Her kommer oversikten over alle kamper som sendes på «norske» kanaler, fra i dag og til og med mandag.

Dermed kan du planlegge ukeshandling, middag med svigers, tur på butikken, kino med kjæresten, når du må stå over trening pga «strekk», luftetur med bikkjen osv. uten at det går utover en real godbit! Fotballblogg1 ønsker deg en riktig så flott helg!

Tv-fotballen finner du på www.fotballblogg1.com!

 

FREDAG

Nordsjælland – Randers Viaplay – kl. 18.00
Brasil – Canada (Kvinner) TV 2 Sumo – kl. 18.00
Vålerenga – Bodø/Glimt TV 2 Zebra – kl. 19.00
Málaga – Osasuna Viasat Fotball – kl. 20.45
Man. United – Southampton TV 2 Sport Premium – kl. 21.00
Deportivo – Eibar Viasat Sport – kl. 22.00
Sverige – Tyskland (Kvinner) TV 2 – kl. 22.30

LØRDAG

St. Johnstone – Celtic TV 2 Sport Premium 4 – kl. 13.15
Stoke – Man. City TV 2 Sport Premium – kl. 13.30
Lillestrøm – Haugesund TV 2 Sport Premium 4 – kl. 15.30
Dresden – Leipzig Viasat Fotball – kl. 15.30
Burnley – Liverpool TV 2 Sport Premium – kl. 16.00
Östersund – Djurgården TV 2 Sport Premium 7 – kl. 16.00
Helsingborg – Kalmar TV 2 Sport Premium 8 – kl. 16.00
Roma – Udinese Viasat Sport – kl. 18.00
Honduras – Nigeria TV 2 Sportskanalen – kl. 18.00
Barcelona – Betis Viasat Fotball – kl. 18.15
Leicester – Arsenal TV 2 Sport Premium – kl. 18.30
Granada – Villarreal Viasat Fotball – kl. 20.15
Juventus – Fiorentina Viasat Sport – kl. 20.45
Sevilla – Espanyol Viasat Fotball – kl. 22.15
Brasil – Tyskland TV 2 – kl. 22.30

SØNDAG

Groningen – Twente Viasat Fotball – kl. 12.30
Sunderland – Middlesbrough TV 2 Sport Premium – kl. 14.30
Guingamp – Marseille Viasat Fotball – kl. 15.00
Hammarby – IFK Göteborg TV 2 Sport Premium 7 – kl. 15.00
Sarpsborg 08 – Strømsgodset TV 2 Sport Premium 4 – kl. 15.30
KFUM Oslo – Fredrikstad TV 2 Sport Premium 5 – kl. 15.30
West Ham – Bournemouth TV 2 Sport Premium – kl. 17.00
Örebro – AIK TV 2 Sport Premium 8 – kl. 17.30
Brann – Rosenborg TV 2 Sport Premium 4 – kl. 18.00
Molde – Odd TV 2 Sport Premium 5 – kl. 18.00
Start – Sogndal TV 2 Sport Premium 6 – kl. 18.00
Stabæk – Aalesund TV 2 Sport Premium 7 – kl. 18.00
Kongsvinger – Strømmen TV 2 Sumo – kl. 18.00
Levanger – Jerv TV 2 Sumo – kl. 18.00
Ranheim – Kristiansund BK TV 2 Sumo – kl. 18.00
Raufoss – Hødd TV 2 Sumo – kl. 18.00
Sandnes Ulf – Bryne TV 2 Sumo – kl. 18.00
Ullensaker/Kisa – Åsane TV 2 Sumo – kl. 18.00
Milan – Torino Viasat Sport – kl. 18.00
Sporting Gijón – Athletic Viasat Fotball – kl. 18.15
Tromsø – Viking TV 2 Zebra – kl. 20.00
Real Sociedad – Real Madrid Viasat Fotball – kl. 20.15
Pescara – Napoli Viasat Sport – kl. 20.45
Atlético – Alavés Viasat Fotball – kl. 22.15

MANDAG

Zwickau – Hamburg Viasat Sport – kl. 18.30
Mjøndalen – Sandefjord TV 2 Zebra – kl. 19.00
Celta – Leganés Viasat Fotball – kl. 20.00
Valencia – Las Palmas Viasat Fotball – kl. 22.00

Hva synes du? Vi setter pris på DIN mening!