Her kommer oversikten over alle kamper som sendes på «norske» kanaler, fra i dag og til og med mandag.

Dermed kan du planlegge ukeshandling, middag med svigers, tur på butikken, kino med kjæresten, når du må stå over trening pga «strekk», luftetur med bikkjen osv. uten at det går utover en real godbit! Fotballblogg1 ønsker deg en riktig så flott helg!

Tv-fotballen finner du på www.fotballblogg1.com!

 

Fredag

Düsseldorf – St. Pauli Eurosport Norge – kl. 18.30
Heerenveen – Willem II Viasat Sport – kl. 20.00
Norwich – Brighton Eurosport Norge – kl. 20.45
Sevilla – Granada Viasat Fotball – kl. 21.00

Lørdag

Málaga – Valencia Viasat Fotball – kl. 13.00
Kongsvinger – Ranheim Eurosport Norge – kl. 15.00
West Ham – Everton TV 2 Sport Premium – kl. 16.00
Bournemouth – Middlesbrough TV 2 Sport Premium 2 kl. 18.15
Hull – Watford TV 2 Sport Premium 3 kl. 18.15
Swansea – Stoke TV 2 Sport Premium 2 kl. 20.05
Huddersfield – Fulham Eurosport 1 – kl. 16.00
Jönköping – AIK TV 2 Sumo – kl. 16.00
Villarreal – Leganés Viasat Fotball – kl. 16.15
Strømsgodset – Sandefjord Eurosport Norge – kl. 18.00
Atalanta – Bologna Viasat Sport – kl. 18.00
Chelsea – Tottenham TV 2 Sport Premium – kl. 18.15
Osasuna – Sporting Gijón Viasat Fotball – kl. 18.30
Mönchengladbach – Dortmund Eurosport 1 – kl. 18.30
Espanyol – Atlético Viasat Fotball – kl. 20.45
Fiorentina – Inter Viasat Sport – kl. 20.45

Søndag

Real Sociedad – Deportivo Viasat Fotball – kl. 12.00
Sassuolo – Napoli Viasat Sport – kl. 12.30
Fredrikstad – Bodø/Glimt Eurosport Norge – kl. 15.00
Arendal – Florø Eurosport Player – kl. 15.00
Lazio – Palermo Viasat Sport – kl. 15.00
Häcken – IFK Norrköping TV 2 Sumo – kl. 15.00
Hammarby – Sundsvall TV 2 Sportskanalen – kl. 15.00
Burnley – Man. United TV 2 Sport Premium – kl. 15.15
Tromsdalen – Start Eurosport Player – kl. 15.30
Arsenal – Man. City TV 2 Sport Premium 2 – kl. 16.00
Celta – Betis Viasat Fotball – kl. 16.15
Liverpool – Crystal Palace TV 2 Sport Premium – kl. 17.30
Schalke – Leipzig Eurosport 1 – kl. 17.30
Östersund – IFK Göteborg TV 2 Sumo – kl. 17.30
Eskilstuna – Halmstad TV 2 Sport Premium 3 – kl. 17.30
Rosenborg – Aalesund Eurosport Norge – kl. 18.00
Sarpsborg 08 – Kristiansund BK Eurosport Player – kl. 18.00
Tromsø – Stabæk Eurosport Player – kl. 18.00
Viking – Odd Eurosport Player – kl. 18.00
Vålerenga – Sogndal Eurosport Player – kl. 18.00
Elverum – Ullensaker/Kisa Eurosport Player – kl. 18.00
Jerv – Strømmen Eurosport Player – kl. 18.00
Levanger – Mjøndalen Eurosport Player – kl. 18.00
Åsane – Sandnes Ulf Eurosport Player – kl. 18.00
Las Palmas – Alavés Viasat Sport – kl. 18.30
Lillestrøm – Brann Eurosport Norge – kl. 20.00
Real Madrid – Barcelona Viasat Fotball – kl. 20.45
Juventus – Genoa Viasat Sport – kl. 20.45

Mandag

Haugesund – Molde MAX – kl. 19.00
Sirius – Kalmar TV 2 Sumo – kl. 19.00
Malmö – Djurgården TV 2 Sport Premium 2 – kl. 19.00
Stuttgart – Union Berlin Eurosport 1 – kl. 20.15
Newcastle – Preston Eurosport Norge – kl. 20.45
Eibar – Athletic Viasat Fotball – kl. 20.45
Pescara – Roma Viasat Sport – kl. 20.45

Hva synes du? Vi setter pris på DIN mening!