Her kommer oversikten over alle kamper som sendes på «norske» kanaler, fra i dag og til og med mandag.

Dermed kan du planlegge ukeshandling, middag med svigers, tur på butikken, kino med kjæresten, når du må stå over trening pga «strekk», luftetur med bikkjen osv. uten at det går utover en real godbit! Fotballblogg1 ønsker deg en riktig så flott helg!

Tv-fotballen finner du på www.fotballblogg1.com!

 

Fredag

OB – AGF Viaplay – kl. 18.00
Bodø/Glimt – Strømsgodset TV 2 Zebra – kl. 19.00
Helsingborg – Hammarby TV 2 Sportskanalen – kl. 19.00
Leipzig – Augsburg Eurosport Norge – kl. 20.30
Real Sociedad – Betis Viasat Fotball – kl. 20.45
Rennes – Guingamp Viasat Sport – kl. 20.45
Motherwell – Hearts TV 2 Sumo/TV 2 Sportskanalen – kl. 20.45
Everton – Crystal Palace TV 2 Sport Premium – kl. 21.00

Lørdag

Granada – Leganés Viasat Fotball – kl. 13.00
Dundee – Celtic TV 2 Sportskanalen – kl. 13.15
Swansea – Liverpool TV 2 Sport Premium – kl. 13.30
Sundsvall – Jönköping TV 2 Sport Premium 8 – kl. 14.00
Stabæk – Lillestrøm TV 2 Sport Premium 4 – kl. 15.30
Bayern – Köln Eurosport Norge – kl. 15.30
Hull – Chelsea TV 2 Sport Premium – kl. 16.00
West Ham – Middlesbrough TV 2 Sport Premium 2 kl. 18.15
Watford – Bournemouth TV 2 Sport Premium 3 kl. 18.15
Sunderland – West Bromwich TV 2 Sport Premium kl. 18.30
Östersund – Falkenberg TV 2 Sport Premium 7 – kl. 16.00
Häcken – Malmö TV 2 Sport Premium 8 – kl. 16.00
Sevilla – Alavés Viasat Fotball – kl. 16.15
Paris SG – Bordeaux Viasat Sport – kl. 17.00
Sogndal – Brann TV 2 Sport Premium 4 – kl. 18.00
Osasuna – Las Palmas Viasat Fotball – kl. 18.30
Leverkusen – Dortmund Eurosport Norge – kl. 18.30
Deportivo – Sporting Gijón Viasat Fotball – kl. 20.45
Udinese – Lazio Viasat Sport – kl. 20.45

Søndag

Valencia – Atlético Viasat Fotball – kl. 12.00
Empoli – Juventus Viasat Sport – kl. 12.30
Man. United – Stoke TV 2 Sport Premium – kl. 13.00
Jerv – Bryne TV 2 Sumo – kl. 15.00
Levanger – KFUM Oslo TV 2 Sumo – kl. 15.00
Raufoss – Kongsvinger TV 2 Sumo – kl. 15.00
Åsane – Strømmen TV 2 Sumo – kl. 15.00
Atalanta – Napoli Viasat Sport – kl. 15.00
Kalmar – IFK Göteborg TV 2 Sport Premium 7 – kl. 15.00
Gefle – Elfsborg TV 2 Sport Premium 8 – kl. 15.00
Tottenham – Man. City TV 2 Sport Premium – kl. 15.15
Leicester – Southampton TV 2 Sport Premium 2 kl. 17.15 – kl. 15.15
Haugesund – Sarpsborg 08 TV 2 Sport Premium 4 – kl. 15.30
Mjøndalen – Sandnes Ulf TV 2 Sport Premium 5 – kl. 15.30
Wolfsburg – Mainz Eurosport Norge – kl. 15.30
Real Madrid – Eibar Viasat Fotball – kl. 16.15
Stabæk – Kolbotn NRK1 – kl. 16.30
Burnley – Arsenal TV 2 Sport Premium – kl. 17.30
Schalke – Mönchengladbach Eurosport Norge – kl. 17.30
AIK – IFK Norrköping TV 2 Sportskanalen – kl. 17.30
Djurgården – Örebro TV 2 Sport Premium 8 – kl. 17.30
Rosenborg – Vålerenga TV 2 Sport Premium 4 – kl. 18.00
Aalesund – Odd TV 2 Sport Premium 5 – kl. 18.00
Tromsø – Molde TV 2 Sport Premium 6 – kl. 18.00
Fredrikstad – Ranheim TV 2 Sumo – kl. 18.00
Sandefjord – Hødd TV 2 Sumo – kl. 18.00
Milan – Sassuolo Viasat Sport – kl. 18.00
Espanyol – Villarreal Viasat Fotball – kl. 18.30
Viking – Start TV 2 Zebra – kl. 20.00
Celta – Barcelona Viasat Fotball – kl. 20.45
Roma – Inter Viasat Sport – kl. 20.45

Mandag

Ullensaker/Kisa – Kristiansund BK TV 2 Zebra – kl. 19.00
Stuttgart – Greuther Fürth Eurosport Norge – kl. 20.15

Hva synes du? Vi setter pris på DIN mening!