Her kommer oversikten over alle kamper som sendes på «norske» kanaler, fra i dag og til og med mandag.

Dermed kan du planlegge ukeshandling, middag med svigers, tur på butikken, kino med kjæresten, når du må stå over trening pga «strekk», luftetur med bikkjen osv. uten at det går utover en real godbit! Fotballblogg1 ønsker deg en riktig så flott helg!

Tv-fotballen finner du på www.fotballblogg1.com!

 

FREDAG

Kasakhstan – Montenegro Eurosport Player – kl. 18.00
Kosovo U21 – Norge U21 TV 2 Sportskanalen – kl. 19.00
Norge – Aserbajdsjan TVNorge – kl. 20.45
Tsjekkia – Tyskland Eurosport Norge – kl. 20.45
San Marino – Nord-Irland Eurosport Player – kl. 20.45
Danmark – Polen Eurosport Player – kl. 20.45
Romania – Armenia Eurosport Player – kl. 20.45
Litauen – Skottland Eurosport Player – kl. 20.45
Malta – England Eurosport Player – kl. 20.45
Slovakia – Slovenia Eurosport Player – kl. 20.45

LØRDAG

Bradford – Bristol Rovers Viasat Fotball – kl. 13.30
Kolbotn – Stabæk Dagbladet.no – kl. 15.00
Medkila – LSK Kvinner Dagbladet.no – kl. 15.00
Røa – Trondheims-Ørn Dagbladet.no – kl. 15.00
Doncaster – Peterborough Viasat Fotball – kl. 16.00
Georgia – Irland Eurosport Player – kl. 18.00
Serbia – Moldova Eurosport Player – kl. 18.00
Albania – Liechtenstein Eurosport Player – kl. 18.00
Finland – Island Eurosport Norge – kl. 18.00
Wales – Østerrike Eurosport Player – kl. 20.45
Spania – Italia Eurosport Norge – kl. 20.45
Israel – Makedonia Eurosport Player – kl. 20.45
Kroatia – Kosovo Eurosport Player – kl. 20.45
Ukraina – Tyrkia Eurosport Player – kl. 20.45

SØNDAG

Jerv – Start Eurosport Norge – kl. 15.00
Florø – Tromsdalen Eurosport Player – kl. 15.00
Strømmen – Elverum Eurosport Player – kl. 15.00
Arna-Bjørnar – Grand Bodø Dagbladet.no – kl. 15.00
Sandviken – Vålerenga Dagbladet.no – kl. 15.00
Portsmouth – Rotherham Viasat Fotball – kl. 15.30
Fredrikstad – Åsane Eurosport Player – kl. 18.00
Ranheim – Kongsvinger Eurosport Player – kl. 18.00
Ullensaker/Kisa – Mjøndalen Eurosport Player – kl. 18.00
Hviterussland – Sverige Eurosport Norge – kl. 18.00
Nederland – Bulgaria Eurosport 1 – kl. 18.00
Færøyene – Andorra Eurosport Player – kl. 18.00
Estland – Kypros Eurosport Player – kl. 18.00
Frankrike – Luxembourg Eurosport Player – kl. 20.45
Ungarn – Portugal Eurosport Norge – kl. 20.45
Latvia – Sveits Eurosport Player – kl. 20.45
Gibraltar – Bosnia-Hercegovina Eurosport Player – kl. 20.45
Hellas – Belgia Eurosport Player – kl. 20.45

MANDAG

Levanger – Arendal Eurosport Player – kl. 18.00
Aserbajdsjan – San Marino Eurosport Player – kl. 18.00
Armenia – Danmark Eurosport Norge – kl. 18.00
Tyskland – Norge TVNorge – kl. 20.45
Nord-Irland – Tsjekkia Eurosport Player – kl. 20.45
Montenegro – Romania Eurosport Player – kl. 20.45
Polen – Kasakhstan Eurosport Player – kl. 20.45
England – Slovakia Eurosport Norge – kl. 20.45
Skottland – Malta Eurosport Player – kl. 20.45
Slovenia – Litauen Eurosport Player – kl. 20.45

Hva synes du? Vi setter pris på DIN mening!