Tv-fotballen er viktig for oss, og her er oversikten over alle kamper som sendes fra i dag til og med fredag!

Fredag kommer ny oversikt over helgens kamper. Nå som du har oversikten kan du dermed planlegge ukeshandling, middag hos svigers, når du skal sende vekk kidsa på overnatting, hvilken trening du må stå over pga «strekk», når du kan jobbe overtid, når du skal planlegge kosekveld med kjæresten og så videre.

Tv-oversikten får du på www.fotballblogg1.com!

 

ONSDAG

  • Grorud – Strømmen (OBOS-ligaen) – Kan sees på: Eurosport Pluss Kl. 13.00
  • KFUM – HamKam (OBOS-ligaen) – Kan sees på: Eurosport Pluss Kl. 13.00
  • Åsane – Ull/Kisa (OBOS-ligaen) – Kan sees på: Eurosport Pluss Kl. 13.00
  • Avarta – FC København (Sydbank Pokalen) – Kan sees på: V sport1 Kl. 16.45
  • Genoa – Torino (Serie A TIM) – Kan sees på: Strive Kl. 17.00
  • Ranheim TF – Jerv (OBOS-ligaen) – Kan sees på: Eurosport Pluss Kl. 18.00
  • Raufoss – Øygarden (OBOS-ligaen) – Kan sees på: Eurosport Pluss Kl. 18.00
  • Sandnes Ulf – Stjørdals-Blink (OBOS-ligaen) – Kan sees på: Eurosport Pluss Kl. 18.00
  • Tromsø – Kongsvinger (OBOS-ligaen) – Kan sees på: Eurosport Pluss Kl. 18.00
  • Zenit – Lazio (UEFA Champions League, gr. F) – Kan sees på: V sport2 Kl. 18.55
  • Basaksehir – Man. United (UEFA Champions League, gr. H) – Kan sees på: V4 Kl. 18.55
  • Odd – Viking (Eliteserien) – Kan sees på: Eurosport Pluss Kl. 19.00
  • Sogndal – Lillestrøm (OBOS-ligaen) – Kan sees på: Eurosport Pluss Kl. 20.00
  • Derby – QPR (Sky Bet Championship) – Kan sees på: Viaplay Kl. 20.45
  • Sevilla – Krasnodar (UEFA Champions League, gr. E) – Kan sees på: Viaplay Kl. 21.00
  • Chelsea – Rennes (UEFA Champions League, gr. E) – Kan sees på: V sport2 Kl. 21.00
  • Club Brugge – Dortmund (UEFA Champions League, gr. F) – Kan sees på: TV 2 Sport 1 Kl. 21.00
  • Ferencváros – Juventus (UEFA Champions League, gr. G) – Kan sees på: V sport+ Kl. 21.00
  • Barcelona – Dynamo Kiev (UEFA Champions League, gr. G) – Kan sees på: V sport3 Kl. 21.00
  • Leipzig – PSG (UEFA Champions League, gr. H) – Kan sees på: V sport1 Kl. 21.00

TORSDAG

  • Helsingør – Hobro (Danmark: NordicBet LIGA) – Kan sees på: V sport1 Kl. 18.00
  • Roma – CFR Cluj (UEFA Europa League, gr. A) – Kan sees på: TV 2 Sumo Kl. 18.55
  • Rapid Wien – Dundalk (UEFA Europa League, gr. B) – Kan sees på: TV 2 Sumo Kl. 18.55
  • H: Be’er Sheva – Leverkusen (UEFA Europa League, gr. C) – Kan sees på: TV 2 Sumo Kl. 18.55
  • Slavia Praha – Nice (UEFA Europa League, gr. C) – Kan sees på: TV 2 Sumo Kl. 18.55
  • Benfica – Rangers (UEFA Europa League, gr. D) – Kan sees på: TV 2 Sumo Kl. 18.55
  • Lech – Standard Liège (UEFA Europa League, gr. D) – Kan sees på: TV 2 Sumo Kl. 18.55
  • Omonia – Granada (UEFA Europa League, gr. E) – Kan sees på: TV 2 Sumo Kl. 18.55
  • PAOK – PSV (UEFA Europa League, gr. E) – Kan sees på: TV 2 Sumo Kl. 18.55
  • Rijeka – Napoli (UEFA Europa League, gr. F) – Kan sees på: TV 2 Sumo Kl. 18.55
  • Real Sociedad – AZ Alkmaar (UEFA Europa League, gr. F) – Kan sees på: TV 2 Sport Premium Kl. 18.55
  • Sivasspor – Qarabag (UEFA Europa League, gr. I) – Kan sees på: TV 2 Sumo Kl. 18.55
  • Ludogorets – Tottenham (UEFA Europa League, gr. J) – Kan sees på: TV 2 Sport 1 Kl. 18.55
  • Ledøje-Smørum – Brøndby (Sydbank Pokalen) – Kan sees på: Viaplay Kl. 20.15
  • Young Boys – CSKA Sofia (UEFA Europa League, gr. A) – Kan sees på: TV 2 Sumo Kl. 21.00
  • Arsenal – Molde (UEFA Europa League, gr. B) – Kan sees på: TV 2 Zebra Kl. 21.00
  • Zorya Luhansk – AEK (UEFA Europa League, gr. G) – Kan sees på: TV 2 Sumo Kl. 21.00
  • Leicester – Braga (UEFA Europa League, gr. G) – Kan sees på: TV 2 Sport Premium Kl. 21.00
  • Celtic – Sparta Praha (UEFA Europa League, gr. H) – Kan sees på: TV 2 Sumo Kl. 21.00
  • Milan – Lille (UEFA Europa League, gr. H) – Kan sees på: TV 2 Sport 1 Kl. 21.00
  • Villarreal – M. Tel Aviv (UEFA Europa League, gr. I) – Kan sees på: TV 2 Sumo Kl. 21.00
  • Royal Antwerp – LASK (UEFA Europa League, gr. J) – Kan sees på: TV 2 Sumo Kl. 21.00
  • Dinamo Zagreb – Wolfsberg (UEFA Europa League, gr. K) – Kan sees på: TV 2 Sumo Kl. 21.00
  • Feyenoord – CSKA Moskva (UEFA Europa League, gr. K) – Kan sees på: TV 2 Sumo Kl. 21.00
  • Hoffenheim – Liberec (UEFA Europa League, gr. L) – Kan sees på: TV 2 Sumo Kl. 21.00
  • Røde Stjerne – Gent (UEFA Europa League, gr. L) – Kan sees på: TV 2 Sumo Kl. 21.00

FREDAG

  • Fredericia – Viborg (Danmark: NordicBet LIGA) – Kan sees på: Viaplay Kl. 18.00
  • Brighton – Burnley (Premier League) – Kan sees på: TV 2 Sport Premium Kl. 18.30
  • Cardiff – Bristol City (Sky Bet Championship) – Kan sees på: V sport2 Kl. 19.00
  • Randers – AaB (3F Superligaen) – Kan sees på: V sport3 Kl. 19.00
  • Turbine Potsdam – Wolfsburg (Frauen-Bundesliga) – Kan sees på: Viaplay Kl. 19.15
  • Bremen – Köln (Bundesliga) – Kan sees på: V sport1 Kl. 20.30
  • Sassuolo – Udinese (Serie A TIM) – Kan sees på: Strive Kl. 20.45
  • Alloa – Dundee (Scottish Championship) – Kan sees på: Viaplay Kl. 20.45
  • Southampton – Newcastle (Premier League) – Kan sees på: TV 2 Sport Premium Kl. 21.00
  • Elche – Celta (LaLiga Santander) – Kan sees på: Strive Kl. 21.00
  • Strasbourg – Marseille (Ligue 1 Uber Eats) – Kan sees på: V sport3 Kl. 21.00

Hva synes du? Vi setter pris på DIN mening!