Her kommer oversikten over alle kamper som sendes på «norske» kanaler, fra i dag og til og med mandag.

Dermed kan du planlegge ukeshandling, middag med svigers, tur på butikken, kino med kjæresten, når du må stå over trening pga «strekk», luftetur med bikkjen osv. uten at det går utover en real godbit! Fotballblogg1 ønsker deg en riktig så flott helg!

Tv-fotballen finner du på www.fotballblogg1.com!

 

 

LØRDAG

Alavés – Valencia Viasport 1 – kl. 13.00
LSK Kvinner – Stabæk NRK1 – kl. 13.00
Arna-Bjørnar – Sandviken Dagbladet.no – kl. 13.00
Grand Bodø – Vålerenga Dagbladet.no – kl. 13.00
Medkila – Kolbotn Dagbladet.no – kl. 13.00
Røa – Klepp Dagbladet.no – kl. 13.00
Trondheims-Ørn – Avaldsnes Dagbladet.no – kl. 13.00
Manchester United – Tottenham TV 2 Sport Premium – kl. 13.30
Östersund – Elfsborg TV 2 Sumo – kl. 14.00
Liverpool – Huddersfield TV 2 Sport Premium – kl. 16.00
Arsenal – Swansea TV 2 Sport Premium 2 kl. 18.15
West Bromwich – Manchester City TV 2 Sport Premium 3 kl. 18.15
Crystal Palace – West Ham TV 2 Sport Premium 2 kl. 20.05
Watford – Stoke TV 2 Sport Premium 3 kl. 20.05
Cardiff – Millwall Viasport 3 – kl. 16.00
Helsingør – Silkeborg Viaplay – kl. 16.00
Halmstad – Eskilstuna TV 2 Sumo – kl. 16.00
Haugesund – Brann Eurosport Norge – kl. 18.00
Milan – Juventus Viasport 2 – kl. 18.00
Bournemouth – Chelsea TV 2 Sport Premium – kl. 18.30
Hull – Nottingham Viasport 3 – kl. 18.30
Atlético – Villarreal Viasport 1 – kl. 18.30
Athletic – Barcelona Viasport 1 – kl. 20.45
Roma – Bologna Viasport 2 – kl. 20.45
Sevilla – Leganés Viasport 1 – kl. 22.30

SØNDAG

Getafe – Real Sociedad Viasport + – kl. 12.00
Benevento – Lazio Viasport 2 – kl. 12.30
Birmingham – Aston Villa Viasport 3 – kl. 13.00
Brighton – Southampton TV 2 Sport Premium – kl. 14.30
Crotone – Fiorentina Viaplay – kl. 15.00
SPAL – Genoa Viaplay – kl. 15.00
Udinese – Atalanta Viaplay – kl. 15.00
Sampdoria – Chievo Viasport + – kl. 15.00
Napoli – Sassuolo Viasport 2 – kl. 15.00
Sirius – Malmö TV 2 Sumo – kl. 15.00
Sundsvall – Hammarby TV 2 Sportskanalen – kl. 15.00
Girona – Real Madrid Viasport 1 – kl. 16.15
Leicester – Everton TV 2 Sport Premium – kl. 17.00
Djurgården – Jönköping TV 2 Sumo – kl. 17.30
Häcken – Kalmar TV 2 Sumo – kl. 17.30
Rosenborg – Stabæk Eurosport Norge – kl. 18.00
Kristiansund BK – Odd Eurosport Player – kl. 18.00
Sarpsborg 08 – Sandefjord Eurosport Player – kl. 18.00
Strømsgodset – Sogndal Eurosport Player – kl. 18.00
Tromsø – Viking Eurosport Player – kl. 18.00
Eibar – Levante Viasport 2 – kl. 18.30
Vålerenga – Molde Eurosport Norge – kl. 20.00
Málaga – Celta Viasport 3 – kl. 20.45
Torino – Cagliari Viasport 2 – kl. 20.45

MANDAG

Lillestrøm – Aalesund MAX – kl. 19.00
AIK – IFK Göteborg TV 2 Sport Premium 2 – kl. 19.00
IFK Norrköping – Örebro TV 2 Sport Premium 3 – kl. 19.00
Burnley – Newcastle TV 2 Sport Premium – kl. 21.00
Espanyol – Betis Viasport 1 – kl. 21.00
Las Palmas – Deportivo Viasport 3 – kl. 21.00

Hva synes du? Vi setter pris på DIN mening!