Her kommer oversikten over alle kamper som sendes på «norske» kanaler, fra fredag til mandag. Dermed kan du planlegge ukeshandling, middag med svigers, tur på butikken, kino med kjæresten, tur på SATS, luftetur med bikkjen osv. uten at det går utover en real godbit! God helg!

soccer-on-tv2

Fredag

Bryne – Mjøndalen TV 2 Zebra – kl. 19.00
Falkenberg – IFK Norrköping TV 2 Sport Premium 7 – kl. 19.00
Hamburg – Bremen Eurosport Norge – kl. 20.30
Nice – Reims Viasat Sport – kl. 20.30
Preston – Burnley TV 2 Sport Premium – kl. 20.45
St. Johnstone – Aberdeen TV 2 Sport Premium 5 – kl. 20.45
Las Palmas – Espanyol Viasat Fotball – kl. 21.00

Lørdag

Derby – Sheffield W. TV 2 Sport Premium 2 – kl. 13.30
Man. City – Stoke TV 2 Sport Premium – kl. 13.45
Strømsgodset – Bodø/Glimt TV 2 Sport Premium 4 – kl. 15.30
Hertha – Bayern Eurosport Norge – kl. 15.30
Liverpool – Newcastle TV 2 Sport Premium – kl. 16.00
Bournemouth – Chelsea TV 2 Sport Premium 2 kl. 20.30
Aston Villa – Southampton TV 2 Sport Premium 3 kl. 20.30
Charlton – Brighton TV 2 Sport Premium 2 – kl. 16.00
Vallecano – Real Madrid Viasat Fotball – kl. 16.00
Hammarby – Jönköping TV 2 Sport Premium 7 – kl. 16.00
Gefle – Östersund TV 2 Sport Premium 8 – kl. 16.00
Stabæk – Røa NRK1 – kl. 17.00
Brann – Sogndal TV 2 Sport Premium 4 – kl. 18.00
Everton – Man. United TV 2 Sport Premium – kl. 18.15
Atlético – Málaga Viasat Fotball – kl. 18.15
Schalke – Leverkusen Eurosport Norge – kl. 18.30
Barcelona – Sporting Gijón Viasat Fotball – kl. 20.30
Inter – Udinese Viasat Sport – kl. 20.45
Paris SG – Lille TV 2 Sportskanalen – kl. 21.00

Søndag

Levante – Athletic Viasat Fotball – kl. 12.00
Frosinone – Palermo Viasat Sport – kl. 12.30
Inverness – Kilmarnock TV 2 Sport Premium 6 – kl. 13.30
Marseille – Nantes Viasat Fotball – kl. 14.00
Sampdoria – Lazio Viasat Sport – kl. 15.00
Malmö – Djurgården TV 2 Sport Premium 7 – kl. 15.00
Häcken – Sundsvall TV 2 Sport Premium 8 – kl. 15.00
Sunderland – Arsenal TV 2 Sport Premium – kl. 15.05
Sarpsborg 08 – Molde TV 2 Sport Premium 4 – kl. 15.30
Sandnes Ulf – Fredrikstad TV 2 Sport Premium 5 – kl. 15.30
Mönchengladbach – Hoffenheim Eurosport Norge – kl. 15.30
Sevilla – Betis Viasat Fotball – kl. 16.00
Crystal Palace – Watford TV 2 Sport Premium 2 – kl. 17.00
Leicester – Swansea TV 2 Sport Premium – kl. 17.15
Eintracht Frankfurt – Mainz Eurosport Norge – kl. 17.30
Örebro – IFK Göteborg TV 2 Sport Premium 7 – kl. 17.30
Rosenborg – Viking TV 2 Sport Premium 4 – kl. 18.00
Aalesund – Tromsø TV 2 Sport Premium 5 – kl. 18.00
Odd – Lillestrøm TV 2 Sport Premium 6 – kl. 18.00
KFUM Oslo – Ranheim TV 2 Sumo – kl. 18.00
Kongsvinger – Jerv TV 2 Sumo – kl. 18.00
Kristiansund BK – Raufoss TV 2 Sumo – kl. 18.00
Levanger – Hødd TV 2 Sumo – kl. 18.00
Strømmen – Åsane TV 2 Sumo – kl. 18.00
Ullensaker/Kisa – Sandefjord TV 2 Sumo – kl. 18.00
Getafe – Valencia Viasat Fotball – kl. 18.15
Vålerenga – Start TV 2 Zebra – kl. 20.00
Villarreal – Real Sociedad Viasat Fotball – kl. 20.30
Fiorentina – Juventus Viasat Sport – kl. 20.45

Mandag

Roma – Napoli Viasat Fotball – kl. 15.00
Haugesund – Stabæk TV 2 Zebra – kl. 19.00
2. Kaiserslautern – Leipzig Eurosport Norge – kl. 20.15
Celta – Granada Viasat Sport – kl. 20.30
Tottenham – West Bromwich TV 2 Sport Premium – kl. 21.00

Hva synes du? Vi setter pris på DIN mening!