Tv-fotballen er viktig for oss, og her er oversikten over alle kamper som sendes fra i dag til og med fredag!

Fredag kommer ny oversikt over helgens kamper. Nå som du har oversikten kan du dermed planlegge ukeshandling, middag hos svigers, når du skal sende vekk kidsa på overnatting, hvilken trening du må stå over pga «strekk», når du kan jobbe overtid, når du skal planlegge kosekveld med kjæresten og så videre.

Tv-oversikten får du på www.fotballblogg1.com!

 

TIRSDAG

  • Lillestrøm – KFUM (OBOS-ligaen) – Kan sees på: Eurosport Pluss Kl. 18.00
  • Shakhtar – Real Madrid (UEFA Champions League, gr. B) – Kan sees på: V4 Kl. 18.55
  • Liverpool – Ajax (UEFA Champions League, gr. D) – Kan sees på: TV 2 Sport 1 Kl. 21.00

ONSDAG

  • Viking – Brann (Eliteserien) – Kan sees på: TVNorge Kl. 18.00
  • Aalesund – Sandefjord (Eliteserien) – Kan sees på: Eurosport Pluss Kl. 18.00
  • Haugesund – Mjøndalen (Eliteserien) – Kan sees på: Eurosport Pluss Kl. 18.00
  • Sarpsborg 08 – Kristiansund BK (Eliteserien) – Kan sees på: Eurosport Pluss Kl. 18.00
  • Start – Bodø/Glimt (Eliteserien) – Kan sees på: Eurosport Pluss Kl. 18.00
  • Stabæk – Vålerenga (Eliteserien) – Kan sees på: Eurosport Norge Kl. 20.00
  • Dortmund – Lazio (UEFA Champions League, gr. F) – Kan sees på: TV 2 Sport 1 Kl. 21.00

TORSDAG

  • Jerv – Grorud (OBOS-ligaen) – Kan sees på: Eurosport Pluss Kl. 18.00
  • AEK – Braga (UEFA Europa League, gr. G) – Kan sees på: TV 2 Sumo Kl. 18.55
  • Zorya Luhansk – Leicester (UEFA Europa League, gr. G) – Kan sees på: TV 2 Sport Premium 2 Kl. 18.55
  • Lille – Sparta Praha (UEFA Europa League, gr. H) – Kan sees på: TV 2 Sumo Kl. 18.55
  • Milan – Celtic (UEFA Europa League, gr. H) – Kan sees på: TV 2 Sport 1 Kl. 18.55
  • Qarabag – M. Tel Aviv (UEFA Europa League, gr. I) – Kan sees på: TV 2 Sumo Kl. 18.55
  • Sivasspor – Villarreal (UEFA Europa League, gr. I) – Kan sees på: TV 2 Sumo Kl. 18.55
  • Royal Antwerp – Ludogorets (UEFA Europa League, gr. J) – Kan sees på: TV 2 Sumo Kl. 18.55
  • LASK – Tottenham (UEFA Europa League, gr. J) – Kan sees på: TV 2 Sport Premium Kl. 18.55
  • CSKA Moskva – Wolfsberg (UEFA Europa League, gr. K) – Kan sees på: TV 2 Sumo Kl. 18.55
  • Feyenoord – Dinamo Zagreb (UEFA Europa League, gr. K) – Kan sees på: TV 2 Sumo Kl. 18.55
  • Gent – Liberec (UEFA Europa League, gr. L) – Kan sees på: TV 2 Sumo Kl. 18.55
  • Røde Stjerne – Hoffenheim (UEFA Europa League, gr. L) – Kan sees på: TV 2 Sumo Kl. 18.55
  • CFR Cluj – CSKA Sofia (UEFA Europa League, gr. A) – Kan sees på: TV 2 Sumo Kl. 21.00
  • Roma – Young Boys (UEFA Europa League, gr. A) – Kan sees på: TV 2 Sumo Kl. 21.00
  • Molde – Dundalk (UEFA Europa League, gr. B) – Kan sees på: TV 2 Zebra Kl. 21.00
  • Arsenal – Rapid Wien (UEFA Europa League, gr. B) – Kan sees på: TV 2 Sport Premium Kl. 21.00
  • Nice – Leverkusen (UEFA Europa League, gr. C) – Kan sees på: TV 2 Sumo Kl. 21.00
  • Slavia Praha – H. Be’er Sheva (UEFA Europa League, gr. C) – Kan sees på: TV 2 Sumo Kl. 21.00
  • Benfica – Lech Poznan (UEFA Europa League, gr. D) – Kan sees på: TV 2 Sumo Kl. 21.00
  • Rangers – Standard Liège (UEFA Europa League, gr. D) – Kan sees på: TV 2 Sumo Kl. 21.00
  • Granada – PSV (UEFA Europa League, gr. E) – Kan sees på: TV 2 Sumo Kl. 21.00
  • Omonia – PAOK (UEFA Europa League, gr. E) – Kan sees på: TV 2 Sumo Kl. 21.00
  • Real Sociedad – Rijeka (UEFA Europa League, gr. F) – Kan sees på: TV 2 Sumo Kl. 21.00
  • AZ Alkmaar – Napoli (UEFA Europa League, gr. F) – Kan sees på: TV 2 Sport 1 Kl. 21.00

Hva synes du? Vi setter pris på DIN mening!