Her kommer oversikten over alle kamper som sendes på «norske» kanaler, fra i dag og til og med mandag.

Dermed kan du planlegge ukeshandling, middag med svigers, tur på butikken, kino med kjæresten, når du må stå over trening pga «strekk», luftetur med bikkjen osv. uten at det går utover en real godbit! Fotballblogg1 ønsker deg en riktig så flott helg!

Tv-fotballen finner du på www.fotballblogg1.com!

 

FREDAG

Helsingør – Hobro Viaplay – kl. 19.00
Preston – Bolton Viasport 2 – kl. 20.45
Girona – Real Sociedad Viasport 1 – kl. 21.00

LØRDAG

Getafe – Alavés Viasport 1 – kl. 13.00
Arsenal – Tottenham TV 2 Sport Premium – kl. 13.30
Liverpool – Southampton TV 2 Sport Premium – kl. 16.00
Burnley – Swansea TV 2 Sport Premium kl. 21.00
Leicester – Manchester City TV 2 Sport Premium 2 kl. 18.15
West Bromwich – Chelsea TV 2 Sport Premium 3 kl. 18.15
Crystal Palace – Everton TV 2 Sport Premium 2 kl. 20.05
Bournemouth – Huddersfield TV 2 Sport Premium 3 kl. 20.05
Reading – Wolverhampton Viasport 2 – kl. 16.00
AGF – Silkeborg Viaplay – kl. 16.00
Leganés – Barcelona Viasport 1 – kl. 16.15
Paris SG – Nantes Viasport + – kl. 17.00
Notodden – Fredrikstad Eurosport Norge – kl. 18.00
Roma – Lazio Viasport 2 – kl. 18.00
Manchester United – Newcastle TV 2 Sport Premium – kl. 18.30
Fulham – Derby Viasport 3 – kl. 18.30
Sevilla – Celta Viasport 1 – kl. 18.30
Atlético – Real Madrid Viasport 1 – kl. 20.45
Napoli – Milan Viasport 2 – kl. 20.45

SØNDAG

Málaga – Deportivo Viasport + – kl. 12.00
Lyngby – Randers Viaplay – kl. 12.00
Crotone – Genoa Viasport 2 – kl. 12.30
Kvinner elite – direkte TV 2 Sumo – kl. 13.00
Mjøndalen – Ranheim Eurosport Norge – kl. 14.00
Leeds – Middlesbrough Viasport 1 – kl. 14.15
Menn elite – direkte TV 2 Sumo – kl. 14.30
Benevento – Sassuolo Viaplay – kl. 15.00
Torino – Chievo Viaplay – kl. 15.00
Udinese – Cagliari Viaplay – kl. 15.00
SPAL – Fiorentina Viasport + – kl. 15.00
Sampdoria – Juventus Viasport 2 – kl. 15.00
Espanyol – Valencia Viasport 1 – kl. 16.15
Watford – West Ham TV 2 Sport Premium – kl. 17.00
Lyon – Montpellier Viasport + – kl. 17.00
Rosenborg – Viking MAX – kl. 18.00
Strømsgodset – Brann TVNorge – kl. 18.00
Sarpsborg 08 – Aalesund Eurosport 1 – kl. 18.00
Kristiansund BK – Sandefjord Eurosport Player – kl. 18.00
Lillestrøm – Molde Eurosport Player – kl. 18.00
Stabæk – Sogndal Eurosport Player – kl. 18.00
Tromsø – Haugesund Eurosport Player – kl. 18.00
Vålerenga – Odd Eurosport Player – kl. 18.00
Brøndby – Nordsjælland Viaplay – kl. 18.00
Las Palmas – Levante Viasport 1 – kl. 18.30
Flamengo – Corinthians Viaplay – kl. 20.00
Athletic – Villarreal Viasport 1 – kl. 20.45
Inter – Atalanta Viasport 2 – kl. 20.45

MANDAG

Verona – Bologna Viasport 2 – kl. 20.45
Brighton – Stoke TV 2 Sport Premium – kl. 21.00
Eibar – Betis Viasport 1 – kl. 21.00

Hva synes du? Vi setter pris på DIN mening!