Her kommer oversikten over alle kamper som sendes på «norske» kanaler, fra i dag og til og med mandag.

Dermed kan du planlegge ukeshandling, middag med svigers, tur på butikken, kino med kjæresten, når du må stå over trening pga «strekk», luftetur med bikkjen osv. uten at det går utover en real godbit! Fotballblogg1 ønsker deg en riktig så flott helg!

Tv-fotballen finner du på www.fotballblogg1.com!

 

FREDAG

  • Treningskamper : Tottenham – Reading – kan sees på: Viasport 1 – kl. 16.00
  • Treningskamper : Dortmund – Bochum – kan sees på: VG+ – kl. 18.00
  • Treningskamper : Valencia – Villarreal – kan sees på: VG+ – kl. 20.00
  • Ligue 1 Conforama : Lyon – Dijon – kan sees på: Viasport 1 – kl. 21.00

LØRDAG

  • Toppserien : Avaldsnes – Røa – kan sees på: DIREKTESPORT – kl. 13.00
  • PostNord-ligaen, avd. 1 : Skeid – Florø – kan sees på: DIREKTESPORT – kl. 13.00
  • PostNord-ligaen, avd. 1 : Tromsdalen – Fløya – kan sees på: DIREKTESPORT – kl. 13.00
  • Treningskamper : Hoffenheim – Mainz – kan sees på: VG+ – kl. 13.00
  • PostNord-ligaen, avd. 2 : Nardo – Bærum – kan sees på: DIREKTESPORT – kl. 14.00
  • Domino’s Ligue 2 : Caen – AC Ajaccio – kan sees på: Viaplay – kl. 15.00
  • Domino’s Ligue 2 : Nancy – Guingamp – kan sees på: Viaplay – kl. 15.00
  • Treningskamper : Hertha – PSV – kan sees på: VG+ – kl. 15.00
  • PostNord-ligaen, avd. 1 : Eidsvold TF – Fredrikstad – kan sees på: DIREKTESPORT – kl. 16.00
  • PostNord-ligaen, avd. 1 : Hødd – Brattvåg – kan sees på: DIREKTESPORT – kl. 16.00
  • PostNord-ligaen, avd. 1 : Kjelsås – Moss – kan sees på: DIREKTESPORT – kl. 16.00
  • PostNord-ligaen, avd. 2 : Fram – Fløy – kan sees på: DIREKTESPORT – kl. 16.00
  • PostNord-ligaen, avd. 2 : Sotra – Egersund – kan sees på: DIREKTESPORT – kl. 16.00
  • Treningskamper : Tottenham – Birmingham – kan sees på: Viasport 1 – kl. 16.00
  • Ligue 1 Conforama : Rennes – Montpellier – kan sees på: Viasport + – kl. 17.00
  • FA Community Shield : Arsenal – Liverpool – kan sees på: Viasat 4 – kl. 17.30
  • Eliteserien : Haugesund – Vålerenga – kan sees på: Eurosport Norge – kl. 18.00
  • Scottish Premiership : Hamilton – Rangers – kan sees på: Viasport 1 – kl. 18.30
  • Eliteserien : Brann – Strømsgodset – kan sees på: TVNorge – kl. 20.30
  • Ligue 1 Conforama : Strasbourg – Nice – kan sees på: Viasport 1 – kl. 21.00
  • MLS : Cincinnati – Columbus – kan sees på: Strive – kl. 01.30
  • MLS : New York City – Chicago – kan sees på: Strive – kl. 01.30
  • MLS : Philadelphia  – DC United – kan sees på: Strive – kl. 01.30
  • MLS : New England – NY Red Bulls – kan sees på: Strive – kl. 02.00
  • MLS : FC Dallas – Minnesota – kan sees på: Strive – kl. 02.30
  • MLS : Colorado – Sporting KC – kan sees på: Strive – kl. 03.00
  • MLS : LA Galaxy – San Jose – kan sees på: Strive – kl. 04.30
  • MLS : Portland – Real Salt Lake – kan sees på: Strive – kl. 04.30

SØNDAG

  • Ligue 1 Conforama : Reims – Lille – kan sees på: Viaplay – kl. 13.00
  • Toppserien : Rosenborg – Arna-Bjørnar – kan sees på: DIREKTESPORT – kl. 13.30
  • PostNord-ligaen, avd. 1 : Alta – Kvik Halden – kan sees på: DIREKTESPORT – kl. 14.00
  • OBOS-ligaen : Grorud – Sandnes Ulf – kan sees på: Dplay – kl. 15.00
  • OBOS-ligaen : Kongsvinger – Sogndal – kan sees på: Dplay – kl. 15.00
  • OBOS-ligaen : Ranheim TF – KFUM – kan sees på: Dplay – kl. 15.00
  • OBOS-ligaen : Raufoss – Åsane – kan sees på: Dplay – kl. 15.00
  • OBOS-ligaen : Stjørdals-Blink – HamKam – kan sees på: Dplay – kl. 15.00
  • OBOS-ligaen : Strømmen – Jerv – kan sees på: Dplay – kl. 15.00
  • OBOS-ligaen : Tromsø – Ull/Kisa – kan sees på: Dplay – kl. 15.00
  • OBOS-ligaen : Øygarden – Lillestrøm – kan sees på: Dplay – kl. 15.00
  • Toppserien : Kolbotn – Vålerenga – kan sees på: DIREKTESPORT – kl. 15.00
  • Toppserien : Lyn – Klepp – kan sees på: DIREKTESPORT – kl. 15.00
  • Ligue 1 Conforama : Angers – Bordeaux – kan sees på: Viaplay – kl. 15.00
  • Ligue 1 Conforama : Metz – Monaco – kan sees på: Viaplay – kl. 15.00
  • Ligue 1 Conforama : Nantes – Nîmes – kan sees på: Viaplay – kl. 15.00
  • Ligue 1 Conforama : St-Étienne – Lorient – kan sees på: Viaplay – kl. 15.00
  • PostNord-ligaen, avd. 2 : Vard Haugesund – Bryne – kan sees på: DIREKTESPORT – kl. 15.00
  • Toppserien : Sandviken – LSK Kvinner – kan sees på: NRK1 – kl. 16.00
  • PostNord-ligaen, avd. 2 : Asker – Levanger – kan sees på: DIREKTESPORT – kl. 16.00
  • Scottish Premiership : Hibernian – Aberdeen – kan sees på: Viaplay – kl. 17.30
  • Eliteserien : Sarpsborg 08 – Bodø/Glimt – kan sees på: TVNorge – kl. 18.00
  • Eliteserien : Odd – Mjøndalen – kan sees på: Eurosport Pluss – kl. 18.00
  • Eliteserien : Rosenborg – Stabæk – kan sees på: Eurosport Pluss – kl. 18.00
  • Eliteserien : Sandefjord – Kristiansund BK – kan sees på: Eurosport Pluss – kl. 18.00
  • Eliteserien : Start – Aalesund – kan sees på: Eurosport Pluss – kl. 18.00
  • PostNord-ligaen, avd. 1 : Senja – Vålerenga 2 – kan sees på: DIREKTESPORT – kl. 19.00
  • Treningskamper : Málaga – Granada – kan sees på: VG+ – kl. 19.00
  • UEFA Women’s Champions League : Wolfsburg – Lyon – kan sees på: Viaplay – kl. 20.00
  • Eliteserien : Viking – Molde – kan sees på: TVNorge – kl. 20.30
  • Ligue 1 Conforama : Brest – Marseille – kan sees på: Viasport 1 – kl. 21.00
  • MLS : Nashville – Inter Miami – kan sees på: Strive – kl. 02.30
  • MLS : Seattle – Los Angeles – kan sees på: Strive – kl. 04.00

MANDAG

  • PostNord-ligaen, avd. 2 : Arendal – Odd 2 – kan sees på: DIREKTESPORT – kl. 18.00
  • PostNord-ligaen, avd. 2 : Notodden – Rosenborg 2 – kan sees på: DIREKTESPORT – kl. 18.00

Hva synes du? Vi setter pris på DIN mening!