Her kommer oversikten over alle kamper som sendes på «norske» kanaler, fra i dag og til og med mandag.

Dermed kan du planlegge ukeshandling, middag med svigers, tur på butikken, kino med kjæresten, når du må stå over trening pga «strekk», luftetur med bikkjen osv. uten at det går utover en real godbit! Fotballblogg1 ønsker deg en riktig så flott helg!

Tv-fotballen finner du på www.fotballblogg1.com!

 

FREDAG

Häcken – Elfsborg TV 2 Sport Premium 2 – kl. 19.00
Kalmar – IFK Norrköping TV 2 Sport Premium 3 – kl. 19.00
Bournemouth – Brighton TV 2 Sport Premium – kl. 21.00
Eibar – Leganés Viasport 1 – kl. 21.00

LØRDAG

Levante – Valencia Viasport 1 – kl. 13.00
Crystal Palace – Southampton TV 2 Sport Premium – kl. 13.30
IFK Göteborg – Jönköping TV 2 Sumo – kl. 14.00
Crotone – Inter Viasport 2 – kl. 15.00
Liverpool – Burnley TV 2 Sport Premium – kl. 16.00
Newcastle – Stoke TV 2 Sport Premium 2 kl. 18.15
Watford – Manchester City TV 2 Sport Premium 3 kl. 18.15
West Bromwich – West Ham TV 2 Sport Premium 2 kl. 20.05
Huddersfield – Leicester TV 2 Sport Premium 3 kl. 20.05
Hull – Sunderland Viasport 3 – kl. 16.00
Djurgården – Örebro TV 2 Sumo – kl. 16.00
Getafe – Barcelona Viasport 1 – kl. 16.15
Monaco – Strasbourg Viasport + – kl. 17.00
Stabæk – Strømsgodset Eurosport Norge – kl. 18.00
Fiorentina – Bologna Viasport 2 – kl. 18.00
Tottenham – Swansea TV 2 Sport Premium – kl. 18.30
Barnsley – Aston Villa Viasport 3 – kl. 18.30
Betis – Deportivo Viasport 1 – kl. 18.30
Atlético – Málaga Viasport 1 – kl. 20.45
Roma – Verona Viasport 2 – kl. 20.45

SØNDAG

Alavés – Villarreal Viasport + – kl. 12.00
Sassuolo – Juventus Viasport 2 – kl. 12.30
Chelsea – Arsenal TV 2 Sport Premium – kl. 14.30
Arendal – Mjøndalen Eurosport Player – kl. 15.00
Jerv – Sandnes Ulf Eurosport Player – kl. 15.00
Strømmen – Åsane Eurosport Player – kl. 15.00
Napoli – Benevento Viasport + – kl. 15.00
Milan – Udinese Viasport 2 – kl. 15.00
Girona – Sevilla Viasport 1 – kl. 16.15
Manchester United – Everton TV 2 Sport Premium – kl. 17.00
Fredrikstad – Start Eurosport 1 – kl. 17.00
Rennes – Nice Viasport + – kl. 17.00
Sandefjord – Brann Eurosport Norge – kl. 18.00
Lillestrøm – Kristiansund BK Eurosport Player – kl. 18.00
Sogndal – Haugesund Eurosport Player – kl. 18.00
Tromsø – Sarpsborg 08 Eurosport Player – kl. 18.00
Viking – Molde Eurosport Player – kl. 18.00
Levanger – Kongsvinger Eurosport Player – kl. 18.00
Ranheim – Elverum Eurosport Player – kl. 18.00
Ullensaker/Kisa – Florø Eurosport Player – kl. 18.00
Chievo – Atalanta Viasport 2 – kl. 18.00
Las Palmas – Athletic Viasport 1 – kl. 18.30
Rosenborg – Vålerenga TVNorge – kl. 20.00
Real Sociedad – Real Madrid Viasport 1 – kl. 20.45
Genoa – Lazio Viasport 2 – kl. 20.45

MANDAG

Odd – Aalesund MAX – kl. 19.00
Espanyol – Celta Viasport 1 – kl. 21.00

Hva synes du? Vi setter pris på DIN mening!