Tv-fotballen er viktig for oss, og her er oversikten over alle kamper som sendes fra i dag til fredag!

Fredag kommer ny oversikt over helgens kamper. Nå som du har oversikten kan du dermed planlegge ukeshandling, middag hos svigers, når du skal sende vekk kidsa på overnatting, hvilken trening du må stå over pga «strekk», når du kan jobbe overtid, når du skal planlegge kosekveld med kjæresten og så videre.

Tv-oversikten får du på www.fotballblogg1.com!

 

ONSDAG

  • Hillerød – OB (Sydbank Pokalen) – Kan sees på: Viaplay Kl. 16.00
  • HamKam – Jerv (OBOS-ligaen) – Kan sees på: Eurosport Pluss Kl. 18.00
  • Estland – Litauen (Privatlandskamper) – Kan sees på: TV 2 Sumo Kl. 18.00
  • Kypros – Tsjekkia (Privatlandskamper) – Kan sees på: TV 2 Sumo Kl. 18.00
  • Malta – Gibraltar (Privatlandskamper) – Kan sees på: TV 2 Sumo Kl. 18.00
  • Montenegro – Latvia (Privatlandskamper) – Kan sees på: TV 2 Sport Premium Kl. 18.00
  • Danmark – Færøyene (Privatlandskamper) – Kan sees på: TV 2 Sport 1 Kl. 18.00
  • LSK Kvinner – Lyn (NM, kvinner) – Kan sees på: NRK2 Kl. 20.00
  • Luxembourg – Liechtenstein (Privatlandskamper) – Kan sees på: TV 2 Sumo Kl. 20.15
  • Østerrike – Hellas (Privatlandskamper) – Kan sees på: TV 2 Sumo Kl. 20.30
  • Hobro – Vejle (Sydbank Pokalen) – Kan sees på: V sport+ Kl. 20.45
  • Andorra – Kapp Verde (Privatlandskamper) – Kan sees på: TV 2 Sumo Kl. 20.45
  • Italia – Moldova (Privatlandskamper) – Kan sees på: TV 2 Sumo Kl. 20.45
  • Polen – Finland (Privatlandskamper) – Kan sees på: TV 2 Sumo Kl. 20.45
  • Slovenia – San Marino (Privatlandskamper) – Kan sees på: TV 2 Sumo Kl. 20.45
  • Sveits – Kroatia (Privatlandskamper) – Kan sees på: TV 2 Sumo Kl. 20.45
  • Tyskland – Tyrkia (Privatlandskamper) – Kan sees på: TV 2 Sumo Kl. 20.45
  • Nederland – Mexico (Privatlandskamper) – Kan sees på: TV 2 Sport Premium Kl. 20.45
  • Portugal – Spania (Privatlandskamper) – Kan sees på: TV 2 Sport 1 Kl. 20.45
  • Frankrike – Ukraina (Privatlandskamper) – Kan sees på: TV 2 Sumo Kl. 21.00
  • Atlanta – Orlando (MLS) – Kan sees på: Strive Kl. 01.00
  • NY Red Bulls – Inter Miami (MLS) – Kan sees på: Strive Kl. 01.00
  • Columbus – Montreal (MLS) – Kan sees på: Strive Kl. 01.30
  • New England – Toronto FC (MLS) – Kan sees på: Strive Kl. 01.30
  • Philadelphia  – Cincinnati (MLS) – Kan sees på: Strive Kl. 01.30
  • Houston – FC Dallas (MLS) – Kan sees på: Strive Kl. 02.00
  • New York City – DC United (MLS) – Kan sees på: Strive Kl. 02.00
  • Colorado – Los Angeles (MLS) – Kan sees på: Strive Kl. 03.00
  • Seattle – Real Salt Lake (MLS) – Kan sees på: Strive Kl. 04.00
  • LA Galaxy – Portland (MLS) – Kan sees på: Strive Kl. 04.30
  • San Jose – Vancouver (MLS) – Kan sees på: Strive Kl. 04.30

TORSDAG

  • Græsrødderne – Nordsjælland (Sydbank Pokalen) – Kan sees på: Viaplay Kl. 16.30
  • Georgia – Hviterussland (EM-kval., playoff D) – Kan sees på: TV 2 Sport 1 Kl. 18.00
  • Russland – Sverige (Privatlandskamper) – Kan sees på: TV 2 Sport Premium Kl. 18.15
  • Esbjerg – Silkeborg (Sydbank Pokalen) – Kan sees på: V sport+ Kl. 18.45
  • Bulgaria – Ungarn (EM-kval., playoff A) – Kan sees på: TV 2 Sumo Kl. 20.45
  • Island – Romania (EM-kval., playoff A) – Kan sees på: TV 2 Sport 1 Kl. 20.45
  • Bosnia-Hercegovina – Nord-Irland (EM-kval., playoff B) – Kan sees på: TV 2 Sumo Kl. 20.45
  • Slovakia – Irland (EM-kval., playoff B) – Kan sees på: TV 2 Sumo Kl. 20.45
  • Norge – Serbia (EM-kval., playoff C) – Kan sees på: TV 2 Kl. 20.45
  • Skottland – Israel (EM-kval., playoff C) – Kan sees på: TV 2 Sport Premium 2 Kl. 20.45
  • Nord-Makedonia – Kosovo (EM-kval., playoff D) – Kan sees på: TV 2 Sumo Kl. 20.45
  • Belgia – Elfenbenskysten (Privatlandskamper) – Kan sees på: TV 2 Sumo Kl. 20.45
  • England – Wales (Privatlandskamper) – Kan sees på: TV 2 Sport Premium Kl. 21.00

Hva synes du? Vi setter pris på DIN mening!