Tv-fotballen er viktig for oss, og her er oversikten over alle kamper som sendes fra i dag til og med fredag!

Fredag kommer ny oversikt over helgens kamper. Nå som du har oversikten kan du dermed planlegge ukeshandling, middag hos svigers, når du skal sende vekk kidsa på overnatting, hvilken trening du må stå over pga «strekk», når du kan jobbe overtid, når du skal planlegge kosekveld med kjæresten og så videre.

Tv-oversikten får du på www.fotballblogg1.com!

 

ONSDAG

  • Leipzig – Zenit – Kan sees på: Viasport 2 – kl. 18.55 – UEFA Champions League, gr. G
  • Ajax – Chelsea – Kan sees på: TV 2 Sport 1 – kl. 18.55 – UEFA Champions League, gr. H
  • Genk – Liverpool – Kan sees på: Viasport 1 – kl. 21.00 – UEFA Champions League, gr. E
  • Salzburg – Napoli – Kan sees på: Viasport 2 – kl. 21.00 – UEFA Champions League, gr. E
  • Slavia Praha – Barcelona – Kan sees på: Viasport + – kl. 21.00 – UEFA Champions League, gr. F
  • Inter – Dortmund – Kan sees på: Viasport 3 – kl. 21.00 – UEFA Champions League, gr. F
  • Benfica – Lyon – Kan sees på: Viaplay – kl. 21.00 – UEFA Champions League, gr. G
  • Lille – Valencia – Kan sees på: Viaplay – kl. 21.00 – UEFA Champions League, gr. H

TORSDAG

  • Qarabag – APOEL – Kan sees på: TV 2 Sumo – kl. 18.55 – UEFA Europa League, gr. A
  • Porto – Rangers – Kan sees på: TV 2 Sumo – kl. 18.55 – UEFA Europa League, gr. G
  • Young Boys – Feyenoord – Kan sees på: TV 2 Sumo – kl. 18.55 – UEFA Europa League, gr. G
  • CSKA Moskva – Ferencváros – Kan sees på: TV 2 Sumo – kl. 18.55 – UEFA Europa League, gr. H
  • Ludogorets – Espanyol – Kan sees på: TV 2 Sumo – kl. 18.55 – UEFA Europa League, gr. H
  • Gent – Wolfsburg – Kan sees på: TV 2 Sumo – kl. 18.55 – UEFA Europa League, gr. I
  • Saint-Étienne – Oleksandria – Kan sees på: TV 2 Sumo – kl. 18.55 – UEFA Europa League, gr. I
  • Istanbul Basaksehir – Wolfsberg – Kan sees på: TV 2 Sumo – kl. 18.55 – UEFA Europa League, gr. J
  • Roma – Gladbach – Kan sees på: TV 2 Sumo – kl. 18.55 – UEFA Europa League, gr. J
  • Besiktas – Braga – Kan sees på: TV 2 Sumo – kl. 18.55 – UEFA Europa League, gr. K
  • Slovan Bratislava – Wolverhampton – Kan sees på: TV 2 Sport Premium – kl. 18.55 – UEFA Europa League, gr. K
  • AZ – Astana – Kan sees på: TV 2 Sumo – kl. 18.55 – UEFA Europa League, gr. L
  • Partizan – Manchester United – Kan sees på: TV 2 Sport 1 – kl. 18.55 – UEFA Europa League, gr. L
  • Sevilla – Dudelange – Kan sees på: TV 2 Sumo – kl. 21.00 – UEFA Europa League, gr. A
  • Dynamo Kiev – FC København – Kan sees på: TV 2 Sumo – kl. 21.00 – UEFA Europa League, gr. B
  • Malmö – Lugano – Kan sees på: TV 2 Sumo – kl. 21.00 – UEFA Europa League, gr. B
  • Getafe – Basel – Kan sees på: TV 2 Sumo – kl. 21.00 – UEFA Europa League, gr. C
  • Trabzonspor – Krasnodar – Kan sees på: TV 2 Sumo – kl. 21.00 – UEFA Europa League, gr. C
  • Sporting CP – Rosenborg – Kan sees på: TV 2 Zebra – kl. 21.00 – UEFA Europa League, gr. D
  • PSV – LASK – Kan sees på: TV 2 Sumo – kl. 21.00 – UEFA Europa League, gr. D
  • Rennes – CFR Cluj – Kan sees på: TV 2 Sumo – kl. 21.00 – UEFA Europa League, gr. E
  • Celtic – Lazio – Kan sees på: TV 2 Sport 1 – kl. 21.00 – UEFA Europa League, gr. E
  • Frankfurt – Standard Liège – Kan sees på: TV 2 Sumo – kl. 21.00 – UEFA Europa League, gr. F
  • Arsenal – Vitória SC – Kan sees på: TV 2 Sport Premium – kl. 21.00 – UEFA Europa League, gr. F

FREDAG

  • Mainz – Köln – Kan sees på: Viasport 1 – kl. 20.30 – Bundesliga
  • Eupen – Anderlecht – Kan sees på: Viasport 2 – kl. 20.30 – Jupiler Pro League
  • Hellas Verona – Sassuolo – Kan sees på: TV 2 Sport Premium 2 – kl. 20.45 – Serie A TIM
  • Nantes – Monaco – Kan sees på: Viasport 3 – kl. 20.45 – Ligue 1 Conforama
  • Southampton – Leicester – Kan sees på: TV 2 Sport Premium – kl. 21.00 – Premier League
  • Villarreal – Alavés – Kan sees på: Strive – kl. 21.00 – LaLiga Santander

Hva synes du? Vi setter pris på DIN mening!