Her kommer oversikten over alle kamper som sendes på «norske» kanaler, fra lørdag til mandag. Dermed kan du planlegge ukeshandling, middag med svigers, tur på butikken, kino med kjæresten, tur på SATS, luftetur med bikkjen osv. uten at det går utover en real godbit! God helg!

soccer-on-tv2

Lørdag

U19 Portugal U19 – Slovakia U19 TV 2 Sumo – kl. 13.00
QPR – Fulham TV 2 Sport Premium 2 – kl. 13.30
Sunderland – Man. United TV 2 Sport Premium – kl. 13.45
Empoli – Frosinone Viasat Sport – kl. 15.00
Dortmund – Hannover Eurosport 2 – kl. 15.30
Norwich – West Ham TV 2 Sport Premium – kl. 16.00
Swansea – Southampton TV 2 Sport Premium kl. 21.30
Everton – West Bromwich TV 2 Sport Premium 2 kl. 20.30
Crystal Palace – Watford TV 2 Sport Premium 2 kl. 22.30
Bournemouth – Stoke TV 2 Sport Premium 3 kl. 20.30
Bristol City – Ipswich TV 2 Sport Premium 2 – kl. 16.00
Real Madrid – Athletic Viasat Fotball – kl. 16.00
U19 Norge U19 – Polen U19 TV 2 Sumo – kl. 16.00
Chievo – Sassuolo Viasat Sport – kl. 18.00
Villarreal – Málaga Viasat Fotball – kl. 18.15
Chelsea – Newcastle TV 2 Sport Premium – kl. 18.30
Köln – Eintracht Frankfurt Eurosport 2 – kl. 18.30
Valencia – Espanyol Viasat Fotball – kl. 20.30
Juventus – Napoli Viasat Sport – kl. 20.45

Søndag

Real Sociedad – Granada Viasat Fotball – kl. 12.00
Milan – Genoa Viasat Sport – kl. 12.30
Arsenal – Leicester TV 2 Sport Premium – kl. 13.00
U17 Tsjekkia U17 – Tyrkia U17 TV 2 Sumo – kl. 13.00
Lyon – Caen Viasat Fotball – kl. 14.00
Sampdoria – Atalanta Viasat Sport – kl. 15.00
Aston Villa – Liverpool TV 2 Sport Premium – kl. 15.05
Hamburg – Mönchengladbach Eurosport 2 – kl. 15.30
Sevilla – Las Palmas Viasat Fotball – kl. 16.00
U17 Sverige U17 – Norge U17 TV 2 Sumo – kl. 16.00
Saint-Étienne – Monaco Viasat Sport – kl. 17.00
Man. City – Tottenham TV 2 Sport Premium – kl. 17.15
Augsburg – Bayern Eurosport 2 – kl. 17.30
Getafe – Atlético Viasat Fotball – kl. 18.15
Barcelona – Celta Viasat Fotball – kl. 20.30
Fiorentina – Inter Viasat Sport – kl. 20.45

Mandag

U19 Polen U19 – Slovakia U19 TV 2 Sumo – kl. 13.00
Norge U19 – Portugal U19 TV 2 Sumo – kl. 16.00
Nürnberg – Bochum Eurosport 2 – kl. 20.15
Leeds – Middlesbrough TV 2 Sport Premium – kl. 20.45
Inverness – Aberdeen TV 2 Sportskanalen – kl. 20.45

1 COMMENT

Hva synes du? Vi setter pris på DIN mening!