund    
 
Runde 17 Dag/Kl.slett Kanal
Molde Start    
Bodø/Glimt Odd    
Kristiansund Viking    
Stabæk Haugesund    
Vålerenga Brann    
Strømsgodset Rosenborg    
Mjøndalen Sandefjord    
Aalesund Sarpsborg 08    
 
Runde 18     Dag/Kl.slett Kanal
Rosenborg Haugesund    
Odd Stabæk    
Viking Aalesund    
Brann Bodø/Glimt    
Vålerenga Molde    
Sarpsborg 08 Mjøndalen    
Sandefjord Strømsgodset    
Start Kristiansund    
 
Runde 19 Dag/Kl.slett Kanal
Molde Sandefjord    
Bodø/Glimt Vålerenga    
Kristiansund Brann    
Haugesund Odd    
Stabæk Start    
Strømsgodset Sarpsborg 08    
Mjøndalen Viking    
Aalesund Rosenborg    
 
Runde 20 Dag/Kl.slett Kanal
Bodø/Glimt Sandefjord    
Rosenborg Odd    
Viking Strømsgodset    
Brann Molde    
Vålerenga Mjøndalen    
Sarpsborg 08 Stabæk    
Aalesund Kristiansund    
Start Haugesund    
 
Runde 21 Dag/Kl.slett Kanal
Molde Bodø/Glimt    
Odd Viking    
Kristiansund Rosenborg    
Haugesund Sarpsborg 08    
Stabæk Aalesund    
Strømsgodset Start    
Mjøndalen Brann    
Sandefjord Vålerenga    
 
Runde 22 Dag/Kl.slett Kanal
Molde Strømsgodset    
Bodø/Glimt Mjøndalen    
Viking Haugesund    
Brann Stabæk    
Vålerenga Kristiansund    
Sarpsborg 08 Rosenborg    
Aalesund Odd    
Start Sandefjord    
 
Runde 23 Dag/Kl.slett Kanal
Rosenborg Start    
Odd Sarpsborg 08    
Kristiansund Bodø/Glimt    
Haugesund Aalesund    
Stabæk Viking    
Strømsgodset Vålerenga    
Mjøndalen Molde    
Sandefjord Brann    
 
Runde 24 Dag/Kl.slett Kanal
Molde Kristiansund    
Bodø/Glimt Aalesund    
Viking Rosenborg    
Brann Haugesund    
Vålerenga Odd    
Mjøndalen Strømsgodset    
Sandefjord Stabæk    
Start Sarpsborg 08    
 
Runde 25 Dag/Kl.slett Kanal
Rosenborg Brann    
Odd Start    
Kristiansund Mjøndalen    
Haugesund Sandefjord    
Stabæk Molde    
Strømsgodset Bodø/Glimt    
Sarpsborg 08 Viking    
Aalesund Vålerenga    
 
Runde 26 Dag/Kl.slett Kanal
Molde Haugesund    
Bodø/Glimt Rosenborg    
Viking Start    
Kristiansund Strømsgodset    
Brann Aalesund    
Vålerenga Sarpsborg 08    
Mjøndalen Stabæk    
Sandefjord Odd    
 
Runde 27 Dag/Kl.slett Kanal
Rosenborg Molde    
Odd Strømsgodset    
Viking Brann    
Haugesund Mjøndalen    
Stabæk Vålerenga    
Sarpsborg 08 Kristiansund    
Aalesund Sandefjord    
Start Bodø/Glimt    
 
Runde 28 Dag/Kl.slett Kanal
Molde Aalesund    
Bodø/Glimt Stabæk    
Kristiansund Odd    
Brann Sarpsborg 08    
Vålerenga Rosenborg    
Strømsgodset Haugesund    
Mjøndalen Start    
Sandefjord Viking    
 
Runde 29 Dag/Kl.slett Kanal
Rosenborg Mjøndalen    
Odd Molde    
Viking Vålerenga    
Haugesund Bodø/Glimt    
Stabæk Kristiansund    
Sarpsborg 08 Sandefjord    
Aalesund Strømsgodset    
Start Brann    
 
Runde 30 Dag/Kl.slett Kanal
Molde Sarpsborg 08    
Bodø/Glimt Viking    
Kristiansund Haugesund    
Brann Odd    
Vålerenga Start    
Strømsgodset Stabæk    
Mjøndalen Aalesund    
Sandefjord Rosenborg    

Hva synes du? Vi setter pris på DIN mening!