Her kommer oversikten over alle kamper som sendes på «norske» kanaler, fra i dag og til og med mandag.

Dermed kan du planlegge ukeshandling, middag med svigers, tur på butikken, kino med kjæresten, når du må stå over trening pga «strekk», luftetur med bikkjen osv. uten at det går utover en real godbit! Fotballblogg1 ønsker deg en riktig så flott helg!

Tv-fotballen finner du på www.fotballblogg1.com!

 

FREDAG

Randers – SønderjyskE Viaplay – kl. 19.00
West Ham – Leicester TV 2 Sport Premium – kl. 21.00
Celta – Leganés Viasport 1 – kl. 21.00

LØRDAG

Alavés – Eibar Viasport 1 – kl. 13.00
Barnsley – Leeds Viasport 3 – kl. 13.30
Bologna – Sampdoria Viaplay – kl. 15.00
Manchester United – Brighton TV 2 Sport Premium – kl. 16.00
Tottenham – West Bromwich TV 2 Sport Premium 2 kl. 18.15
Newcastle – Watford TV 2 Sport Premium 3 kl. 18.15
Crystal Palace – Stoke TV 2 Sport Premium 2 kl. 20.05
Swansea – Bournemouth TV 2 Sport Premium 3 kl. 20.05
Norwich – Preston Viasport 2 – kl. 16.00
Helsingør – AaB Viaplay – kl. 16.00
Real Madrid – Málaga Viasport 1 – kl. 16.15
Sassuolo – Verona Viaplay – kl. 18.00
Chievo – SPAL Viasport 2 – kl. 18.00
Liverpool – Chelsea TV 2 Sport Premium – kl. 18.30
Sheffield United – Birmingham Viasport 3 – kl. 18.30
Betis – Girona Viasport 1 – kl. 18.30
Fluminense – Sport Viaplay – kl. 20.00
Levante – Atlético Viasport 1 – kl. 20.45
Cagliari – Inter Viasport 2 – kl. 20.45
Heerenveen – Zwolle Viasport 3 – kl. 20.45

SØNDAG

Deportivo – Athletic Viasport + – kl. 12.00
Nordsjælland – Horsens Viaplay – kl. 12.00
Southampton – Everton TV 2 Sport Premium – kl. 14.30
Burnley – Arsenal TV 2 Sport Premium 2 kl. 17.00
Milan – Torino Viaplay – kl. 15.00
Genoa – Roma Viasport + – kl. 15.00
Udinese – Napoli Viasport 2 – kl. 15.00
Real Sociedad – Las Palmas Viasport 1 – kl. 16.15
Huddersfield – Manchester City TV 2 Sport Premium – kl. 17.00
Marseille – Guingamp Viasport + – kl. 17.00
Molde – Sarpsborg 08 MAX – kl. 18.00
Aalesund – Strømsgodset TVNorge – kl. 18.00
Sogndal – Vålerenga Eurosport 1 – kl. 18.00
Brann – Tromsø Eurosport Player – kl. 18.00
Haugesund – Kristiansund BK Eurosport Player – kl. 18.00
Odd – Rosenborg Eurosport Player – kl. 18.00
Sandefjord – Lillestrøm Eurosport Player – kl. 18.00
Viking – Stabæk Eurosport Player – kl. 18.00
Lazio – Fiorentina Viasport 2 – kl. 18.00
Silkeborg – Brøndby Viaplay – kl. 18.00
Villarreal – Sevilla Viasport 1 – kl. 18.30
Valencia – Barcelona Viasport 1 – kl. 20.45
Juventus – Crotone Viaplay – kl. 20.45
Monaco – Paris SG Viasport 3 – kl. 21.00
Flamengo – Santos Viaplay – kl. 22.00

MANDAG

Midtjylland – AGF Viaplay – kl. 19.00
QPR – Brentford Viasport 3 – kl. 20.45
Atalanta – Benevento Viasport 2 – kl. 20.45
Espanyol – Getafe Viasport 1 – kl. 21.00

Hva synes du? Vi setter pris på DIN mening!