Tv-fotballen er viktig for oss, og her er oversikten over alle kamper som sendes fra i dag til og med fredag!

Fredag kommer ny oversikt over helgens kamper. Nå som du har oversikten kan du dermed planlegge ukeshandling, middag hos svigers, når du skal sende vekk kidsa på overnatting, hvilken trening du må stå over pga «strekk», når du kan jobbe overtid, når du skal planlegge kosekveld med kjæresten og så videre.

Tv-oversikten får du på www.fotballblogg1.com!

ONSDAG

  • Hamburg – Erzgebirge (2. Bundesliga) – Kan sees på: V sport1 Kl. 18.30
  • Salzburg – Lokomotiv (UEFA Champions League, gr. A) – Kan sees på: V sport2 Kl. 18.55
  • Real Madrid – Shakhtar (UEFA Champions League, gr. B) – Kan sees på: TV 2 Sport 1 Kl. 18.55
  • Bayern – Atlético (UEFA Champions League, gr. A) – Kan sees på: V sport2 Kl. 21.00
  • Inter – Mönchengladbach (UEFA Champions League, gr. B) – Kan sees på: V sport+ Kl. 21.00
  • Man. City – Porto (UEFA Champions League, gr. C) – Kan sees på: Viaplay Kl. 21.00
  • Olympiakos – Marseille (UEFA Champions League, gr. C) – Kan sees på: Viaplay Kl. 21.00
  • Midtjylland – Atalanta (UEFA Champions League, gr. D) – Kan sees på: Viaplay Kl. 21.00
  • Ajax – Liverpool (UEFA Champions League, gr. D) – Kan sees på: V sport1 Kl. 21.00

TORSDAG

  • Silkeborg – Viborg (Danmark: NordicBet LIGA) – Kan sees på: V sport+ Kl. 18.00
  • CSKA Sofia – CFR Cluj (UEFA Europa League, gr. A) – Kan sees på: TV 2 Sumo Kl. 18.55
  • Young Boys – Roma (UEFA Europa League, gr. A) – Kan sees på: TV 2 Sumo Kl. 18.55
  • Dundalk – Molde (UEFA Europa League, gr. B) – Kan sees på: TV 2 Zebra Kl. 18.55
  • Rapid Wien – Arsenal (UEFA Europa League, gr. B) – Kan sees på: TV 2 Sport Premium Kl. 18.55
  • Hapoel Be’er Sheva – Slavia Praha (UEFA Europa League, gr. C) – Kan sees på: TV 2 Sumo Kl. 18.55
  • Leverkusen – Nice (UEFA Europa League, gr. C) – Kan sees på: TV 2 Sumo Kl. 18.55
  • Lech – Benfica (UEFA Europa League, gr. D) – Kan sees på: TV 2 Sumo Kl. 18.55
  • Standard Liège – Rangers (UEFA Europa League, gr. D) – Kan sees på: TV 2 Sumo Kl. 18.55
  • PAOK – Omonia (UEFA Europa League, gr. E) – Kan sees på: TV 2 Sumo Kl. 18.55
  • PSV – Granada (UEFA Europa League, gr. E) – Kan sees på: TV 2 Sumo Kl. 18.55
  • Rijeka – Real Sociedad (UEFA Europa League, gr. F) – Kan sees på: TV 2 Sumo Kl. 18.55
  • Napoli – AZ Alkmaar (UEFA Europa League, gr. F) – Kan sees på: TV 2 Sport 1 Kl. 18.55
  • Braga – AEK (UEFA Europa League, gr. G) – Kan sees på: TV 2 Sumo Kl. 21.00
  • Leicester – Zorya (UEFA Europa League, gr. G) – Kan sees på: TV 2 Sport Premium 2 Kl. 21.00
  • Sparta Praha – Lille (UEFA Europa League, gr. H) – Kan sees på: TV 2 Sumo Kl. 21.00
  • Celtic – Milan (UEFA Europa League, gr. H) – Kan sees på: TV 2 Sport 1 Kl. 21.00
  • Maccabi Tel Aviv – Qarabag (UEFA Europa League, gr. I) – Kan sees på: TV 2 Sumo Kl. 21.00
  • Villarreal – Sivasspor (UEFA Europa League, gr. I) – Kan sees på: TV 2 Sumo Kl. 21.00
  • Ludogorets – Antwerpen (UEFA Europa League, gr. J) – Kan sees på: TV 2 Sumo Kl. 21.00
  • Tottenham – LASK (UEFA Europa League, gr. J) – Kan sees på: TV 2 Sport Premium Kl. 21.00
  • Dinamo Zagreb – Feyenoord (UEFA Europa League, gr. K) – Kan sees på: TV 2 Sumo Kl. 21.00
  • Wolfsberg – CSKA Moskva (UEFA Europa League, gr. K) – Kan sees på: TV 2 Sumo Kl. 21.00
  • Hoffenheim – Røde Stjerne (UEFA Europa League, gr. L) – Kan sees på: TV 2 Sumo Kl. 21.00
  • Liberec – Gent (UEFA Europa League, gr. L) – Kan sees på: TV 2 Sumo Kl. 21.00

FREDAG

  • Lyngby – OB (3F Superligaen) – Kan sees på: V sport+ Kl. 19.00
  • Stuttgart – Köln (Bundesliga) – Kan sees på: V sport1 Kl. 20.30
  • Nottingham – Derby (Sky Bet Championship) – Kan sees på: V sport2 Kl. 20.45
  • Sassuolo – Torino (Serie A TIM) – Kan sees på: Strive Kl. 20.45
  • Aston Villa – Leeds (Premier League) – Kan sees på: TV 2 Sport Premium Kl. 21.00
  • Elche – Valencia (LaLiga Santander) – Kan sees på: Strive Kl. 21.00
  • Rennes – Angers (Ligue 1 Conforama) – Kan sees på: Viaplay Kl. 21.00

Hva synes du? Vi setter pris på DIN mening!