Her kommer oversikten over alle kamper som sendes på «norske» kanaler, fra i dag og til og med mandag.

Dermed kan du planlegge ukeshandling, middag med svigers, tur på butikken, kino med kjæresten, når du må stå over trening pga «strekk», luftetur med bikkjen osv. uten at det går utover en real godbit! Fotballblogg1 ønsker deg en riktig så flott helg!

Tv-fotballen finner du på www.fotballblogg1.com!

 

 

Lørdag

Start – Mjøndalen Eurosport Norge – kl. 15.00
Fulham – Norwich Viasat Fotball – kl. 16.00
Hobro – Randers Viaplay – kl. 16.00
Halmstad – Jönköping TV 2 Sumo – kl. 16.00
Crystal Palace – Schalke TV 2 Sport Premium – kl. 16.00
Burnley – Hannover TV 2 Sport Premium 2 – kl. 16.00
Leipzig – Stoke TV 2 Sport Premium 3 – kl. 16.45
Paris SG – Amiens Viaplay – kl. 17.00
Rosenborg – Kristiansund BK Eurosport Norge – kl. 18.00
Örebro – Elfsborg TV 2 Sumo – kl. 18.00
Bremen – Valencia TV 2 Sport Premium 2 – kl. 18.00
Liverpool – Athletic TV 2 Sport Premium – kl. 18.15
Aston Villa – Hull Viasat Fotball – kl. 18.30
Tottenham – Juventus Viasat Sport – kl. 18.30
Málaga – Lazio TV 2 Sportskanalen – kl. 20.30
Corinthians – Sport Viaplay – kl. 00.00

Søndag

Lyngby – Nordsjælland Viaplay – kl. 12.00
Ullensaker/Kisa – Sandnes Ulf Eurosport Norge – kl. 15.00
Arsenal – Chelsea Viasat 4 – kl. 15.00
Lille – Nantes Viasat Fotball – kl. 15.00
Hammarby – Häcken TV 2 Sumo – kl. 15.00
Kalmar – IFK Göteborg TV 2 Sumo – kl. 15.00
Sundsvall – Östersund TV 2 Sumo – kl. 15.00
Flamengo – Vitória Viaplay – kl. 16.00
Everton – Sevilla TV 2 Sport Premium – kl. 16.00
Angers – Bordeaux Viasat Sport – kl. 17.00
Nederland – Danmark NRK1 – kl. 17.00
Brighton – Atlético TV 2 Sport Premium 2 – kl. 17.00
Bolton – Leeds Viasat Fotball – kl. 17.30
Sirius – AIK TV 2 Sumo – kl. 17.30
Sarpsborg 08 – Haugesund Eurosport Norge – kl. 18.00
Odd – Sogndal Eurosport Player – kl. 18.00
Stabæk – Sandefjord Eurosport Player – kl. 18.00
Tromsø – Molde Eurosport Player – kl. 18.00
Viking – Lillestrøm Eurosport Player – kl. 18.00
Bodø/Glimt – Arendal Eurosport Player – kl. 18.00
Florø – Kongsvinger Eurosport Player – kl. 18.00
Jerv – Fredrikstad Eurosport Player – kl. 18.00
Strømmen – Levanger Eurosport Player – kl. 18.00
Tromsdalen – Elverum Eurosport Player – kl. 18.00
Åsane – Ranheim Eurosport Player – kl. 18.00
Brøndby – København Viaplay – kl. 18.00
Aalesund – Brann Eurosport Norge – kl. 20.00
Bournemouth – Napoli TV 2 Sport Premium – kl. 20.30
Marseille – Dijon Viasat Fotball – kl. 21.00
Grêmio – Atlético-MG Viaplay – kl. 21.00
Ponte Preta – Vasco da Gama Viaplay – kl. 00.00

Mandag

Strømsgodset – Vålerenga MAX – kl. 19.00
SønderjyskE – AGF Viaplay – kl. 19.00
Djurgården – Malmö TV 2 Sumo – kl. 19.00
IFK Norrköping – Eskilstuna TV 2 Sumo – kl. 19.00
Barcelona – Chapecoense Viaplay – kl. 20.30

Hva synes du? Vi setter pris på DIN mening!