Tv-fotballen er viktig for oss, og her er oversikten over alle kamper som sendes fra i dag til og med fredag!

Fredag kommer ny oversikt over helgens kamper. Nå som du har oversikten kan du dermed planlegge ukeshandling, middag hos svigers, når du skal sende vekk kidsa på overnatting, hvilken trening du må stå over pga «strekk», når du kan jobbe overtid, når du skal planlegge kosekveld med kjæresten og så videre.

Tv-oversikten får du på www.fotballblogg1.com!

 

ONSDAG

  • Grorud – Åsane (OBOS-ligaen) – Kan sees på: Eurosport Pluss Kl. 14.00
  • KFUM – Ull/Kisa (OBOS-ligaen) – Kan sees på: Eurosport Pluss Kl. 14.00
  • Raufoss – Lillestrøm (OBOS-ligaen) – Kan sees på: Eurosport Pluss Kl. 18.00
  • Sandnes Ulf – Strømmen (OBOS-ligaen) – Kan sees på: Eurosport Pluss Kl. 18.00
  • Sogndal – Jerv (OBOS-ligaen) – Kan sees på: Eurosport Pluss Kl. 18.00
  • Tromsø – HamKam (OBOS-ligaen) – Kan sees på: Eurosport Pluss Kl. 18.00
  • Øygarden – Kongsvinger (OBOS-ligaen) – Kan sees på: Eurosport Pluss Kl. 18.00
  • Krasnodar – Chelsea (UEFA Champions League, gr. E) – Kan sees på: Viaplay Kl. 18.55
  • Basaksehir – PSG (UEFA Champions League, gr. H) – Kan sees på: Viaplay Kl. 18.55
  • Ranheim TF – Stjørdals-Blink (OBOS-ligaen) – Kan sees på: Eurosport Norge Kl. 20.00
  • Sevilla – Rennes (UEFA Champions League, gr. E) – Kan sees på: Viaplay Kl. 21.00
  • Club Brugge – Lazio (UEFA Champions League, gr. F) – Kan sees på: Viaplay Kl. 21.00
  • Dortmund – Zenit (UEFA Champions League, gr. F) – Kan sees på: TV 2 Sport 1 Kl. 21.00
  • Ferencváros – Dynamo Kiev (UEFA Champions League, gr. G) – Kan sees på: Viaplay Kl. 21.00
  • Juventus – Barcelona (UEFA Champions League, gr. G) – Kan sees på: Viaplay Kl. 21.00
  • Man. United – Leipzig (UEFA Champions League, gr. H) – Kan sees på: V sport1 Kl. 21.00

TORSDAG

  • Zorya Luhansk – Braga (UEFA Europa League, gr. G) – Kan sees på: TV 2 Sumo Kl. 18.55
  • AEK – Leicester (UEFA Europa League, gr. G) – Kan sees på: TV 2 Sport Premium 2 Kl. 18.55
  • Lille – Celtic (UEFA Europa League, gr. H) – Kan sees på: TV 2 Sumo Kl. 18.55
  • Milan – Sparta Praha (UEFA Europa League, gr. H) – Kan sees på: TV 2 Sport Premium Kl. 18.55
  • Qarabag – Villarreal (UEFA Europa League, gr. I) – Kan sees på: TV 2 Sumo Kl. 18.55
  • Sivasspor – M. Tel Aviv (UEFA Europa League, gr. I) – Kan sees på: TV 2 Sumo Kl. 18.55
  • LASK – Ludogorets (UEFA Europa League, gr. J) – Kan sees på: TV 2 Sumo Kl. 18.55
  • Antwerpen – Tottenham (UEFA Europa League, gr. J) – Kan sees på: TV 2 Sport 1 Kl. 18.55
  • CSKA Moskva – Dinamo Zagreb (UEFA Europa League, gr. K) – Kan sees på: TV 2 Sumo Kl. 18.55
  • Feyenoord – Wolfsberg (UEFA Europa League, gr. K) – Kan sees på: TV 2 Sumo Kl. 18.55
  • Gent – Hoffenheim (UEFA Europa League, gr. L) – Kan sees på: TV 2 Sumo Kl. 18.55
  • Røde Stjerne – Liberec (UEFA Europa League, gr. L) – Kan sees på: TV 2 Sumo Kl. 18.55
  • CFR Cluj – Young Boys (UEFA Europa League, gr. A) – Kan sees på: TV 2 Sumo Kl. 21.00
  • Roma – CSKA Sofia (UEFA Europa League, gr. A) – Kan sees på: TV 2 Sumo Kl. 21.00
  • Molde – Rapid Wien (UEFA Europa League, gr. B) – Kan sees på: TV 2 Zebra Kl. 21.00
  • Arsenal – Dundalk (UEFA Europa League, gr. B) – Kan sees på: TV 2 Sport Premium Kl. 21.00
  • Nice – H: Be’er Sheva (UEFA Europa League, gr. C) – Kan sees på: TV 2 Sumo Kl. 21.00
  • Slavia Praha – Leverkusen (UEFA Europa League, gr. C) – Kan sees på: TV 2 Sumo Kl. 21.00
  • Benfica – Standard Liège (UEFA Europa League, gr. D) – Kan sees på: TV 2 Sumo Kl. 21.00
  • Rangers – Lech (UEFA Europa League, gr. D) – Kan sees på: TV 2 Sumo Kl. 21.00
  • Granada – PAOK (UEFA Europa League, gr. E) – Kan sees på: TV 2 Sumo Kl. 21.00
  • Omonia – PSV (UEFA Europa League, gr. E) – Kan sees på: TV 2 Sumo Kl. 21.00
  • Real Sociedad – Napoli (UEFA Europa League, gr. F) – Kan sees på: TV 2 Sumo Kl. 21.00
  • AZ Alkmaar – Rijeka (UEFA Europa League, gr. F) – Kan sees på: TV 2 Sport 1 Kl. 21.00

FREDAG

  • Schalke – Stuttgart (Bundesliga) – Kan sees på: V sport1 Kl. 20.30
  • Wolverhampton – Crystal Palace (Premier League) – Kan sees på: TV 2 Sport Premium Kl. 21.00
  • Marseille – Lens (Ligue 1 Uber Eats) – Kan sees på: Viaplay Kl. 21.00

Hva synes du? Vi setter pris på DIN mening!