Her kommer oversikten over alle kamper som sendes på «norske» kanaler, fra i dag og til og med mandag.

Dermed kan du planlegge ukeshandling, middag med svigers, tur på butikken, kino med kjæresten, når du må stå over trening pga «strekk», luftetur med bikkjen osv. uten at det går utover en real godbit! Fotballblogg1 ønsker deg en riktig så flott helg!

Tv-fotballen finner du på www.fotballblogg1.com!

 

FREDAG

Cardiff – Newcastle Eurosport Norge – kl. 20.45
Villarreal – Sporting Gijón Viasat Fotball – kl. 20.45
Ross County – Inverness TV 2 Sport Premium 2 – kl. 20.45

LØRDAG

Real Sociedad – Granada Viasat Fotball – kl. 13.00
Nürnberg – Stuttgart Eurosport Norge – kl. 13.00
Sunderland – Bournemouth TV 2 Sport Premium – kl. 16.00
Blackburn – Aston Villa Eurosport Player – kl. 16.00
Hammarby – Eskilstuna TV 2 Sumo – kl. 16.00
Real Madrid – Valencia Viasat Fotball – kl. 16.15
Brann – Viking Eurosport Norge – kl. 18.00
Crystal Palace – Burnley TV 2 Sport Premium – kl. 18.30
Brighton – Bristol City Eurosport Player – kl. 18.30
Las Palmas – Atlético Viasat Fotball – kl. 18.30
Wolfsburg – Bayern Eurosport 1 – kl. 18.30
Espanyol – Barcelona Viasat Fotball – kl. 20.45

SØNDAG

Osasuna – Deportivo Viasat Fotball – kl. 12.00
Man. United – Swansea TV 2 Sport Premium – kl. 13.00
Mjøndalen – Kongsvinger Eurosport Norge – kl. 15.00
AIK – Sundsvall TV 2 Sport Premium 2 – kl. 15.00
Everton – Chelsea TV 2 Sport Premium – kl. 15.05
Middlesbrough – Man. City TV 2 Sport Premium 2 kl. 17.05 – kl. 15.05
Betis – Alavés Viasat Fotball – kl. 16.15
Tottenham – Arsenal TV 2 Sport Premium – kl. 17.30
Aalesund – Tromsø Eurosport Norge – kl. 18.00
Kristiansund BK – Strømsgodset Eurosport Player – kl. 18.00
Sandefjord – Molde Eurosport Player – kl. 18.00
Sogndal – Lillestrøm Eurosport Player – kl. 18.00
Stabæk – Haugesund Eurosport Player – kl. 18.00
Florø – Elverum Eurosport Player – kl. 18.00
Jerv – Levanger Eurosport Player – kl. 18.00
Ranheim – Åsane Eurosport Player – kl. 18.00
Sandnes Ulf – Tromsdalen Eurosport Player – kl. 18.00
Strømmen – Arendal Eurosport Player – kl. 18.00
Ullensaker/Kisa – Fredrikstad Eurosport Player – kl. 18.00
Eibar – Leganés Viasat Fotball – kl. 18.30
Odd – Vålerenga Eurosport Norge – kl. 20.00
Celta – Athletic Viasat Fotball – kl. 20.45

MANDAG

Sarpsborg 08 – Rosenborg MAX – kl. 19.00
Watford – Liverpool TV 2 Sport Premium – kl. 21.00
Málaga – Sevilla Viasat Fotball – kl. 21.00

Hva synes du? Vi setter pris på DIN mening!