Tv-fotballen er viktig for oss, og her er oversikten over alle kamper som sendes fra i dag til og med fredag!

Fredag kommer ny oversikt over helgens kamper. Nå som du har oversikten kan du dermed planlegge ukeshandling, middag hos svigers, når du skal sende vekk kidsa på overnatting, hvilken trening du må stå over pga «strekk», når du kan jobbe overtid, når du skal planlegge kosekveld med kjæresten og så videre.

Tv-oversikten får du på www.fotballblogg1.com!

 

TORSDAG

  • Strømmen – Stjørdals-Blink (OBOS-ligaen) – Kan sees på: Eurosport Norge Kl. 10.12.20 13.00
  • Jerv – Åsane (OBOS-ligaen) – Kan sees på: Eurosport Pluss Kl. 10.12.20 13.00
  • Rosenborg – Mjøndalen (Eliteserien) – Kan sees på: Eurosport Norge Kl. 10.12.20 18.00
  • Viking – Vålerenga (Eliteserien) – Kan sees på: Eurosport Pluss Kl. 10.12.20 18.00
  • CSKA Sofia – Roma (UEFA Europa League, gr. A) – Kan sees på: TV 2 Sumo Kl. 10.12.20 18.55
  • Young Boys – CFR Cluj (UEFA Europa League, gr. A) – Kan sees på: TV 2 Sumo Kl. 10.12.20 18.55
  • Rapid Wien – Molde (UEFA Europa League, gr. B) – Kan sees på: TV 2 Zebra Kl. 10.12.20 18.55
  • Dundalk – Arsenal (UEFA Europa League, gr. B) – Kan sees på: TV 2 Sport Premium Kl. 10.12.20 18.55
  • H. Be’er Sheva – Nice (UEFA Europa League, gr. C) – Kan sees på: TV 2 Sumo Kl. 10.12.20 18.55
  • Leverkusen – Slavia Praha (UEFA Europa League, gr. C) – Kan sees på: TV 2 Sumo Kl. 10.12.20 18.55
  • Lech Poznan – Rangers (UEFA Europa League, gr. D) – Kan sees på: TV 2 Sumo Kl. 10.12.20 18.55
  • Standard Liège – Benfica (UEFA Europa League, gr. D) – Kan sees på: TV 2 Sumo Kl. 10.12.20 18.55
  • PAOK – Granada (UEFA Europa League, gr. E) – Kan sees på: TV 2 Sumo Kl. 10.12.20 18.55
  • PSV – Omonia (UEFA Europa League, gr. E) – Kan sees på: TV 2 Sumo Kl. 10.12.20 18.55
  • Napoli – Real Sociedad (UEFA Europa League, gr. F) – Kan sees på: TV 2 Sumo Kl. 10.12.20 18.55
  • Rijeka – AZ Alkmaar (UEFA Europa League, gr. F) – Kan sees på: TV 2 Sport 1 Kl. 10.12.20 18.55
  • Braga – Zorya Luhansk (UEFA Europa League, gr. G) – Kan sees på: TV 2 Sumo Kl. 10.12.20 21.00
  • Leicester – AEK (UEFA Europa League, gr. G) – Kan sees på: TV 2 Sport Premium 2 Kl. 10.12.20 21.00
  • Celtic – Lille (UEFA Europa League, gr. H) – Kan sees på: TV 2 Sumo Kl. 10.12.20 21.00
  • Sparta Praha – Milan (UEFA Europa League, gr. H) – Kan sees på: TV 2 Sport 1 Kl. 10.12.20 21.00
  • M. Tel Aviv – Sivasspor (UEFA Europa League, gr. I) – Kan sees på: TV 2 Sumo Kl. 10.12.20 21.00
  • Villarreal – Qarabag (UEFA Europa League, gr. I) – Kan sees på: TV 2 Sumo Kl. 10.12.20 21.00
  • Ludogorets – LASK (UEFA Europa League, gr. J) – Kan sees på: TV 2 Sumo Kl. 10.12.20 21.00
  • Tottenham – Royal Antwerp (UEFA Europa League, gr. J) – Kan sees på: TV 2 Sport Premium Kl. 10.12.20 21.00
  • Dinamo Zagreb – CSKA Moskva (UEFA Europa League, gr. K) – Kan sees på: TV 2 Sumo Kl. 10.12.20 21.00
  • Wolfsberg – Feyenoord (UEFA Europa League, gr. K) – Kan sees på: TV 2 Sumo Kl. 10.12.20 21.00
  • Hoffenheim – Gent (UEFA Europa League, gr. L) – Kan sees på: TV 2 Sumo Kl. 10.12.20 21.00
  • Liberec – Røde Stjerne (UEFA Europa League, gr. L) – Kan sees på: TV 2 Sumo Kl. 10.12.20 21.00

FREDAG

  • Randers – Vejle (3F Superligaen) – Kan sees på: V sport3 Kl. 11.12.20 19.00
  • Essen – Turbine Potsdam (Frauen-Bundesliga) – Kan sees på: V sport+ Kl. 11.12.20 19.15
  • Wolfsburg – Frankfurt (Bundesliga) – Kan sees på: V sport1 Kl. 11.12.20 20.30
  • Sassuolo – Benevento (Serie A TIM) – Kan sees på: Strive Kl. 11.12.20 20.45
  • Leeds – West Ham (Premier League) – Kan sees på: TV 2 Sport Premium Kl. 11.12.20 21.00
  • Real Valladolid – Osasuna (LaLiga Santander) – Kan sees på: TV 2 Sport 1 Kl. 11.12.20 21.00
  • St-Étienne – Angers (Ligue 1 Uber Eats) – Kan sees på: V sport3 Kl. 11.12.20 21.00

Hva synes du? Vi setter pris på DIN mening!