Tv-fotballen er viktig for oss, og her er oversikten over alle kamper som sendes fra i dag til og med fredag!

Fredag kommer ny oversikt over helgens kamper. Nå som du har oversikten kan du dermed planlegge ukeshandling, middag hos svigers, når du skal sende vekk kidsa på overnatting, hvilken trening du må stå over pga «strekk», når du kan jobbe overtid, når du skal planlegge kosekveld med kjæresten og så videre.

Tv-oversikten får du på www.fotballblogg1.com!

 

 

TIRSDAG

  • England – USA – an sees på: NRK2 – kl. 21.00 – FIFA Fotball-VM
  • Angola – Mali – an sees på: TV 2 Sport 1 – kl. 21.00 – Afrikamesterskapet, gr. E
  • Brasil – Argentina – an sees på: Viasport 1 – kl. 02.30 – Copa América
  • Haiti – Mexico – an sees på: TV 2 Sport Premium – kl. 04.00 – Gold Cup

ONSDAG

  • AZ – PAOK – an sees på: TV 2 Sport 1 – kl. 19.00 – Treningskamper
  • Nederland – Sverige – an sees på: TV 2 – kl. 21.00 – FIFA Fotball-VM
  • New York City – Seattle Sounders – an sees på: Strive – kl. 01.00 – MLS
  • Orlando City – Philadelphia Union – an sees på: Strive – kl. 01.30 – MLS
  • Chicago Fire – Atlanta United – an sees på: Strive – kl. 02.00 – MLS
  • Minnesota United – San Jose Earthquakes – an sees på: Strive – kl. 02.00 – MLS
  • Chile – Peru – an sees på: Viasport 1 – kl. 02.30 – Copa América
  • Kansas City – Los Angeles – an sees på: Strive – kl. 02.30 – MLS
  • JAM/PAN – USA/CUW – an sees på: TV 2 Sport Premium – kl. 03.00 – Gold Cup
  • Houston Dynamo – New York Red Bulls – an sees på: Strive – kl. 03.00 – MLS
  • Real Salt Lake – Columbus Crew – an sees på: Strive – kl. 04.00 – MLS

TORSDAG

  • Ranheim TF – Rosenborg – an sees på: TVNorge – kl. 20.00 – Eliteserien
  • Colorado Rapids – New England Revolution – an sees på: Strive – kl. 03.00 – MLS
  • FC Dallas – DC United – an sees på: Strive – kl. 03.00 – MLS
  • LA Galaxy – Toronto FC – an sees på: Strive – kl. 04.30 – MLS

FREDAG

  • 1D – 3BEF – an sees på: TV 2 Sport 1 – kl. 18.00 – Afrikamesterskapet
  • Vålerenga – Bodø/Glimt – an sees på: Eurosport Norge – kl. 19.00 – Eliteserien
  • Brann – Mjøndalen – an sees på: Eurosport Pluss – kl. 19.00 – Eliteserien
  • Kristiansund BK – Lillestrøm – an sees på: Eurosport Pluss – kl. 19.00 – Eliteserien
  • Odd – Molde – an sees på: Eurosport Pluss – kl. 19.00 – Eliteserien
  • Strømsgodset – Stabæk – an sees på: Eurosport Pluss – kl. 19.00 – Eliteserien
  • Tromsø – Sarpsborg 08 – an sees på: Eurosport Pluss – kl. 19.00 – Eliteserien
  • Viking – Haugesund – an sees på: Eurosport Norge – kl. 21.00 – Eliteserien

Hva synes du? Vi setter pris på DIN mening!