Her kommer oversikten over alle kamper som sendes på «norske» kanaler, fra i dag og til og med mandag.

Dermed kan du planlegge ukeshandling, middag med svigers, tur på butikken, kino med kjæresten, når du må stå over trening pga «strekk», luftetur med bikkjen osv. uten at det går utover en real godbit! Fotballblogg1 ønsker deg en riktig så flott helg!

Tv-fotballen finner du på www.fotballblogg1.com!

 

FREDAG

Nordsjælland – SønderjyskE Viaplay – kl. 19.00
Lille – Monaco Viasport 1 – kl. 20.45
Forest Green – Swindon Viasport 3 – kl. 20.45

LØRDAG

Atlético – Sevilla Viasport 1 – kl. 13.00
West Ham – Tottenham TV 2 Sport Premium – kl. 13.30
Halmstad – IFK Norrköping TV 2 Sportskanalen – kl. 14.00
Vålerenga – Avaldsnes Dagbladet.no – kl. 14.00
Roma – Udinese Viasport 2 – kl. 15.00
Kolbotn – Trondheims-Ørn Dagbladet.no – kl. 15.00
Southampton – Manchester United TV 2 Sport Premium – kl. 16.00
Swansea – Watford TV 2 Sport Premium kl. 21.00
Stoke – Chelsea TV 2 Sport Premium 2 kl. 18.15
Manchester City – Crystal Palace TV 2 Sport Premium 3 kl. 18.15
Burnley – Huddersfield TV 2 Sport Premium 2 kl. 20.05
Everton – Bournemouth TV 2 Sport Premium 3 kl. 20.05
Derby – Birmingham Viasport 3 – kl. 16.00
Horsens – Helsingør Viaplay – kl. 16.00
Alavés – Real Madrid Viasport 1 – kl. 16.15
Montpellier – Paris SG Viasport + – kl. 17.00
Klepp – LSK Kvinner NRK1 – kl. 17.00
Haugesund – Viking Eurosport Norge – kl. 18.00
SPAL – Napoli Viasport 2 – kl. 18.00
Leicester – Liverpool TV 2 Sport Premium – kl. 18.30
Aston Villa – Nottingham Viasport 3 – kl. 18.30
Málaga – Athletic Viasport 1 – kl. 18.30
Girona – Barcelona Viasport 1 – kl. 20.45
Juventus – Torino Viasport 2 – kl. 20.45

SØNDAG

Flamengo – Avaí Viaplay – kl. 00.00
Espanyol – Deportivo Viasport + – kl. 12.00
Sampdoria – Milan Viasport 2 – kl. 12.30
AaB – Lyngby Viaplay – kl. 14.00
Sheffield Wednesday – Sheffield United Viasport 1 – kl. 14.15
Start – Levanger Eurosport Norge – kl. 15.00
Elverum – Arendal Eurosport Player – kl. 15.00
Florø – Ranheim Eurosport Player – kl. 15.00
Tromsdalen – Jerv Eurosport Player – kl. 15.00
Verona – Lazio Viasport + – kl. 15.00
Inter – Genoa Viasport 2 – kl. 15.00
Djurgården – Hammarby TV 2 Sumo – kl. 15.00
Kalmar – Östersund TV 2 Sumo – kl. 15.00
Røa – Grand Bodø Dagbladet.no – kl. 15.00
Getafe – Villarreal Viasport 1 – kl. 16.15
Brighton – Newcastle TV 2 Sport Premium – kl. 17.00
Strasbourg – Nantes Viasport + – kl. 17.00
Häcken – AIK TV 2 Sumo – kl. 17.30
Jönköping – Sundsvall TV 2 Sumo – kl. 17.30
Lillestrøm – Rosenborg Eurosport Norge – kl. 18.00
Aalesund – Sogndal Eurosport Player – kl. 18.00
Kristiansund BK – Stabæk Eurosport Player – kl. 18.00
Molde – Sandefjord Eurosport Player – kl. 18.00
Strømsgodset – Tromsø Eurosport Player – kl. 18.00
Kongsvinger – Fredrikstad Eurosport Player – kl. 18.00
Mjøndalen – Åsane Eurosport Player – kl. 18.00
Sandnes Ulf – Strømmen Eurosport Player – kl. 18.00
Sassuolo – Bologna Viasport 2 – kl. 18.00
Hobro – Brøndby Viaplay – kl. 18.00
Las Palmas – Leganés Viasport 1 – kl. 18.30
Vålerenga – Brann Eurosport Norge – kl. 20.00
Real Sociedad – Valencia Viasport 1 – kl. 20.45
Fiorentina – Atalanta Viasport 2 – kl. 20.45
Fluminense – Palmeiras Viaplay – kl. 21.00

MANDAG

Bahia – Grêmio Viaplay – kl. 00.00
Sarpsborg 08 – Odd MAX – kl. 19.00
AGF – Midtjylland Viaplay – kl. 19.00
Sirius – Örebro TV 2 Sumo – kl. 19.00
Eskilstuna – IFK Göteborg TV 2 Sport Premium 3 – kl. 19.00
Malmö – Elfsborg TV 2 Sportskanalen – kl. 19.00
Arsenal – West Bromwich TV 2 Sport Premium – kl. 21.00
Betis – Levante Viasport 1 – kl. 21.00

Hva synes du? Vi setter pris på DIN mening!