Europamesterskapet for herrer sparkes i gang den 11. juni. Her finner du oversikten over hvilke kamper som spilles når og hvor du kan se dem.

Fredag 11. juni: Tyrkia – Italia kl. 21.00 sendes på NRK1

Lørdag 12. juni: Wales – Sveits kl. 15.00 sendes på NRK1
Lørdag 12. juni: Danmark – Finland kl. 18.00 sendes på NRK1
Lørdag 12. juni: Belgia – Russland kl. 21.00 sendes på TV 2

Søndag 13. juni: England – Kroatia kl. 15.00 sendes på TV 2
Søndag 13. juni: Østerrike – Nord-Makedonia kl. 18.00 sendes på TV 2
Søndag 13. juni: Nederland – Ukraina kl. 21.00 sendes på NRK1

Mandag 14. juni: Skottland – Tjekkia kl. 15.00 sendes på TV 2
Mandag 14. juni: Polen – Slovakia kl. 18.00 sendes på NRK1
Mandag 14. juni: Spania – Sverige kl. 21.00 sendes på TV 2

Tirsdag 15.juni: Ungarn – Portugal kl. 18.00 sendes på TV 2
Tirsdag 15. juni: Frankrike – Tyskland kl. 21.00 sendes på NRK1

Onsdag 16. juni: Finland – Russland kl. 15.00 sendes på NRK1
Onsdag 16. juni: Tyrkia – Wales kl. 18.00 sendes på NRK1
Onsdag 16. juni: Italia – Sveits kl. 18.00 sendes på TV 2

Torsdag 17. juni: Ukraina – Nord-Makedonia kl. 15.00 sendes på NRK1
Torsdag 17. juni: Danmark – Belgia kl. 18.00 sendes på TV 2
Torsdag 17. juni: Nederland – Østerrike kl. 21.00 sendes på TV 2

Fredag 18. juni: Sverige – Slovakia kl 15. 00 sendes på NRK1
Fredag 18. juni: Kroatia – Tsjekkia kl. 18.00 sendes på NRK1
Fredag 18. juni: England – Skottland kl. 21.00 sendes på TV 2

Lørdag 19. juni: Ungarn – Frankrike kl. 15.00 sendes på TV 2
Lørdag 19. juni: Portugal – Tyskland kl. 18.00 sendes på NRK1
Lørdag 19. juni: Spania – Polen kl. 21.00 sendes på NRK1

Søndag 20. juni: Sveits – Tyrkia kl. 18.00 sendes på TV 2 sport 1
Søndag 20. juni: Italia – Wales kl. 18.00 sendes på TV 2

Mandag 21. juni: Ukraina – Østerrike kl. 18.00 sendes på TV 2 sport 1
Mandag 21. juni: Nord-Makedonia – Nederland kl. 18.00 sendes på TV 2
Mandag 21. juni: Russland – Danmark kl. 21.00 sendes på NRK1
Mandag 21. juni: Finland – Belgia kl. 21.00 sendes på NRK3

Tirsdag 22. juni: Kroatia – Skottland kl. 21.00 sendes på NRK3
Tirsdag 22. juni: Tsjekkia – England kl. 21.00 sendes på NRK1

Onsdag 23. juni: Sverige – Polen kl. 18.00 sendes på NRK1
Onsdag 23. juni: Slovakia – Spania kl. 18.00 sendes på NRK2
Onsdag 23. juni: Portugal – Frankrike kl. 21.00 sendes på TV 2
Onsdag 23. juni: Tyskland – Ungarn kl. 21.00 sendes på TV 2 sport 1

Lørdag 26. juni: Nr 2 gruppe A – Nr 2 gruppe B kl. 18.00 sendes på TV 2
Lørdag 26. juni: Vinner gruppe A – Nr 2 gruppe C kl. 21.00 sendes på NRK1

 

Søndag 27. juni: Vinner gruppe C – Nr 3 i gruppe D/E/F kl. 18.00 sendes på TV 2
Søndag 27. juni: Vinner gruppe B – Nr 3 gruppe A/D/E/F kl. 21.00 sendes på NRK1

Mandag 28. juni: Nr 2 gruppe D – Nr 2 gruppe E kl. 18.00 sendes på NRK1
Mandag 28. juni: Vinner gruppe F – Nr 3 gruppe A/B/C kl 21.00 sendes på TV 2
Tirsdag 29. juni: Vinner gruppe D – Nr 2 gruppe F kl. 18.00 sendes på TV 2
Tirsdag 29. juni: Vinner gruppe E – Nr 3 gruppe A/B/C/D kl. 21.00 sendes på NRK1

Fredag 2. juli: Kvartsfinale 1 kl. 18.00 sendes på NRK1
Fredag 2. juli: Kvartsfinale 2 kl 21.00 sendes på TV 2

Lørdag 3. juli: Kvartsfinale 3 kl. 18.00 sendes på TV 2
Lørdag 3.juli: Kvartsfinale 4 kl 21.00 sendes på NRK1

Tirsdag 6.juli: Semifinale 1 kl. 21.00 sendes på TV 2

Onsdag 7.juli: Semifinale 2 kl. 21.00 sendes på TV 2

Søndag 11.juli: Finale kl 21.00 sendes på NRK1

Hva synes du? Vi setter pris på DIN mening!