Her kommer oversikten over alle kamper som sendes på «norske» kanaler, fra i dag og til og med mandag.

Dermed kan du planlegge ukeshandling, middag med svigers, tur på butikken, kino med kjæresten, når du må stå over trening pga «strekk», luftetur med bikkjen osv. uten at det går utover en real godbit! Fotballblogg1 ønsker deg en riktig så flott helg!

Tv-fotballen finner du på www.fotballblogg1.com!

 

Lørdag

Bologna – Roma Viasport 2 – kl. 12.30
Girona – Levante Viasport 1 – kl. 13.00
Crystal Palace – Liverpool TV 2 Sport Premium – kl. 13.30
Atalanta – Udinese Viaplay – kl. 15.00
Cagliari – Torino Viaplay – kl. 15.00
Fiorentina – Crotone Viaplay – kl. 15.00
Genoa – SPAL Viaplay – kl. 15.00
Lazio – Benevento Viasport + – kl. 15.00
Inter – Verona Viasport 2 – kl. 15.00
Manchester United – Swansea TV 2 Sport Premium – kl. 16.00
West Bromwich – Burnley TV 2 Sport Premium kl. 21.00
West Ham – Southampton TV 2 Sport Premium 2 kl. 18.15
Newcastle – Huddersfield TV 2 Sport Premium 3 kl. 18.15
Brighton – Leicester TV 2 Sport Premium 2 kl. 20.05
Watford – Bournemouth TV 2 Sport Premium 3 kl. 20.05
Athletic – Celta Viasport 1 – kl. 16.15
Silkeborg – Helsingør Viaplay – kl. 17.30
Chievo – Sampdoria Viaplay – kl. 18.00
Sassuolo – Napoli Viasport 2 – kl. 18.00
Everton – Manchester City TV 2 Sport Premium – kl. 18.30
Hull – Aston Villa Viasport 3 – kl. 18.30
Las Palmas – Real Madrid Viasport 1 – kl. 18.30
Sevilla – Barcelona Viasport 1 – kl. 20.45
Juventus – AC Milan Viasport 2 – kl. 20.45

Søndag

Espanyol – Alavés Viasport + – kl. 12.00
Hobro – AGF Viaplay – kl. 14.00
Arsenal – Stoke TV 2 Sport Premium – kl. 14.30
Heracles – Heerenveen Viasport 2 – kl. 14.30
Guingamp – Bordeaux Viaplay – kl. 15.00
Häcken – Kalmar TV 2 Sumo – kl. 15.00
Hammarby – Sirius TV 2 Sportskanalen – kl. 15.00
Leganés – Valencia Viasport 1 – kl. 16.15
Chelsea – Tottenham TV 2 Sport Premium – kl. 17.00
Troyes – Nice Viaplay – kl. 17.00
Nantes – St-Étienne Viasport + – kl. 17.00
Trelleborg – IFK Göteborg TV 2 Sumo – kl. 17.30
Östersund – Djurgården TV 2 Sportskanalen – kl. 17.30
Eibar – Real Sociedad Viaplay – kl. 18.30
Málaga – Villarreal Viasport 1 – kl. 18.30
Atlético – Deportivo Viasport 1 – kl. 20.45
Lyon – Toulouse Viasport + – kl. 21.00

Mandag

Preston – Derby Viasport 3 – kl. 13.45
Åsane – Nest-Sotra Eurosport Norge – kl. 15.00
Tromsdalen – Jerv Eurosport Player – kl. 15.00
AIK – Dalkurd TV 2 Sport Premium 2 – kl. 15.00
IFK Norrköping – Brommapojkarna TV 2 Sport Premium 3 – kl. 15.00
Nottingham – Barnsley Viasport 3 – kl. 16.00
Elfsborg – Malmö TV 2 Sport Premium 2 – kl. 17.30
Sundsvall – Örebro TV 2 Sport Premium 3 – kl. 17.30
Strømsgodset – Brann MAX – kl. 18.00
Sarpsborg 08 – Vålerenga Eurosport Norge – kl. 18.00
Bodø/Glimt – Haugesund Eurosport Player – kl. 18.00
Kristiansund BK – Lillestrøm Eurosport Player – kl. 18.00
Molde – Tromsø Eurosport Player – kl. 18.00
Ranheim TF – Stabæk Eurosport Player – kl. 18.00
Start – Sandefjord Eurosport Player – kl. 18.00
Kongsvinger – Viking Eurosport Player – kl. 18.00
Mjøndalen – Florø Eurosport Player – kl. 18.00
Notodden – Levanger Eurosport Player – kl. 18.00
Sandnes Ulf – Strømmen Eurosport Player – kl. 18.00
Ullensaker/Kisa – HamKam Eurosport Player – kl. 18.00
AaB – Brøndby Viaplay – kl. 18.00
Portsmouth – Wigan Viasport 3 – kl. 18.30
Odd – Rosenborg Eurosport Norge – kl. 20.00
Sheffield United – Cardiff Viasport 3 – kl. 20.45
Getafe – Betis Viasport 1 – kl. 21.00

Hva synes du? Vi setter pris på DIN mening!