Her kommer oversikten over alle kamper som sendes på «norske» kanaler, fra i dag og til og med mandag.

Dermed kan du planlegge ukeshandling, middag med svigers, tur på butikken, kino med kjæresten, når du må stå over trening pga «strekk», luftetur med bikkjen osv. uten at det går utover en real godbit! Fotballblogg1 ønsker deg en riktig så flott helg!

Tv-fotballen finner du på www.fotballblogg1.com!

 

 

LØRDAG

Levante – Getafe Viasport 1 – kl. 13.00
Chelsea – Watford TV 2 Sport Premium – kl. 13.30
Arendal – Start Eurosport Norge – kl. 15.00
Huddersfield – Manchester United TV 2 Sport Premium – kl. 16.00
Manchester City – Burnley TV 2 Sport Premium 2 kl. 18.15
Newcastle – Crystal Palace TV 2 Sport Premium 3 kl. 18.15
Stoke – Bournemouth TV 2 Sport Premium 2 kl. 20.05
Swansea – Leicester TV 2 Sport Premium 3 kl. 20.05
Wolverhampton – Preston Viasport 3 – kl. 16.00
Eskilstuna – Elfsborg TV 2 Sportskanalen – kl. 16.00
Betis – Alavés Viasport 1 – kl. 16.15
Aalesund – Kristiansund BK Eurosport Norge – kl. 18.00
Southampton – West Bromwich TV 2 Sport Premium – kl. 18.30
Millwall – Birmingham Viasport 3 – kl. 18.30
Valencia – Sevilla Viasport 1 – kl. 18.30
Barcelona – Málaga Viasport 1 – kl. 20.45
Napoli – Inter Viasport 2 – kl. 20.45

SØNDAG

Villarreal – Las Palmas Viasport + – kl. 12.00
Chievo – Verona Viasport 2 – kl. 12.30
Elverum – Sandnes Ulf Eurosport Player – kl. 13.00
Jerv – Bodø/Glimt Eurosport Player – kl. 13.00
Strømmen – Ullensaker/Kisa Eurosport Player – kl. 13.00
Åsane – Tromsdalen Eurosport Player – kl. 13.00
Ipswich – Norwich Viasport 3 – kl. 13.00
Everton – Arsenal TV 2 Sport Premium – kl. 14.30
Feyenoord – Ajax Viasport 2 – kl. 14.30
Torino – Roma Viasport + – kl. 15.00
IFK Göteborg – Östersund TV 2 Sumo – kl. 15.00
Sundsvall – IFK Norrköping TV 2 Sumo – kl. 15.00
Celta – Atlético Viasport 1 – kl. 16.15
Tottenham – Liverpool TV 2 Sport Premium – kl. 17.00
Troyes – Lyon Viasport + – kl. 17.00
Djurgården – Häcken TV 2 Sumo – kl. 17.30
Viking – Vålerenga Eurosport Norge – kl. 18.00
Molde – Haugesund Eurosport Player – kl. 18.00
Sandefjord – Strømsgodset Eurosport Player – kl. 18.00
Sogndal – Sarpsborg 08 Eurosport Player – kl. 18.00
Stabæk – Tromsø Eurosport Player – kl. 18.00
Kongsvinger – Mjøndalen Eurosport Player – kl. 18.00
Levanger – Florø Eurosport Player – kl. 18.00
Udinese – Juventus Viasport 2 – kl. 18.00
Leganés – Athletic Viasport 1 – kl. 18.30
Brann – Rosenborg TVNorge – kl. 20.00
Real Madrid – Eibar Viasport 2 – kl. 20.45
Marseille – Paris SG Viasport 3 – kl. 21.00

MANDAG

Odd – Lillestrøm MAX – kl. 19.00
Jönköping – Kalmar TV 2 Sumo – kl. 19.00
Malmö – AIK TV 2 Sport Premium 2 – kl. 19.00
Hammarby – Sirius TV 2 Sport Premium 3 – kl. 19.00
Real Sociedad – Espanyol Viasport 1 – kl. 20.00
Deportivo – Girona Viasport 2 – kl. 21.00

Hva synes du? Vi setter pris på DIN mening!