Her kommer oversikten over alle kamper som sendes på «norske» kanaler, fra i dag og til og med mandag.

Dermed kan du planlegge ukeshandling, middag med svigers, tur på butikken, kino med kjæresten, når du må stå over trening pga «strekk», luftetur med bikkjen osv. uten at det går utover en real godbit! Fotballblogg1 ønsker deg en riktig så flott helg!

Tv-fotballen finner du på www.fotballblogg1.com!

SØNDAG

  • Fortuna Sittard – Groningen (Eredivisie) – Kan sees på: V sport+ Kl. 12.15
  • Cagliari – Crotone (Serie A TIM) – Kan sees på: Strive Kl. 12.30
  • Lens – Nantes (Ligue 1 Uber Eats) – Kan sees på: V sport2 Kl. 13.00
  • Aberdeen – Celtic (Scottish Premiership) – Kan sees på: V sport+ Kl. 13.00
  • Fremad Amager – Silkeborg (Danmark: NordicBet LIGA) – Kan sees på: Viaplay Kl. 13.00
  • Real Valladolid – Alavés (LaLiga Santander) – Kan sees på: Strive Kl. 14.00
  • Horsens – Nordsjælland (3F Superligaen) – Kan sees på: Viaplay Kl. 14.00
  • Fredrikstad – Brattvåg (PostNord-ligaen, avd. 1, slu…) – Kan sees på: DIREKTESPORT Kl. 14.00
  • Hvidovre – Viborg (Danmark: NordicBet LIGA) – Kan sees på: Viaplay Kl. 14.00
  • Southampton – Everton (Premier League) – Kan sees på: TV 2 Sport Premium Kl. 15.00
  • Lillestrøm – Sandnes Ulf (OBOS-ligaen) – Kan sees på: Eurosport Norge Kl. 15.00
  • Benevento – Napoli (Serie A TIM) – Kan sees på: Strive Kl. 15.00
  • Parma – Spezia (Serie A TIM) – Kan sees på: Strive Kl. 15.00
  • Bordeaux – Nîmes (Ligue 1 Uber Eats) – Kan sees på: Viaplay Kl. 15.00
  • Brest – Strasbourg (Ligue 1 Uber Eats) – Kan sees på: Viaplay Kl. 15.00
  • Metz – St-Étienne (Ligue 1 Uber Eats) – Kan sees på: Viaplay Kl. 15.00
  • Montpellier – Reims (Ligue 1 Uber Eats) – Kan sees på: Viaplay Kl. 15.00
  • Wolfsburg – Bielefeld (Bundesliga) – Kan sees på: V sport+ Kl. 15.30
  • Cádiz – Villarreal (LaLiga Santander) – Kan sees på: Strive Kl. 16.00
  • Waalwijk – Feyenoord (Eredivisie) – Kan sees på: Viaplay Kl. 16.45
  • Nice – Lille (Ligue 1 Uber Eats) – Kan sees på: V sport2 Kl. 17.00
  • Wolverhampton – Newcastle (Premier League) – Kan sees på: TV 2 Sport Premium Kl. 17.30
  • Vålerenga – Kristiansund BK (Eliteserien) – Kan sees på: TVNorge Kl. 18.00
  • Molde – Strømsgodset (Eliteserien) – Kan sees på: Eurosport Norge Kl. 18.00
  • Aalesund – Odd (Eliteserien) – Kan sees på: Eurosport Pluss Kl. 18.00
  • Sarpsborg 08 – Rosenborg (Eliteserien) – Kan sees på: Eurosport Pluss Kl. 18.00
  • Fiorentina – Udinese (Serie A TIM) – Kan sees på: Strive Kl. 18.00
  • Bremen – Hoffenheim (Bundesliga) – Kan sees på: V sport1 Kl. 18.00
  • AGF – FC København (3F Superligaen) – Kan sees på: Viaplay Kl. 18.00
  • Getafe – Granada (LaLiga Santander) – Kan sees på: Strive Kl. 18.30
  • Arsenal – Leicester (Premier League) – Kan sees på: TV 2 Sport Premium Kl. 20.15
  • Bodø/Glimt – Mjøndalen (Eliteserien) – Kan sees på: Eurosport Pluss Kl. 20.30
  • Juventus – Hellas Verona (Serie A TIM) – Kan sees på: Strive Kl. 20.45
  • Real Sociedad – Huesca (LaLiga Santander) – Kan sees på: TV 2 Sport 2 Kl. 21.00
  • Lyon – Monaco (Ligue 1 Uber Eats) – Kan sees på: V sport1 Kl. 21.00

MANDAG

  • Brighton – West Bromwich (Premier League) – Kan sees på: TV 2 Sport Premium Kl. 18.30
  • Leverkusen – Augsburg (Bundesliga) – Kan sees på: Viaplay Kl. 20.30
  • Milan – Roma (Serie A TIM) – Kan sees på: TV 2 Sport 1 Kl. 20.45
  • Burnley – Tottenham (Premier League) – Kan sees på: TV 2 Sport Premium Kl. 21.00
  • Levante – Celta (LaLiga Santander) – Kan sees på: Strive Kl. 21.00

Hva synes du? Vi setter pris på DIN mening!