Her kommer oversikten over alle kamper som sendes på «norske» kanaler, fra i dag og til og med mandag.

Dermed kan du planlegge ukeshandling, middag med svigers, tur på butikken, kino med kjæresten, når du må stå over trening pga «strekk», luftetur med bikkjen osv. uten at det går utover en real godbit! Fotballblogg1 ønsker deg en riktig så flott helg!

Tv-fotballen finner du på www.fotballblogg1.com!

 

LØRDAG

  • Alavés – Getafe (LaLiga Santander) – Kan sees på: Strive Kl. 13.00
  • Brighton – Man. United (Premier League) – Kan sees på: TV 2 Sport Premium Kl. 13.30
  • Wycombe – Swansea (Sky Bet Championship) – Kan sees på: Viasport 2 Kl. 13.30
  • Kolbotn – Rosenborg (Toppserien) – Kan sees på: DIREKTESPORT Kl. 15.00
  • LSK Kvinner – Røa (Toppserien) – Kan sees på: DIREKTESPORT Kl. 15.00
  • Torino – Atalanta (Serie A TIM) – Kan sees på: Strive Kl. 15.00
  • Bielefeld – Köln (Bundesliga) – Kan sees på: Viaplay Kl. 15.30
  • Mainz – Stuttgart (Bundesliga) – Kan sees på: Viaplay Kl. 15.30
  • Mönchengladbach – Union Berlin (Bundesliga) – Kan sees på: Viaplay Kl. 15.30
  • Leverkusen – Leipzig (Bundesliga) – Kan sees på: Viasport + Kl. 15.30
  • Augsburg – Dortmund (Bundesliga) – Kan sees på: Viasport 1 Kl. 15.30
  • Crystal Palace – Everton (Premier League) – Kan sees på: TV 2 Sport Premium/Sport 1 Kl. 16.00
  • Derby – Blackburn (Sky Bet Championship) – Kan sees på: Viasport 2 Kl. 16.00
  • Valencia – Huesca (LaLiga Santander) – Kan sees på: Strive Kl. 16.00
  • Eidsvold TF – Alta (PostNord-ligaen, avd. 1) – Kan sees på: DIREKTESPORT Kl. 16.00
  • Florø – Kjelsås (PostNord-ligaen, avd. 1) – Kan sees på: DIREKTESPORT Kl. 16.00
  • Fløya – Hødd (PostNord-ligaen, avd. 1) – Kan sees på: DIREKTESPORT Kl. 16.00
  • Asker – Fram (PostNord-ligaen, avd. 2) – Kan sees på: DIREKTESPORT Kl. 16.00
  • Bærum – Bryne (PostNord-ligaen, avd. 2) – Kan sees på: DIREKTESPORT Kl. 16.00
  • Fløy – Egersund (PostNord-ligaen, avd. 2) – Kan sees på: DIREKTESPORT Kl. 16.00
  • Levanger – Sotra (PostNord-ligaen, avd. 2) – Kan sees på: DIREKTESPORT Kl. 16.00
  • Notodden – Nardo (PostNord-ligaen, avd. 2) – Kan sees på: DIREKTESPORT Kl. 16.00
  • St-Étienne – Rennes (Ligue 1 Conforama) – Kan sees på: Viasport 3 Kl. 17.00
  • Molde – Sandefjord (Eliteserien) – Kan sees på: Eurosport Norge Kl. 18.00
  • Cagliari – Lazio (Serie A TIM) – Kan sees på: Strive Kl. 18.00
  • Sampdoria – Benevento (Serie A TIM) – Kan sees på: Strive Kl. 18.00
  • West Bromwich – Chelsea (Premier League) – Kan sees på: TV 2 Sport Premium Kl. 18.30
  • Elche – Real Sociedad (LaLiga Santander) – Kan sees på: Strive Kl. 18.30
  • Schalke – Bremen (Bundesliga) – Kan sees på: Viasport 1 Kl. 18.30
  • Strømsgodset – Sarpsborg 08 (Eliteserien) – Kan sees på: TVNorge Kl. 20.30
  • Inter – Fiorentina (Serie A TIM) – Kan sees på: Strive Kl. 20.45
  • Burnley – Southampton (Premier League) – Kan sees på: TV 2 Sport Premium 2 Kl. 21.00
  • Real Betis – Real Madrid (LaLiga Santander) – Kan sees på: TV 2 Sport Premium/Sport 1 Kl. 21.00
  • Marseille – Metz (Ligue 1 Conforama) – Kan sees på: Viasport 1 Kl. 21.00
  • Ajax – Vitesse (Eredivisie) – Kan sees på: Viasport 2 Kl. 21.00
  • Nashville – Houston (MLS) – Kan sees på: Strive Kl. 21.30
  • Atlanta – Columbus (MLS) – Kan sees på: Strive Kl. 00.00
  • New York City – Cincinnati (MLS) – Kan sees på: Strive Kl. 01.00
  • Toronto FC – Orlando (MLS) – Kan sees på: Strive Kl. 01.00
  • New England – Inter Miami (MLS) – Kan sees på: Strive Kl. 01.30
  • Chicago – Montreal (MLS) – Kan sees på: Strive Kl. 02.00
  • Nashville – LA Galaxy (MLS) – Kan sees på: Strive Kl. 02.00
  • FC Dallas – Vancouver (MLS) – Kan sees på: Strive Kl. 03.00

SØNDAG

  • Osasuna – Levante (LaLiga Santander) – Kan sees på: Strive Kl. 12.00
  • Spezia – Sassuolo (Serie A TIM) – Kan sees på: Strive Kl. 12.30
  • Sheffield U. – Leeds (Premier League) – Kan sees på: TV 2 Sport Premium Kl. 13.00
  • Bordeaux – Nice (Ligue 1 Conforama) – Kan sees på: Viasport + Kl. 13.00
  • Motherwell – Rangers (Scottish Premiership) – Kan sees på: Viasport 2 Kl. 13.00
  • Eibar – Athletic (LaLiga Santander) – Kan sees på: Strive Kl. 14.00
  • Kvik Halden – Brattvåg (PostNord-ligaen, avd. 1) – Kan sees på: DIREKTESPORT Kl. 14.00
  • Tottenham – Newcastle (Premier League) – Kan sees på: TV 2 Sport Premium Kl. 15.00
  • Lyn – Avaldsnes (Toppserien) – Kan sees på: DIREKTESPORT Kl. 15.00
  • Vålerenga – Klepp (Toppserien) – Kan sees på: DIREKTESPORT Kl. 15.00
  • Hellas Verona – Udinese (Serie A TIM) – Kan sees på: Strive Kl. 15.00
  • Napoli – Genoa (Serie A TIM) – Kan sees på: Strive Kl. 15.00
  • Angers – Brest (Ligue 1 Conforama) – Kan sees på: Viaplay Kl. 15.00
  • Monaco – Strasbourg (Ligue 1 Conforama) – Kan sees på: Viaplay Kl. 15.00
  • Nîmes – Lens (Ligue 1 Conforama) – Kan sees på: Viaplay Kl. 15.00
  • Dijon – Montpellier (Ligue 1 Conforama) – Kan sees på: Viafree Kl. 15.00
  • Hoffenheim – Bayern (Bundesliga) – Kan sees på: Viasport + Kl. 15.30
  • Sandviken – Arna-Bjørnar (Toppserien) – Kan sees på: NRK1 Kl. 16.00
  • Atlético – Granada (LaLiga Santander) – Kan sees på: TV 2 Sport 1 Kl. 16.00
  • Skeid – Senja (PostNord-ligaen, avd. 1) – Kan sees på: DIREKTESPORT Kl. 16.00
  • Fredrikstad – Tromsdalen (PostNord-ligaen, avd. 1) – Kan sees på: DIREKTESPORT Kl. 16.30
  • Lorient – Lyon (Ligue 1 Conforama) – Kan sees på: Viasport 2 Kl. 17.00
  • Man. City – Leicester (Premier League) – Kan sees på: TV 2 Sport Premium Kl. 17.30
  • Aalesund – Rosenborg (Eliteserien) – Kan sees på: TVNorge Kl. 18.00
  • Haugesund – Odd (Eliteserien) – Kan sees på: Eurosport Pluss Kl. 18.00
  • Kristiansund BK – Brann (Eliteserien) – Kan sees på: Eurosport Pluss Kl. 18.00
  • Mjøndalen – Viking (Eliteserien) – Kan sees på: Eurosport Pluss Kl. 18.00
  • Stabæk – Start (Eliteserien) – Kan sees på: Eurosport Pluss Kl. 18.00
  • Crotone – Milan (Serie A TIM) – Kan sees på: Strive Kl. 18.00
  • Freiburg – Wolfsburg (Bundesliga) – Kan sees på: Viasport 1 Kl. 18.00
  • Cádiz – Sevilla (LaLiga Santander) – Kan sees på: Strive Kl. 18.30
  • Real Valladolid – Celta (LaLiga Santander) – Kan sees på: Strive Kl. 18.30
  • West Ham – Wolverhampton (Premier League) – Kan sees på: TV 2 Sport Premium Kl. 20.00
  • Bodø/Glimt – Vålerenga (Eliteserien) – Kan sees på: Eurosport Norge Kl. 20.30
  • Roma – Juventus (Serie A TIM) – Kan sees på: TV 2 Sport 1 Kl. 20.45
  • Barcelona – Villarreal (LaLiga Santander) – Kan sees på: Strive Kl. 21.00
  • Reims – PSG (Ligue 1 Conforama) – Kan sees på: Viasport 1 Kl. 21.00
  • DC United – New England (MLS) – Kan sees på: Strive Kl. 01.00
  • NY Red Bulls – Montreal (MLS) – Kan sees på: Strive Kl. 01.00
  • Chicago – Atlanta (MLS) – Kan sees på: Strive Kl. 01.30
  • Philadelphia  – Inter Miami (MLS) – Kan sees på: Strive Kl. 01.30
  • Toronto FC – Columbus (MLS) – Kan sees på: Strive Kl. 01.30
  • Minnesota – Real Salt Lake (MLS) – Kan sees på: Strive Kl. 02.00
  • FC Dallas – Orlando (MLS) – Kan sees på: Strive Kl. 02.30
  • Colorado – Sporting KC (MLS) – Kan sees på: Strive Kl. 03.00
  • LA Galaxy – Seattle (MLS) – Kan sees på: Strive Kl. 04.30
  • Los Angeles – San Jose (MLS) – Kan sees på: Strive Kl. 04.30

MANDAG

  • Odd 2 – Vard Haugesund (PostNord-ligaen, avd. 2) – Kan sees på: DIREKTESPORT Kl. 13.00
  • Åsane – Raufoss (OBOS-ligaen) – Kan sees på: Eurosport Pluss Kl. 16.00
  • Grorud – Øygarden (OBOS-ligaen) – Kan sees på: Eurosport Pluss Kl. 16.30
  • KFUM – Sandnes Ulf (OBOS-ligaen) – Kan sees på: Eurosport Pluss Kl. 16.30
  • Strømmen – Ranheim TF (OBOS-ligaen) – Kan sees på: Eurosport Pluss Kl. 16.30
  • HamKam – Stjørdals-Blink (OBOS-ligaen) – Kan sees på: Eurosport Pluss Kl. 18.00
  • Lillestrøm – Jerv (OBOS-ligaen) – Kan sees på: Eurosport Pluss Kl. 18.00
  • Sogndal – Kongsvinger (OBOS-ligaen) – Kan sees på: Eurosport Pluss Kl. 18.00
  • Vålerenga 2 – Moss (PostNord-ligaen, avd. 1) – Kan sees på: DIREKTESPORT Kl. 18.00
  • Rosenborg 2 – Arendal (PostNord-ligaen, avd. 2) – Kan sees på: DIREKTESPORT Kl. 18.00
  • Fulham – Aston Villa (Premier League) – Kan sees på: TV 2 Sport Premium Kl. 18.45
  • Paderborn – Hamburg (2. Bundesliga) – Kan sees på: Viasport 1 Kl. 20.30
  • Bologna – Parma (Serie A TIM) – Kan sees på: TV 2 Sport 2 Kl. 20.45
  • Liverpool – Arsenal (Premier League) – Kan sees på: TV 2 Sport Premium Kl. 21.00

Hva synes du? Vi setter pris på DIN mening!