Her kommer oversikten over alle kamper som sendes på «norske» kanaler, fra i dag og til og med mandag.

Dermed kan du planlegge ukeshandling, middag med svigers, tur på butikken, kino med kjæresten, når du må stå over trening pga «strekk», luftetur med bikkjen osv. uten at det går utover en real godbit! Fotballblogg1 ønsker deg en riktig så flott helg!

Tv-fotballen finner du på www.fotballblogg1.com!

LØRDAG

  • Chelsea – Crystal Palace (Premier League) – Kan sees på: TV 2 Sport Premium Kl. 13.30
  • Norwich – Derby (Sky Bet Championship) – Kan sees på: V sport2 Kl. 13.30
  • Arna-Bjørnar – LSK Kvinner (Toppserien) – Kan sees på: DIREKTESPORT Kl. 14.00
  • Avaldsnes – Kolbotn (Toppserien) – Kan sees på: DIREKTESPORT Kl. 15.00
  • Klepp – Sandviken (Toppserien) – Kan sees på: DIREKTESPORT Kl. 15.00
  • Alta – Vålerenga 2 (PostNord-ligaen, avd. 1) – Kan sees på: DIREKTESPORT Kl. 15.00
  • Brattvåg – Fredrikstad (PostNord-ligaen, avd. 1) – Kan sees på: DIREKTESPORT Kl. 15.00
  • Hødd – Florø (PostNord-ligaen, avd. 1) – Kan sees på: DIREKTESPORT Kl. 15.00
  • Kjelsås – Skeid (PostNord-ligaen, avd. 1) – Kan sees på: DIREKTESPORT Kl. 15.00
  • Moss – Fløya (PostNord-ligaen, avd. 1) – Kan sees på: DIREKTESPORT Kl. 15.00
  • Senja – Eidsvold TF (PostNord-ligaen, avd. 1) – Kan sees på: DIREKTESPORT Kl. 15.00
  • Tromsdalen – Kvik Halden (PostNord-ligaen, avd. 1) – Kan sees på: DIREKTESPORT Kl. 15.00
  • Arendal – Bærum (PostNord-ligaen, avd. 2) – Kan sees på: DIREKTESPORT Kl. 15.00
  • Bryne – Rosenborg 2 (PostNord-ligaen, avd. 2) – Kan sees på: DIREKTESPORT Kl. 15.00
  • Egersund – Odd 2 (PostNord-ligaen, avd. 2) – Kan sees på: DIREKTESPORT Kl. 15.00
  • Fram – Notodden (PostNord-ligaen, avd. 2) – Kan sees på: DIREKTESPORT Kl. 15.00
  • Nardo – Fløy (PostNord-ligaen, avd. 2) – Kan sees på: DIREKTESPORT Kl. 15.00
  • Sotra – Asker (PostNord-ligaen, avd. 2) – Kan sees på: DIREKTESPORT Kl. 15.00
  • Vard Haugesund – Levanger (PostNord-ligaen, avd. 2) – Kan sees på: DIREKTESPORT Kl. 15.00
  • Jerv – Strømmen (OBOS-ligaen) – Kan sees på: Eurosport Pluss Kl. 15.30
  • Ranheim TF – Sogndal (OBOS-ligaen) – Kan sees på: Eurosport Pluss Kl. 15.30
  • Raufoss – HamKam (OBOS-ligaen) – Kan sees på: Eurosport Pluss Kl. 15.30
  • Sandnes Ulf – Grorud (OBOS-ligaen) – Kan sees på: Eurosport Pluss Kl. 15.30
  • Stjørdals-Blink – Lillestrøm (OBOS-ligaen) – Kan sees på: Eurosport Pluss Kl. 15.30
  • Tromsø – Åsane (OBOS-ligaen) – Kan sees på: Eurosport Pluss Kl. 15.30
  • Øygarden – Ull/Kisa (OBOS-ligaen) – Kan sees på: Eurosport Pluss Kl. 15.30
  • Stuttgart – Leverkusen (Bundesliga) – Kan sees på: V sport+ Kl. 15.30
  • Dortmund – Freiburg (Bundesliga) – Kan sees på: V sport1 Kl. 15.30
  • Everton – Brighton (Premier League) – Kan sees på: TV 2 Sport Premium Kl. 16.00
  • Reading – Watford (Sky Bet Championship) – Kan sees på: V sport2 Kl. 16.00
  • Atlético – Villarreal (LaLiga Santander) – Kan sees på: TV 2 Sumo Kl. 16.00
  • Lens – St-Étienne (Ligue 1 Conforama) – Kan sees på: V sport3 Kl. 17.00
  • Sarpsborg 08 – Stabæk (Eliteserien) – Kan sees på: Eurosport Norge Kl. 18.00
  • Leeds – Man. City (Premier League) – Kan sees på: TV 2 Sport Premium Kl. 18.30
  • Leipzig – Schalke (Bundesliga) – Kan sees på: V sport1 Kl. 18.30
  • Vålerenga – Mjøndalen (Eliteserien) – Kan sees på: Eurosport Norge Kl. 20.30
  • Udinese – Roma (Serie A TIM) – Kan sees på: TV 2 Sport 1 Kl. 20.45
  • Newcastle – Burnley (Premier League) – Kan sees på: TV 2 Sport Premium Kl. 21.00
  • Nice – Nantes (Ligue 1 Conforama) – Kan sees på: V sport1 Kl. 21.00
  • Cincinnati – Minnesota (MLS) – Kan sees på: Strive Kl. 02.00

SØNDAG

  • Groningen – Ajax (Eredivisie) – Kan sees på: V sport+ Kl. 12.15
  • Leicester – West Ham (Premier League) – Kan sees på: TV 2 Sport Premium Kl. 13.00
  • Southampton – West Bromwich (Premier League) – Kan sees på: TV 2 Sport Premium 2 Kl. 13.00
  • Montpellier – Nîmes (Ligue 1 Conforama) – Kan sees på: V sport3 Kl. 13.00
  • St. Johnstone – Celtic (Scottish Premiership) – Kan sees på: Viaplay Kl. 13.00
  • Hamburg – Erzgebirge (2. Bundesliga) – Kan sees på: V sport1 Kl. 13.30
  • Arsenal – Sheffield U. (Premier League) – Kan sees på: TV 2 Sport Premium Kl. 15.00
  • Wolverhampton – Fulham () – Kan sees på: TV 2 Sport Premium 2 Kl. 15.00
  • Kongsvinger – KFUM (OBOS-ligaen) – Kan sees på: Eurosport Norge Kl. 15.00
  • Wolfsburg – Augsburg (Bundesliga) – Kan sees på: V sport1 Kl. 15.30
  • Birmingham – Chelsea (FA Women’s Super League) – Kan sees på: V sport3 Kl. 15.30
  • Rosenborg – Lyn (Toppserien) – Kan sees på: NRK1 Kl. 16.00
  • Rennes – Reims (Ligue 1 Conforama) – Kan sees på: V sport+ Kl. 17.00
  • Man. United – Tottenham (Premier League) – Kan sees på: TV 2 Sport Premium Kl. 17.30
  • Brann – Molde (Eliteserien) – Kan sees på: TVNorge Kl. 18.00
  • Aalesund – Kristiansund BK (Eliteserien) – Kan sees på: Eurosport Pluss Kl. 18.00
  • Bodø/Glimt – Sandefjord (Eliteserien) – Kan sees på: Eurosport Pluss Kl. 18.00
  • Start – Haugesund (Eliteserien) – Kan sees på: Eurosport Pluss Kl. 18.00
  • Viking – Strømsgodset (Eliteserien) – Kan sees på: Eurosport Pluss Kl. 18.00
  • Milan – Spezia (Serie A TIM) – Kan sees på: TV 2 Sumo Kl. 18.00
  • Bayern – Hertha (Bundesliga) – Kan sees på: V sport1 Kl. 18.00
  • Aston Villa – Liverpool (Premier League) – Kan sees på: TV 2 Sport Premium Kl. 20.15
  • Rosenborg – Odd (Eliteserien) – Kan sees på: Eurosport Norge Kl. 20.30
  • Barcelona – Sevilla (LaLiga Santander) – Kan sees på: TV 2 Sport 1 Kl. 21.00
  • Lyon – Marseille (Ligue 1 Conforama) – Kan sees på: V sport1 Kl. 21.00

Hva synes du? Vi setter pris på DIN mening!