Her kommer oversikten over alle kamper som sendes på «norske» kanaler, fra i dag og til og med mandag.

Dermed kan du planlegge ukeshandling, middag med svigers, tur på butikken, kino med kjæresten, når du må stå over trening pga «strekk», luftetur med bikkjen osv. uten at det går utover en real godbit! Fotballblogg1 ønsker deg en riktig så flott helg!

Tv-fotballen finner du på www.fotballblogg1.com!

 

FREDAG

Aalesund – Vålerenga MAX – kl. 19.00
Eskilstuna – IFK Norrköping TV 2 Sport Premium 2 – kl. 19.00
Grand Bodø – Avaldsnes Dagbladet.no – kl. 19.00
Stabæk – Kolbotn Dagbladet.no – kl. 19.00
Everton – Watford TV 2 Sport Premium 2 kl. 22.45 – kl. 20.45
Aberdeen – Celtic TV 2 Sportskanalen – kl. 20.45
West Bromwich – Chelsea TV 2 Sport Premium – kl. 21.00

LØRDAG

Klepp – Røa Dagbladet.no – kl. 13.00
Rangers – Hearts TV 2 Sport Premium 2 – kl. 13.15
Man. City – Leicester TV 2 Sport Premium – kl. 13.30
Arna-Bjørnar – Trondheims-Ørn Dagbladet.no – kl. 15.00
Vålerenga – Sandviken Dagbladet.no – kl. 15.00
Bournemouth – Burnley TV 2 Sport Premium – kl. 16.00
Sunderland – Swansea TV 2 Sport Premium 2 kl. 18.15
Middlesbrough – Southampton TV 2 Sport Premium 3 kl. 18.15
Stabæk – Rosenborg MAX – kl. 16.00
Espanyol – Valencia Viasat Fotball – kl. 16.00
AIK – Örebro TV 2 Sumo – kl. 16.00
Kalmar – Häcken TV 2 Sumo – kl. 16.00
OB – Silkeborg Viaplay – kl. 16.00
LSK Kvinner – Medkila Dagbladet.no – kl. 17.00
Odd – Strømsgodset Eurosport Norge – kl. 18.00
Kristiansund BK – Lillestrøm Eurosport Player – kl. 18.00
Sandefjord – Haugesund Eurosport Player – kl. 18.00
Sarpsborg 08 – Tromsø Eurosport Player – kl. 18.00
Sogndal – Viking Eurosport Player – kl. 18.00
Arendal – Levanger Eurosport Player – kl. 18.00
Florø – Start Eurosport Player – kl. 18.00
Jerv – Kongsvinger Eurosport Player – kl. 18.00
Mjøndalen – Elverum Eurosport Player – kl. 18.00
Ranheim – Fredrikstad Eurosport Player – kl. 18.00
Sandnes Ulf – Bodø/Glimt Eurosport Player – kl. 18.00
Strømmen – Tromsdalen Eurosport Player – kl. 18.00
Ullensaker/Kisa – Åsane Eurosport Player – kl. 18.00
Fiorentina – Lazio Viasat Sport – kl. 18.00
Stoke – Arsenal TV 2 Sport Premium – kl. 18.30
Fulham – Reading Eurosport 1 – kl. 18.30
Osasuna – Granada Viasat Fotball – kl. 18.30
Brann – Molde Eurosport Norge – kl. 20.00
Atalanta – Milan Viasat Sport – kl. 20.45

SØNDAG

Inter – Sassuolo Viasat Sport – kl. 12.30
Crystal Palace – Hull TV 2 Sport Premium – kl. 13.00
Huddersfield – Sheffield W. Eurosport 1 – kl. 13.00
Feyenoord – Heracles Viaplay – kl. 14.30
Heerenveen – NEC Viaplay – kl. 14.30
Willem II – Ajax Viaplay – kl. 14.30
Torino – Napoli Viasat Sport – kl. 15.00
Bologna – Pescara Viaplay – kl. 15.00
Cagliari – Empoli Viaplay – kl. 15.00
Crotone – Udinese Viaplay – kl. 15.00
Palermo – Genoa Viaplay – kl. 15.00
Sampdoria – Chievo Viaplay – kl. 15.00
Halmstad – Hammarby TV 2 Sport Premium 2 – kl. 15.00
Sundsvall – Jönköping TV 2 Sport Premium 3 – kl. 15.00
West Ham – Liverpool TV 2 Sport Premium – kl. 15.15
Hannover – Stuttgart Eurosport Player – kl. 15.30
Alavés – Celta Viasat Fotball – kl. 16.00
Tottenham – Man. United TV 2 Sport Premium – kl. 17.30
Malmö – Östersund TV 2 Sport Premium 2 – kl. 17.30
Sirius – Elfsborg TV 2 Sport Premium 3 – kl. 17.30
København – Brøndby Viasat Sport – kl. 18.00
Blackpool – Luton Eurosport Player – kl. 19.30
Carlisle – Exeter Eurosport Player – kl. 19.30
Las Palmas – Barcelona Viasat Sport – kl. 20.00
Real Madrid – Sevilla Viasat Fotball – kl. 20.00
Athletic – Leganés Viaplay – kl. 20.00
Betis – Atlético Viaplay – kl. 20.00
Eibar – Sporting Gijón Viaplay – kl. 20.00
Real Sociedad – Málaga Viaplay – kl. 20.00
Villarreal – Deportivo Viaplay – kl. 20.00
Roma – Juventus Viaplay – kl. 20.45
Monaco – Lille Viaplay – kl. 21.00
Nice – Angers Viaplay – kl. 21.00
Saint-Étienne – Paris SG Viaplay – kl. 21.00

MANDAG

Djurgården – IFK Göteborg TV 2 Sport Premium 2 – kl. 19.00
Chelsea – Watford TV 2 Sport Premium – kl. 21.00

Hva synes du? Vi setter pris på DIN mening!