Her kommer oversikten over alle kamper som sendes på «norske» kanaler, fra i dag og til og med mandag.

Dermed kan du planlegge ukeshandling, middag med svigers, tur på butikken, kino med kjæresten, når du må stå over trening pga «strekk», luftetur med bikkjen osv. uten at det går utover en real godbit! Fotballblogg1 ønsker deg en riktig så flott helg!

Tv-fotballen finner du på www.fotballblogg1.com!

 

 

ØRDAG

Rayo Vallecano – Alavés – Kan sees på: Strive 13.00
Fulham – Watford – Kan sees på: TV 2 Sport Premium 13.30
Parma – Cagliari – Kan sees på: Strive 15.00
Liverpool – Southampton – Kan sees på: TV 2 Sport Premium 16.00
Burnley – Bournemouth – Kan sees på: TV 2 Sport Premium kl. 21.30
Manchester United – Wolverhampton – Kan sees på: TV 2 Sport Premium 2 kl. 18.15
Cardiff – Manchester City – Kan sees på: TV 2 Sport Premium 2 kl. 20.05
Leicester – Huddersfield – Kan sees på: TV 2 Sport Premium kl. 23.20
Crystal Palace – Newcastle – Kan sees på: TV 2 Sport Premium 2 kl. 21.55
Elfsborg – Örebro – Kan sees på: TV 2 Sumo 16.00
Sirius – Östersund – Kan sees på: TV 2 Sumo 16.00
Trelleborg – Djurgården – Kan sees på: TV 2 Sumo 16.00
Celta – Valladolid – Kan sees på: Strive 16.15
Eibar – Leganés – Kan sees på: Strive 16.15
Odd – Vålerenga – Kan sees på: Eurosport Norge 18.00
Fiorentina – SPAL – Kan sees på: Strive 18.00
Dalkurd – IFK Norrköping – Kan sees på: TV 2 Sumo 18.00
Brighton – Tottenham – Kan sees på: TV 2 Sport Premium 18.30
Getafe – Atlético – Kan sees på: Strive 18.30
Sampdoria – Inter – Kan sees på: Strive 20.30
Real Madrid – Espanyol – Kan sees på: Strive 20.45

SØNDAG

Levante – Sevilla – Kan sees på: Strive 12.00
Torino – Napoli – Kan sees på: Strive 12.30
West Ham – Chelsea – Kan sees på: TV 2 Sport Premium 14.30
Viking – Sogndal – Kan sees på: Eurosport Norge 15.00
Bologna – Roma – Kan sees på: Strive 15.00
Chievo – Udinese – Kan sees på: Strive 15.00
Lazio – Genoa – Kan sees på: Strive 15.00
AIK – Hammarby – Kan sees på: TV 2 Sumo 15.00
Jerv – Strømmen – Kan sees på: Eurosport Pluss 16.00
Nest-Sotra – Florø – Kan sees på: Eurosport Pluss 16.00
Villarreal – Valencia – Kan sees på: Strive 16.15
Arsenal – Everton – Kan sees på: TV 2 Sport Premium 17.00
Malmö – Kalmar – Kan sees på: TV 2 Sumo 17.30
Stabæk – Ranheim TF – Kan sees på: Eurosport Norge 18.00
Bodø/Glimt – Start – Kan sees på: Eurosport Pluss 18.00
Brann – Sandefjord – Kan sees på: Eurosport Pluss 18.00
Kristiansund BK – Haugesund – Kan sees på: Eurosport Pluss 18.00
Strømsgodset – Molde – Kan sees på: Eurosport Pluss 18.00
HamKam – Levanger – Kan sees på: Eurosport Pluss 18.00
Kongsvinger – Tromsdalen – Kan sees på: Eurosport Pluss 18.00
Sandnes Ulf – Notodden – Kan sees på: Eurosport Pluss 18.00
Ullensaker/Kisa – Åsane – Kan sees på: Eurosport Pluss 18.00
Milan – Atalanta – Kan sees på: Strive 18.00
Rosenborg – Sarpsborg 08 – Kan sees på: Eurosport Norge 20.00
Betis – Athletic – Kan sees på: Strive 20.00
Frosinone – Juventus – Kan sees på: Strive 20.30
Barcelona – Girona – Kan sees på: Strive 20.45

MANDAG

Lillestrøm – Tromsø – Kan sees på: MAX 19.00

Hva synes du? Vi setter pris på DIN mening!