Her kommer oversikten over alle kamper som sendes på «norske» kanaler, fra i dag og til og med mandag.

Dermed kan du planlegge ukeshandling, middag med svigers, tur på butikken, kino med kjæresten, når du må stå over trening pga «strekk», luftetur med bikkjen osv. uten at det går utover en real godbit! Fotballblogg1 ønsker deg en riktig så flott helg!

Tv-fotballen finner du på www.fotballblogg1.com!

 

 

Lørdag

Sheffield United – Barnsley Viasat Fotball – kl. 13.15
Swansea – Manchester United TV 2 Sport Premium – kl. 13.30
Ranheim – Levanger Eurosport Norge – kl. 15.00
Røa – Kolbotn Dagbladet.no – kl. 15.00
Arna-Bjørnar – Vålerenga Dagbladet.no – kl. 15.30
Liverpool – Crystal Palace TV 2 Sport Premium – kl. 16.00
Bournemouth – Watford TV 2 Sport Premium 2 kl. 18.15
Southampton – West Ham TV 2 Sport Premium 3 kl. 18.15
Burnley – West Bromwich TV 2 Sport Premium 2 kl. 20.05
Leicester – Brighton TV 2 Sport Premium 3 kl. 20.05
Eskilstuna – Malmö TV 2 Sumo – kl. 16.00
Klepp – Sandviken Dagbladet.no – kl. 16.00
Lillestrøm – Vålerenga Eurosport Norge – kl. 18.00
Juventus – Cagliari Viasat Fotball – kl. 18.00
Stoke – Arsenal TV 2 Sport Premium – kl. 18.30
Sunderland – Leeds Viasat Sport – kl. 18.30
Girona – Atlético Viasat Fotball – kl. 20.15
Verona – Napoli Viasat Sport – kl. 20.45
Sevilla – Espanyol Viasat Fotball – kl. 22.15

Søndag

Medkila – Trondheims-Ørn Dagbladet.no – kl. 13.00
Huddersfield – Newcastle TV 2 Sport Premium – kl. 14.30
Lille – Caen Viasat Sport – kl. 15.00
Djurgården – Halmstad TV 2 Sumo – kl. 15.00
Östersund – AIK TV 2 Sumo – kl. 15.00
Tottenham – Chelsea TV 2 Sport Premium – kl. 17.00
IFK Göteborg – Häcken TV 2 Sumo – kl. 17.30
Sirius – IFK Norrköping TV 2 Sumo – kl. 17.30
Rosenborg – Haugesund Eurosport Norge – kl. 18.00
Odd – Sandefjord Eurosport Player – kl. 18.00
Sogndal – Kristiansund BK Eurosport Player – kl. 18.00
Stabæk – Molde Eurosport Player – kl. 18.00
Tromsø – Aalesund Eurosport Player – kl. 18.00
Arendal – Fredrikstad Eurosport Player – kl. 18.00
Elverum – Jerv Eurosport Player – kl. 18.00
Mjøndalen – Strømmen Eurosport Player – kl. 18.00
Sandnes Ulf – Florø Eurosport Player – kl. 18.00
Start – Tromsdalen Eurosport Player – kl. 18.00
Åsane – Ullensaker/Kisa Eurosport Player – kl. 18.00
Atalanta – Roma Viasat Sport – kl. 18.00
Grand Bodø – Stabæk Dagbladet.no – kl. 18.00
Athletic – Getafe Viasat Fotball – kl. 18.15
Viking – Brann TVNorge – kl. 20.00
Barcelona – Betis Viasat Fotball – kl. 20.15
Inter – Fiorentina Viasat Sport – kl. 20.45
Deportivo – Real Madrid Viasat Fotball – kl. 22.15

Mandag

Sarpsborg 08 – Strømsgodset MAX – kl. 19.00
Sundsvall – Kalmar TV 2 Sumo – kl. 19.00
Örebro – Hammarby TV 2 Sumo – kl. 19.00
Manchester City – Everton TV 2 Sport Premium – kl. 21.00

Hva synes du? Vi setter pris på DIN mening!