Her kommer oversikten over alle kamper som sendes på «norske» kanaler, fra i dag og til og med mandag.

Dermed kan du planlegge ukeshandling, middag med svigers, tur på butikken, kino med kjæresten, når du må stå over trening pga «strekk», luftetur med bikkjen osv. uten at det går utover en real godbit! Fotballblogg1 ønsker deg en riktig så flott helg!

Tv-fotballen finner du på www.fotballblogg1.com!

 

SØNDAG

  • Wales – Slovakia – Kan sees på: TV 2 Sport 1 – kl. 15.00 – EM-kval., gr. E
  • Kasakhstan – Russland – Kan sees på: TV 2 Sport Premium – kl. 15.00 – EM-kval., gr. I
  • Mjøndalen – Stabæk – Kan sees på: Eurosport Norge – kl. 15.30 – Treningskamper
  • Vålerenga – Stabæk – Kan sees på: NRK2 – kl. 17.00 – Toppserien
  • Ungarn – Kroatia – Kan sees på: TV 2 Sport 1 – kl. 18.00 – EM-kval., gr. E
  • Israel – Østerrike – Kan sees på: TV 2 Sumo – kl. 18.00 – EM-kval., gr. G
  • San Marino – Skottland – Kan sees på: TV 2 Sport Premium – kl. 18.00 – EM-kval., gr. I
  • Nord-Irland – Hviterussland – Kan sees på: TV 2 Sumo – kl. 20.45 – EM-kval., gr. C
  • Nederland – Tyskland – Kan sees på: TV 2 Sport 1 – kl. 20.45 – EM-kval., gr. C
  • Polen – Latvia – Kan sees på: TV 2 Sumo – kl. 20.45 – EM-kval., gr. G
  • Slovenia – Makedonia – Kan sees på: TV 2 Sumo – kl. 20.45 – EM-kval., gr. G
  • Kypros – Belgia – Kan sees på: TV 2 Sport Premium – kl. 20.45 – EM-kval., gr. I
  • New England Revolution – Cincinnati – Kan sees på: Strive – kl. 21.00 – Major League Soccer

MANDAG

  • IFK Norrköping – Rosenborg – Kan sees på: Eurosport Player – kl. 13.00 – Treningskamper
  • Aserbajdsjan – Litauen – Kan sees på: TV 2 Sport 1 – kl. 15.00 – Privatlandskamper
  • Tyrkia – Moldova – Kan sees på: TV 2 Sport 1 – kl. 18.00 – EM-kval., gr. H
  • Kosovo – Bulgaria – Kan sees på: TV 2 Sumo – kl. 20.45 – EM-kval., gr. A
  • Montenegro – England – Kan sees på: TV 2 Sport 1 – kl. 20.45 – EM-kval., gr. A
  • Luxembourg – Ukraina – Kan sees på: TV 2 Sumo – kl. 20.45 – EM-kval., gr. B
  • Portugal – Serbia – Kan sees på: TV 2 Sumo – kl. 20.45 – EM-kval., gr. B
  • Andorra – Albania – Kan sees på: TV 2 Sumo – kl. 20.45 – EM-kval., gr. H
  • Frankrike – Island – Kan sees på: TV 2 Sport Premium – kl. 20.45 – EM-kval., gr. H

Hva synes du? Vi setter pris på DIN mening!