Her kommer oversikten over alle kamper som sendes på «norske» kanaler, fra i dag og til og med mandag.

Dermed kan du planlegge ukeshandling, middag med svigers, tur på butikken, kino med kjæresten, når du må stå over trening pga «strekk», luftetur med bikkjen osv. uten at det går utover en real godbit! Fotballblogg1 ønsker deg en riktig så flott helg!

Tv-fotballen finner du på www.fotballblogg1.com!

 

FREDAG

Kaiserslautern – St. Pauli Eurosport 1 – kl. 18.30
Häcken – Sirius TV 2 Sportskanalen – kl. 19.00
Saint-Étienne – Bordeaux Viasat Sport – kl. 20.45
West Ham – Tottenham TV 2 Sport Premium – kl. 21.00
Sevilla – Real Sociedad Viasat Fotball – kl. 21.00

LØRDAG

Sporting Gijón – Las Palmas Viasat Fotball – kl. 13.00
Inverness – Hamilton TV 2 Sportskanalen – kl. 13.15
Man. City – Crystal Palace TV 2 Sport Premium – kl. 13.30
Arendal – Jerv Eurosport Norge – kl. 15.00
Bayern – Darmstadt Eurosport Player – kl. 15.30
Dortmund – Hoffenheim Eurosport Player – kl. 15.30
Hull – Sunderland TV 2 Sport Premium – kl. 16.00
Bournemouth – Stoke TV 2 Sport Premium 2 kl. 18.15
Leicester – Watford TV 2 Sport Premium 3 kl. 18.15
Burnley – West Bromwich TV 2 Sport Premium 2 kl. 20.05
Halmstad – AIK TV 2 Sumo – kl. 16.00
Atlético – Eibar Viasat Fotball – kl. 16.15
Molde – Aalesund Eurosport Norge – kl. 18.00
Napoli – Cagliari Viasat Sport – kl. 18.00
Swansea – Everton TV 2 Sport Premium – kl. 18.30
Barcelona – Villarreal Viasat Fotball – kl. 18.30
Hertha – Leipzig Eurosport 1 – kl. 18.30
Granada – Real Madrid Viasat Fotball – kl. 20.45
Juventus – Torino Viasat Sport – kl. 20.45

SØNDAG

Alavés – Athletic Viasat Fotball – kl. 12.00
Udinese – Atalanta Viasat Sport – kl. 12.30
Brentford – Blackburn Eurosport 1 – kl. 13.00
Aston Villa – Brighton Eurosport Player – kl. 13.00
Nottingham – Ipswich Eurosport Player – kl. 13.00
Lyngby – SønderjyskE Viaplay – kl. 13.00
Partick – Rangers TV 2 Sport Premium 2 – kl. 13.15
Liverpool – Southampton TV 2 Sport Premium – kl. 14.30
Lazio – Sampdoria Viasat Sport – kl. 15.00
IFK Göteborg – Kalmar TV 2 Sumo – kl. 15.00
Östersund – Hammarby TV 2 Sport Premium 3 – kl. 15.00
Tromsdalen – Bodø/Glimt Eurosport Player – kl. 15.30
AaB – Silkeborg Viaplay – kl. 16.00
Valencia – Osasuna Viasat Fotball – kl. 16.15
Arsenal – Man. United TV 2 Sport Premium – kl. 17.00
Lyon – Nantes Viasat Sport – kl. 17.00
Örebro – Djurgården TV 2 Sport Premium 2 – kl. 17.30
Jönköping – Eskilstuna TV 2 Sport Premium 3 – kl. 17.30
Vålerenga – Stabæk Eurosport Norge – kl. 18.00
Haugesund – Sogndal Eurosport Player – kl. 18.00
Strømsgodset – Sarpsborg 08 Eurosport Player – kl. 18.00
Tromsø – Kristiansund BK Eurosport Player – kl. 18.00
Viking – Sandefjord Eurosport Player – kl. 18.00
Elverum – Ranheim Eurosport Player – kl. 18.00
Fredrikstad – Florø Eurosport Player – kl. 18.00
Levanger – Strømmen Eurosport Player – kl. 18.00
Start – Ullensaker/Kisa Eurosport Player – kl. 18.00
Åsane – Mjøndalen Eurosport Player – kl. 18.00
Deportivo – Espanyol Viasat Fotball – kl. 18.30
League One – playoff Fleetwood – Bradford Eurosport Player – kl. 19.30
Scunthorpe – Millwall Eurosport Player – kl. 19.30
Rosenborg – Brann TVNorge – kl. 20.00
Málaga – Celta Viasat Fotball – kl. 20.45
Milan – Roma Viasat Sport – kl. 20.45

MANDAG

Lillestrøm – Odd MAX – kl. 19.00
Horsens – Randers Viaplay – kl. 19.00
Leganés – Betis Viasat Fotball – kl. 20.45
Chelsea – Middlesbrough TV 2 Sport Premium – kl. 21.00

Hva synes du? Vi setter pris på DIN mening!