Her kommer oversikten over alle kamper som sendes på «norske» kanaler, fra i dag og til og med mandag.

Dermed kan du planlegge ukeshandling, middag med svigers, tur på butikken, kino med kjæresten, når du må stå over trening pga «strekk», luftetur med bikkjen osv. uten at det går utover en real godbit! Fotballblogg1 ønsker deg en riktig så flott helg!

Tv-fotballen finner du på www.fotballblogg1.com!

 

SØNDAG

  • Udinese – Milan (Serie A TIM) – Kan sees på: TV 2 Sumo Kl. 12.30
  • PSG – Fleury (Division 1 Féminine) – Kan sees på: Viaplay Kl. 12.45
  • Aston Villa – Southampton (Premier League) – Kan sees på: TV 2 Sport Premium Kl. 13.00
  • Rosenborg – Avaldsnes (Toppserien) – Kan sees på: DIREKTESPORT Kl. 13.00
  • St-Étienne – Montpellier (Ligue 1 Uber Eats) – Kan sees på: V sport+ Kl. 13.00
  • Kilmarnock – Rangers (Scottish Premiership) – Kan sees på: V sport2 Kl. 13.00
  • Brattvåg – Tromsdalen (PostNord-ligaen, avd. 1, slu…) – Kan sees på: DIREKTESPORT Kl. 13.30
  • Køge – Skive (Danmark: NordicBet LIGA) – Kan sees på: Viaplay Kl. 13.30
  • Strømmen – Sogndal (OBOS-ligaen) – Kan sees på: Eurosport Pluss Kl. 14.00
  • Real Betis – Elche (LaLiga Santander) – Kan sees på: Strive Kl. 14.00
  • Newcastle – Everton (Premier League) – Kan sees på: TV 2 Sport Premium Kl. 15.00
  • Mjøndalen – Molde (Eliteserien) – Kan sees på: Eurosport Norge Kl. 15.00
  • Lillestrøm – Tromsø (OBOS-ligaen) – Kan sees på: Eurosport Norge Kl. 15.00
  • HamKam – Åsane (OBOS-ligaen) – Kan sees på: Eurosport Pluss Kl. 15.00
  • Jerv – KFUM (OBOS-ligaen) – Kan sees på: Eurosport Pluss Kl. 15.00
  • Kongsvinger – Raufoss (OBOS-ligaen) – Kan sees på: Eurosport Pluss Kl. 15.00
  • Stjørdals-Blink – Grorud (OBOS-ligaen) – Kan sees på: Eurosport Pluss Kl. 15.00
  • Ull/Kisa – Sandnes Ulf (OBOS-ligaen) – Kan sees på: Eurosport Pluss Kl. 15.00
  • Øygarden – Ranheim TF (OBOS-ligaen) – Kan sees på: Eurosport Pluss Kl. 15.00
  • Spezia – Juventus (Serie A TIM) – Kan sees på: Strive Kl. 15.00
  • Torino – Lazio (Serie A TIM) – Kan sees på: Strive Kl. 15.00
  • Angers – Nice (Ligue 1 Uber Eats) – Kan sees på: Viaplay Kl. 15.00
  • Dijon – Lorient (Ligue 1 Uber Eats) – Kan sees på: Viaplay Kl. 15.00
  • Nîmes – Metz (Ligue 1 Uber Eats) – Kan sees på: Viaplay Kl. 15.00
  • Reims – Strasbourg (Ligue 1 Uber Eats) – Kan sees på: Viaplay Kl. 15.00
  • Freiburg – Leverkusen (Bundesliga) – Kan sees på: V sport1 Kl. 15.30
  • Vålerenga – LSK Kvinner (Toppserien) – Kan sees på: NRK1 Kl. 16.00
  • Celta – Real Sociedad (LaLiga Santander) – Kan sees på: Strive Kl. 16.00
  • Egersund – Asker (PostNord-ligaen, avd. 2, slu…) – Kan sees på: DIREKTESPORT Kl. 16.00
  • Monaco – Bordeaux (Ligue 1 Uber Eats) – Kan sees på: V sport3 Kl. 17.00
  • Man. United – Arsenal (Premier League) – Kan sees på: TV 2 Sport Premium Kl. 17.30
  • Rosenborg – Start (Eliteserien) – Kan sees på: TVNorge Kl. 18.00
  • Kristiansund BK – Bodø/Glimt (Eliteserien) – Kan sees på: Eurosport Pluss Kl. 18.00
  • Sandefjord – Brann (Eliteserien) – Kan sees på: Eurosport Pluss Kl. 18.00
  • Stabæk – Viking (Eliteserien) – Kan sees på: Eurosport Pluss Kl. 18.00
  • Napoli – Sassuolo (Serie A TIM) – Kan sees på: Strive Kl. 18.00
  • Roma – Fiorentina (Serie A TIM) – Kan sees på: Strive Kl. 18.00
  • Hertha – Wolfsburg (Bundesliga) – Kan sees på: V sport1 Kl. 18.00
  • AaB – Brøndby (3F Superligaen) – Kan sees på: V sport2 Kl. 18.00
  • Granada – Levante (LaLiga Santander) – Kan sees på: Strive Kl. 18.30
  • Tottenham – Brighton (Premier League) – Kan sees på: TV 2 Sport Premium Kl. 20.15
  • Strømsgodset – Vålerenga (Eliteserien) – Kan sees på: Eurosport Norge Kl. 20.30
  • Sampdoria – Genoa (Serie A TIM) – Kan sees på: TV 2 Sport 1 Kl. 20.45
  • Valencia – Getafe (LaLiga Santander) – Kan sees på: Strive Kl. 21.00
  • Lille – Lyon (Ligue 1 Uber Eats) – Kan sees på: V sport1 Kl. 21.00

MANDAG

  • Fulham – West Bromwich (Premier League) – Kan sees på: TV 2 Sport Premium Kl. 02.11.20 18.30
  • Hoffenheim – Union Berlin (Bundesliga) – Kan sees på: Viaplay Kl. 02.11.20 20.30
  • Hellas Verona – Benevento (Serie A TIM) – Kan sees på: Strive Kl. 02.11.20 20.45
  • Leeds – Leicester (Premier League) – Kan sees på: TV 2 Sport Premium Kl. 02.11.20 21.00
  • Villarreal – Real Valladolid (LaLiga Santander) – Kan sees på: Strive Kl. 02.11.20 21.00

Hva synes du? Vi setter pris på DIN mening!