Her kommer oversikten over alle kamper som sendes på «norske» kanaler, fra i dag og til og med mandag.

Dermed kan du planlegge ukeshandling, middag med svigers, tur på butikken, kino med kjæresten, når du må stå over trening pga «strekk», luftetur med bikkjen osv. uten at det går utover en real godbit! Fotballblogg1 ønsker deg en riktig så flott helg!

Tv-fotballen finner du på www.fotballblogg1.com!

 

Fredag

Start – Aalesund TV 2 Zebra – kl. 19.00
Schalke – Bayern Eurosport Norge – kl. 20.30
Real Sociedad – Espanyol Viasat Fotball – kl. 20.45
Paris SG – Saint-Étienne Viasat Sport – kl. 20.45

Lørdag

Celta – Atlético Viasat Fotball – kl. 13.00
Celtic – Rangers TV 2 Sportskanalen – kl. 13.00
Man. United – Man. City TV 2 Sport Premium – kl. 13.30
Vålerenga – Strømsgodset TV 2 Sport Premium 4 – kl. 15.30
Leverkusen – Hamburg Eurosport Norge – kl. 15.30
Arsenal – Southampton TV 2 Sport Premium – kl. 16.00
Bournemouth – West Bromwich TV 2 Sport Premium kl. 21.00
Stoke – Tottenham TV 2 Sport Premium 2 kl. 18.15
West Ham – Watford TV 2 Sport Premium 3 kl. 18.15
Burnley – Hull TV 2 Sport Premium 2 kl. 20.05
Middlesbrough – Crystal Palace TV 2 Sport Premium 3 kl. 20.05
Real Madrid – Osasuna Viasat Fotball – kl. 16.00
Elfsborg – Kalmar TV 2 Sport Premium 7 – kl. 16.00
Brann – Viking TV 2 Sport Premium 4 – kl. 18.00
Juventus – Sassuolo Viasat Sport – kl. 18.00
Sevilla – Las Palmas Viasat Fotball – kl. 18.15
Liverpool – Leicester TV 2 Sport Premium – kl. 18.30
Leipzig – Dortmund Eurosport Norge – kl. 18.30
Barcelona – Alavés Viasat Fotball – kl. 20.30
Palermo – Napoli Viasat Sport – kl. 20.45

Søndag

Sporting Gijón – Leganés Viasat Fotball – kl. 12.00
Feyenoord – Den Haag Viasat Sport – kl. 12.30
Jerv – Åsane TV 2 Sumo – kl. 15.00
Kristiansund BK – KFUM Oslo TV 2 Sumo – kl. 15.00
Roma – Sampdoria Viasat Sport – kl. 15.00
Sundsvall – AIK TV 2 Sport Premium 7 – kl. 15.00
Falkenberg – Djurgården TV 2 Sport Premium 8 – kl. 15.00
Tromsø – Sogndal TV 2 Sport Premium 4 – kl. 15.30
Strømmen – Mjøndalen TV 2 Sport Premium 5 – kl. 15.30
Bremen – Augsburg Eurosport Norge – kl. 15.30
Valencia – Betis Viasat Fotball – kl. 16.00
Swansea – Chelsea TV 2 Sport Premium – kl. 17.00
Rennes – Caen Viasat Sport – kl. 17.00
Mainz – Hoffenheim Eurosport Norge – kl. 17.30
IFK Norrköping – Jönköping TV 2 Sport Premium 7 – kl. 17.30
Östersund – Helsingborg TV 2 Sport Premium 8 – kl. 17.30
Stabæk – Rosenborg TV 2 Sport Premium 4 – kl. 18.00
Lillestrøm – Odd TV 2 Sport Premium 5 – kl. 18.00
Sarpsborg 08 – Bodø/Glimt TV 2 Sport Premium 6 – kl. 18.00
Bryne – Raufoss TV 2 Sumo – kl. 18.00
Ranheim – Levanger TV 2 Sumo – kl. 18.00
Sandefjord – Ullensaker/Kisa TV 2 Sumo – kl. 18.00
Sandnes Ulf – Kongsvinger TV 2 Sumo – kl. 18.00
Granada – Eibar Viasat Fotball – kl. 18.15
Molde – Haugesund TV 2 Zebra – kl. 20.00
Deportivo – Athletic Viasat Sport – kl. 20.30
Pescara – Inter Viasat Fotball – kl. 20.45

Mandag

Hødd – Fredrikstad TV 2 Zebra – kl. 19.00
Gefle – Häcken TV 2 Sport Premium 5 – kl. 19.00
Malmö – IFK Göteborg TV 2 Sport Premium 7 – kl. 19.00
Hammarby – Örebro TV 2 Sport Premium 8 – kl. 19.00
Nürnberg – 1860 München Eurosport Norge – kl. 20.15
Empoli – Crotone Viasat Fotball – kl. 20.45
Sunderland – Everton TV 2 Sport Premium – kl. 21.00

Hva synes du? Vi setter pris på DIN mening!