Her kommer oversikten over alle kamper som sendes på «norske» kanaler, fra i dag og til og med mandag.

Dermed kan du planlegge ukeshandling, middag med svigers, tur på butikken, kino med kjæresten, når du må stå over trening pga «strekk», luftetur med bikkjen osv. uten at det går utover en real godbit! Fotballblogg1 ønsker deg en riktig så flott helg!

Tv-fotballen finner du på www.fotballblogg1.com!

 

 

LØRDAG

Deportivo – Getafe Viasport 1 – kl. 13.00
Huddersfield – Tottenham TV 2 Sport Premium – kl. 13.30
Manchester United – Crystal Palace TV 2 Sport Premium – kl. 16.00
Bournemouth – Leicester TV 2 Sport Premium 2 kl. 18.15
Stoke – Southampton TV 2 Sport Premium 3 kl. 18.15
West Bromwich – Watford TV 2 Sport Premium 2 kl. 20.05
West Ham – Swansea TV 2 Sport Premium 3 kl. 20.05
Ipswich – Bristol City Viasport 3 – kl. 16.00
Hobro – OB Viaplay – kl. 16.00
Eskilstuna – Jönköping TV 2 Sumo – kl. 16.00
Avaldsnes – Arna-Bjørnar NRK1 – kl. 16.00
Sevilla – Málaga Viasport 1 – kl. 16.15
Paris SG – Bordeaux Viasport + – kl. 17.00
Stabæk – Vålerenga Eurosport Norge – kl. 18.00
Udinese – Sampdoria Viasport 2 – kl. 18.00
Chelsea – Manchester City TV 2 Sport Premium – kl. 18.30
Reading – Norwich Viasport 3 – kl. 18.30
Levante – Alavés Viasport 1 – kl. 18.30
Leganés – Atlético Viasport 1 – kl. 20.45
Genoa – Bologna Viasport 2 – kl. 20.45

SØNDAG

Real Sociedad – Betis Viasport + – kl. 12.00
Silkeborg – Nordsjælland Viaplay – kl. 12.00
Napoli – Cagliari Viasport 2 – kl. 12.30
Arsenal – Brighton TV 2 Sport Premium – kl. 13.00
Sheffield Wednesday – Leeds Viasport 3 – kl. 13.15
Heerenveen – Ajax Viasport 2 – kl. 14.30
Strømmen – Start Eurosport Norge – kl. 15.00
Jerv – Mjøndalen Eurosport Player – kl. 15.00
Åsane – Elverum Eurosport Player – kl. 15.00
Chievo – Fiorentina Viaplay – kl. 15.00
Lazio – Sassuolo Viaplay – kl. 15.00
SPAL – Crotone Viaplay – kl. 15.00
Torino – Verona Viaplay – kl. 15.00
Benevento – Inter Viasport + – kl. 15.00
Sundsvall – Djurgården TV 2 Sumo – kl. 15.00
Malmö – Halmstad TV 2 Sportskanalen – kl. 15.00
Everton – Burnley TV 2 Sport Premium – kl. 15.15
Barcelona – Las Palmas Viasport 1 – kl. 16.15
Angers – Lyon Viasport + – kl. 17.00
Newcastle – Liverpool TV 2 Sport Premium – kl. 17.30
AIK – Elfsborg TV 2 Sumo – kl. 17.30
Örebro – Kalmar TV 2 Sumo – kl. 17.30
Hammarby – IFK Norrköping TV 2 Sportskanalen – kl. 17.30
Odd – Haugesund Eurosport Norge – kl. 18.00
Sandefjord – Aalesund Eurosport Player – kl. 18.00
Sogndal – Molde Eurosport Player – kl. 18.00
Tromsø – Lillestrøm Eurosport Player – kl. 18.00
Viking – Strømsgodset Eurosport Player – kl. 18.00
Arendal – Kongsvinger Eurosport Player – kl. 18.00
Bodø/Glimt – Florø Eurosport Player – kl. 18.00
Levanger – Tromsdalen Eurosport Player – kl. 18.00
Ranheim – Sandnes Ulf Eurosport Player – kl. 18.00
Milan – Roma Viasport 2 – kl. 18.00
Valencia – Athletic Viasport 1 – kl. 18.30
Rosenborg – Sarpsborg 08 Eurosport Norge – kl. 20.00
Real Madrid – Espanyol Viasport 1 – kl. 20.45
Atalanta – Juventus Viasport 2 – kl. 20.45
Nice – Marseille Viaplay – kl. 21.00
Cruzeiro – Corinthians Viaplay – kl. 21.00

Hva synes du? Vi setter pris på DIN mening!