Tv-fotballen er viktig for oss, og her er oversikten over alle kamper som sendes fra i dag til og med fredag!

Fredag kommer ny oversikt over helgens kamper. Nå som du har oversikten kan du dermed planlegge ukeshandling, middag hos svigers, når du skal sende vekk kidsa på overnatting, hvilken trening du må stå over pga «strekk», når du kan jobbe overtid, når du skal planlegge kosekveld med kjæresten og så videre.

Tv-oversikten får du på www.fotballblogg1.com!

 

 

TORSDAG

  • APOEL – Dudelange Kan sees på: TV 2 Sumo – kl. 18.55 UEFA Europa League, gr. A
  • Qarabag – Sevilla Kan sees på: TV 2 Sumo – kl. 18.55 UEFA Europa League, gr. A
  • Dynamo Kiev – Malmö Kan sees på: TV 2 Sumo – kl. 18.55 UEFA Europa League, gr. B
  • FC København – Lugano Kan sees på: TV 2 Sumo – kl. 18.55 UEFA Europa League, gr. B
  • Basel – Krasnodar Kan sees på: TV 2 Sumo – kl. 18.55 UEFA Europa League, gr. C
  • Getafe – Trabzonspor Kan sees på: TV 2 Sumo – kl. 18.55 UEFA Europa League, gr. C
  • LASK Linz – Rosenborg Kan sees på: TV 2 Zebra – kl. 18.55 UEFA Europa League, gr. D
  • PSV – Sporting CP Kan sees på: TV 2 Sumo – kl. 18.55 UEFA Europa League, gr. D
  • CFR Cluj – Lazio Kan sees på: TV 2 Sumo – kl. 18.55 UEFA Europa League, gr. E
  • Rennes – Celtic Kan sees på: TV 2 Sport 1 – kl. 18.55 UEFA Europa League, gr. E
  • Standard Liège – Vitória Kan sees på: TV 2 Sumo – kl. 18.55 UEFA Europa League, gr. F
  • Frankfurt – Arsenal Kan sees på: TV 2 Sport Premium – kl. 18.55 UEFA Europa League, gr. F
  • FC Porto – Young Boys Kan sees på: TV 2 Sumo – kl. 21.00 UEFA Europa League, gr. G
  • Rangers – Feyenoord Kan sees på: TV 2 Sumo – kl. 21.00 UEFA Europa League, gr. G
  • Espanyol – Ferencváros Kan sees på: TV 2 Sumo – kl. 21.00 UEFA Europa League, gr. H
  • Ludogorets – CSKA Moskva Kan sees på: TV 2 Sumo – kl. 21.00 UEFA Europa League, gr. H
  • Gent – Saint-Étienne Kan sees på: TV 2 Sumo – kl. 21.00 UEFA Europa League, gr. I
  • Wolfsburg – Oleksandriya Kan sees på: TV 2 Sumo – kl. 21.00 UEFA Europa League, gr. I
  • Mönchengladbach – Wolfsberg Kan sees på: TV 2 Sumo – kl. 21.00 UEFA Europa League, gr. J
  • Roma – Basaksehir Kan sees på: TV 2 Sumo – kl. 21.00 UEFA Europa League, gr. J
  • Slovan Bratislava – Besiktas Kan sees på: TV 2 Sumo – kl. 21.00 UEFA Europa League, gr. K
  • Wolverhampton – Braga Kan sees på: TV 2 Sport Premium – kl. 21.00 UEFA Europa League, gr. K
  • Partizan – AZ Kan sees på: TV 2 Sumo – kl. 21.00 UEFA Europa League, gr. L
  • Manchester United – Astana Kan sees på: TV 2 Sport 1 – kl. 21.00 UEFA Europa League, gr. L

FREDAG

  • Schalke – Mainz Kan sees på: Viaplay – kl. 20.30 Bundesliga
  • Cagliari – Genoa Kan sees på: Strive – kl. 20.45 Serie A TIM
  • Southampton – Bournemouth Kan sees på: TV 2 Sport Premium – kl. 21.00 Premier League
  • Osasuna – Real Betis Kan sees på: TV 2 Sport Premium 2 – kl. 21.00 LaLiga Santander

Hva synes du? Vi setter pris på DIN mening!