Her kommer oversikten over alle kamper som sendes på «norske» kanaler, fra i dag og til og med mandag.

Dermed kan du planlegge ukeshandling, middag med svigers, tur på butikken, kino med kjæresten, når du må stå over trening pga «strekk», luftetur med bikkjen osv. uten at det går utover en real godbit! Fotballblogg1 ønsker deg en riktig så flott helg!

Tv-fotballen finner du på www.fotballblogg1.com!

 

 FREDAG

Midtjylland – Helsingør Viaplay – kl. 18.00
Sandefjord – Vålerenga MAX – kl. 19.00
Sparta Rotterdam – Heerenveen Viasport + – kl. 20.00
Wolverhampton – Fulham Viasport 3 – kl. 20.45
Betis – Getafe Viasport 1 – kl. 21.00

 LØRDAG

Valencia – Leganés Viasport 1 – kl. 13.00
Stoke – Leicester TV 2 Sport Premium – kl. 13.30
Newcastle – Bournemouth TV 2 Sport Premium – kl. 16.00
Huddersfield – West Bromwich TV 2 Sport Premium 2 kl. 18.15
Southampton – Burnley TV 2 Sport Premium 3 kl. 18.15
Swansea – Brighton TV 2 Sport Premium 2 kl. 20.05
Aston Villa – Sheffield Wednesday Viasport 3 – kl. 16.00
Nordsjælland – Lyngby Viaplay – kl. 16.00
Deportivo – Atlético Viasport 1 – kl. 16.15
Angers – Paris SG Viasport + – kl. 17.00
Molde – Kristiansund BK Eurosport Norge – kl. 18.00
West Ham – Liverpool TV 2 Sport Premium – kl. 18.30
Brentford – Leeds Viasport 3 – kl. 18.30
Alavés – Espanyol Viasport 1 – kl. 18.30
Monaco – Guingamp Viaplay – kl. 20.00
Barcelona – Sevilla Viasport 1 – kl. 20.45
Genoa – Sampdoria Viasport 2 – kl. 20.45
Botafogo – Fluminense Viaplay – kl. 22.00

 SØNDAG

Levante – Girona Viasport + – kl. 12.00
FC København – Brøndby Viaplay – kl. 12.00
Inter – Torino Viasport 2 – kl. 12.30
Tottenham – Crystal Palace TV 2 Sport Premium – kl. 13.00
Fredrikstad – Sandnes Ulf MAX – kl. 13.00
Arendal – Ranheim Eurosport Player – kl. 13.00
Elverum – Mjøndalen Eurosport Player – kl. 13.00
Jerv – Florø Eurosport Player – kl. 13.00
Kongsvinger – Tromsdalen Eurosport Player – kl. 13.00
Levanger – Ullensaker/Kisa Eurosport Player – kl. 13.00
Strømmen – Bodø/Glimt Eurosport Player – kl. 13.00
Åsane – Start Eurosport Player – kl. 13.00
Middlesbrough – Sunderland Viasport 3 – kl. 13.15
Juventus – Benevento Viasport + – kl. 15.00
Chievo – Napoli Viasport 2 – kl. 15.00
Manchester City – Arsenal TV 2 Sport Premium – kl. 15.15
Celta – Athletic Viasport 1 – kl. 16.15
Marseille – Caen Viasport + – kl. 17.00
Chelsea – Manchester United TV 2 Sport Premium – kl. 17.30
Everton – Watford TV 2 Sport Premium 2 kl. 19.00 – kl. 17.30
Brann – Lillestrøm Eurosport Norge – kl. 18.00
Haugesund – Strømsgodset Eurosport Player – kl. 18.00
Odd – Stabæk Eurosport Player – kl. 18.00
Sogndal – Tromsø Eurosport Player – kl. 18.00
Viking – Sarpsborg 08 Eurosport Player – kl. 18.00
Atalanta – SPAL Viasport 2 – kl. 18.00
Villarreal – Málaga Viasport 1 – kl. 18.30
Real Sociedad – Eibar Viasport 3 – kl. 18.30
Aalesund – Rosenborg Eurosport Norge – kl. 20.00
Real Madrid – Las Palmas Viasport 1 – kl. 20.45
Sassuolo – Milan Viasport 2 – kl. 20.45

 MANDAG

Chorley – Fleetwood Viasport 3 – kl. 20.45

Hva synes du? Vi setter pris på DIN mening!