Her kommer oversikten over alle kamper som sendes på «norske» kanaler, fra i dag og til og med mandag.

Dermed kan du planlegge ukeshandling, middag med svigers, tur på butikken, kino med kjæresten, når du må stå over trening pga «strekk», luftetur med bikkjen osv. uten at det går utover en real godbit! Fotballblogg1 ønsker deg en riktig så flott helg!

Tv-fotballen finner du på www.fotballblogg1.com!

 

LØRDAG

  • HSV – Hannover (2. Bundesliga) – Kan sees på: V sport1 Kl. 13.00
  • Burnley – Everton (Premier League) – Kan sees på: TV 2 Sport Premium/Sport 1 Kl. 13.30
  • Reading – Nottingham (Sky Bet Championship) – Kan sees på: V sport2 Kl. 13.30
  • Levante – Getafe (LaLiga Santander) – Kan sees på: Strive Kl. 14.00
  • Spezia – Lazio (Serie A TIM) – Kan sees på: Strive Kl. 15.00
  • Bielefeld – Mainz (Bundesliga) – Kan sees på: Viaplay Kl. 15.30
  • Freiburg – M’gladbach (Bundesliga) – Kan sees på: Viaplay Kl. 15.30
  • Köln – Wolfsburg (Bundesliga) – Kan sees på: Viaplay Kl. 15.30
  • Frankfurt – Dortmund (Bundesliga) – Kan sees på: V sport1 Kl. 15.30
  • Man. City – Fulham (Premier League) – Kan sees på: TV 2 Sport Premium Kl. 16.00
  • Coventry – Rotherham (Sky Bet Championship) – Kan sees på: V sport2 Kl. 16.00
  • Sevilla – Real Madrid (LaLiga Santander) – Kan sees på: TV 2 Sport 1 Kl. 16.15
  • Rennes – Lens (Ligue 1 Uber Eats) – Kan sees på: V sport3 Kl. 17.00
  • Juventus – Torino (Serie A TIM) – Kan sees på: Strive Kl. 18.00
  • West Ham – Man. United (Premier League) – Kan sees på: TV 2 Sport Premium Kl. 18.30
  • Atlético – Real Valladolid (LaLiga Santander) – Kan sees på: Strive Kl. 18.30
  • Bayern – Leipzig (Bundesliga) – Kan sees på: V sport1 Kl. 18.30
  • Ajax – Twente (Eredivisie) – Kan sees på: V sport2 Kl. 20.00
  • Inter – Bologna (Serie A TIM) – Kan sees på: Strive Kl. 20.45
  • Chelsea – Leeds (Premier League) – Kan sees på: TV 2 Sport Premium Kl. 21.00
  • Cádiz – Barcelona (LaLiga Santander) – Kan sees på: TV 2 Sumo Kl. 21.00
  • Montpellier – PSG (Ligue 1 Uber Eats) – Kan sees på: V sport1 Kl. 21.00

SØNDAG

  • Hellas Verona – Cagliari (Serie A TIM) – Kan sees på: Strive Kl. 12.30
  • West Bromwich – Crystal Palace (Premier League) – Kan sees på: TV 2 Sport Premium Kl. 13.00
  • Vålerenga – Arna-Bjørnar (Toppserien) – Kan sees på: NRK1 Kl. 13.00
  • Klepp – Rosenborg (Toppserien) – Kan sees på: DIREKTESPORT Kl. 13.00
  • LSK Kvinner – Lyn (Toppserien) – Kan sees på: DIREKTESPORT Kl. 13.00
  • Sandviken – Avaldsnes (Toppserien) – Kan sees på: DIREKTESPORT Kl. 13.00
  • Lille – Monaco (Ligue 1 Uber Eats) – Kan sees på: Viaplay Kl. 13.00
  • Ross County – Rangers (Scottish Premiership) – Kan sees på: V sport2 Kl. 13.00
  • Chelsea – West Ham (FA Women’s Super League) – Kan sees på: V sport1 Kl. 13.30
  • Granada – Huesca (LaLiga Santander) – Kan sees på: Strive Kl. 14.00
  • HamKam – Lillestrøm (OBOS-ligaen) – Kan sees på: Eurosport Pluss Kl. 15.00
  • Parma – Benevento (Serie A TIM) – Kan sees på: Strive Kl. 15.00
  • Roma – Sassuolo (Serie A TIM) – Kan sees på: Strive Kl. 15.00
  • Udinese – Atalanta (Serie A TIM) – Kan sees på: Strive Kl. 15.00
  • Angers – Lorient (Ligue 1 Uber Eats) – Kan sees på: Viaplay Kl. 15.00
  • Bordeaux – Brest (Ligue 1 Uber Eats) – Kan sees på: Viaplay Kl. 15.00
  • Dijon – St-Étienne (Ligue 1 Uber Eats) – Kan sees på: Viaplay Kl. 15.00
  • Nantes – Strasbourg (Ligue 1 Uber Eats) – Kan sees på: V sport3 Kl. 15.00
  • Sheffield U. – Leicester (Premier League) – Kan sees på: TV 2 Sport Premium Kl. 15.15
  • Bremen – Stuttgart (Bundesliga) – Kan sees på: V sport1 Kl. 15.30
  • Osasuna – Real Betis (LaLiga Santander) – Kan sees på: Strive Kl. 16.15
  • Brann – Sarpsborg 08 (Eliteserien) – Kan sees på: TVNorge Kl. 17.00
  • Bodø/Glimt – Stabæk (Eliteserien) – Kan sees på: Eurosport Pluss Kl. 17.00
  • Mjøndalen – Start (Eliteserien) – Kan sees på: Eurosport Pluss Kl. 17.00
  • Sandefjord – Viking (Eliteserien) – Kan sees på: Eurosport Pluss Kl. 17.00
  • Strømsgodset – Haugesund (Eliteserien) – Kan sees på: Eurosport Pluss Kl. 17.00
  • Reims – Nice (Ligue 1 Uber Eats) – Kan sees på: Viaplay Kl. 17.00
  • Tottenham – Arsenal (Premier League) – Kan sees på: TV 2 Sport Premium Kl. 17.30
  • Crotone – Napoli (Serie A TIM) – Kan sees på: Strive Kl. 18.00
  • Schalke – Leverkusen (Bundesliga) – Kan sees på: V sport2 Kl. 18.00
  • Lyngby – Randers (3F Superligaen) – Kan sees på: V sport3 Kl. 18.00
  • Villarreal – Elche (LaLiga Santander) – Kan sees på: Strive Kl. 18.30
  • Molde – Aalesund (Eliteserien) – Kan sees på: Eurosport Norge Kl. 19.00
  • Liverpool – Wolverhampton (Premier League) – Kan sees på: TV 2 Sport Premium Kl. 20.15
  • Sampdoria – Milan (Serie A TIM) – Kan sees på: Strive Kl. 20.45
  • Alavés – Real Sociedad (LaLiga Santander) – Kan sees på: Strive Kl. 21.00
  • Metz – Lyon (Ligue 1 Uber Eats) – Kan sees på: V sport1 Kl. 21.00

MANDAG

  • Ull/Kisa – Sogndal (OBOS-ligaen) – Kan sees på: Eurosport 1 Kl. 13.00
  • Grorud – Kongsvinger (OBOS-ligaen) – Kan sees på: Eurosport Pluss Kl. 13.00
  • KFUM – Øygarden (OBOS-ligaen) – Kan sees på: Eurosport Pluss Kl. 13.00
  • Sandnes Ulf – Jerv (OBOS-ligaen) – Kan sees på: Eurosport Pluss Kl. 13.00
  • Stjørdals-Blink – Raufoss (OBOS-ligaen) – Kan sees på: Eurosport Pluss Kl. 13.00
  • Åsane – Strømmen (OBOS-ligaen) – Kan sees på: Eurosport Pluss Kl. 13.00
  • Vålerenga – Rosenborg (Eliteserien) – Kan sees på: Eurosport Norge Kl. 18.00
  • Hoffenheim – Augsburg (Bundesliga) – Kan sees på: Viaplay Kl. 20.30
  • Fiorentina – Genoa (Serie A TIM) – Kan sees på: TV 2 Sport 1 Kl. 20.45
  • Brighton – Southampton (Premier League) – Kan sees på: TV 2 Sport Premium Kl. 21.00
  • Eibar – Valencia (LaLiga Santander) – Kan sees på: Strive Kl. 21.00

Hva synes du? Vi setter pris på DIN mening!