Her kommer oversikten over alle kamper som sendes på «norske» kanaler, fra i dag og til og med mandag.

Dermed kan du planlegge ukeshandling, middag med svigers, tur på butikken, kino med kjæresten, når du må stå over trening pga «strekk», luftetur med bikkjen osv. uten at det går utover en real godbit! Fotballblogg1 ønsker deg en riktig så flott helg!

Tv-fotballen finner du på www.fotballblogg1.com!

 

FREDAG

  • UEFA Women’s Champions League : Atlético – Barcelona | Kan sees på: Viaplay – kl. 18.00
  • UEFA Women’s Champions League : Glasgow City – Wolfsburg | Kan sees på: Viaplay – kl. 18.00
  • Ligue 1 Conforama : Bordeaux – Nantes | Kan sees på: Viasport 2 – kl. 19.00
  • UEFA Europa League : Sevilla – Inter | Kan sees på: TV 2 – kl. 21.00

LØRDAG

  • Toppserien : Kolbotn – Arna-Bjørnar | Kan sees på: DIREKTESPORT – kl. 12.00
  • PostNord-ligaen, avd. 2 : Levanger – Notodden | Kan sees på: DIREKTESPORT – kl. 13.00
  • Toppserien : Lyn – Røa | Kan sees på: DIREKTESPORT – kl. 14.00
  • PostNord-ligaen, avd. 2 : Bærum – Vard Haugesund | Kan sees på: DIREKTESPORT – kl. 14.00
  • Eliteserien : Molde – Odd | Kan sees på: Eurosport Norge – kl. 15.00
  • Toppserien : LSK Kvinner – Vålerenga | Kan sees på: NRK1 – kl. 15.00
  • Toppserien : Avaldsnes – Rosenborg | Kan sees på: DIREKTESPORT – kl. 15.00
  • Toppserien : Sandviken – Klepp | Kan sees på: DIREKTESPORT – kl. 15.00
  • Domino’s Ligue 2 : Toulouse – Dunkerque | Kan sees på: Viaplay – kl. 15.00
  • Treningskamper : Duisburg – Dortmund | Kan sees på: VG+ – kl. 15.30
  • PostNord-ligaen, avd. 2 : Bryne – Sotra | Kan sees på: DIREKTESPORT – kl. 16.00
  • PostNord-ligaen, avd. 2 : Egersund – Arendal | Kan sees på: DIREKTESPORT – kl. 16.00
  • Treningskamper : Tottenham – Ipswich | Kan sees på: Viasport 2 – kl. 16.00
  • Treningskamper : Blackpool – Everton | Kan sees på: VG+ – kl. 16.00
  • Treningskamper : Dortmund – Feyenoord | Kan sees på: VG+ – kl. 16.45
  • Ligue 1 Conforama : Dijon – Angers | Kan sees på: Viaplay – kl. 17.00
  • Eliteserien : Strømsgodset – Viking | Kan sees på: TVNorge – kl. 18.00
  • Eliteserien : Aalesund – Haugesund | Kan sees på: Eurosport Pluss – kl. 18.00
  • Eliteserien : Bodø/Glimt – Start | Kan sees på: Eurosport Pluss – kl. 18.00
  • Eliteserien : Kristiansund BK – Sarpsborg 08 | Kan sees på: Eurosport Pluss – kl. 18.00
  • Eliteserien : Vålerenga – Sandefjord | Kan sees på: Eurosport Pluss – kl. 18.00
  • Treningskamper : Duisburg – Feyenoord | Kan sees på: VG+ – kl. 18.00
  • Scottish Premiership : Dundee United – Celtic | Kan sees på: Viaplay – kl. 18.30
  • UEFA Women’s Champions League : Arsenal – Paris SG | Kan sees på: Viaplay – kl. 20.00
  • UEFA Women’s Champions League : Lyon – Bayern | Kan sees på: Viasport 1 – kl. 20.00
  • Eliteserien : Mjøndalen – Rosenborg | Kan sees på: TVNorge – kl. 20.30
  • Ligue 1 Conforama : Lille – Rennes | Kan sees på: Viasport 2 – kl. 21.00

SØNDAG

  • Ligue 1 Conforama : Monaco – Reims | Kan sees på: Viasport 2 – kl. 13.00
  • PostNord-ligaen, avd. 1 : Brattvåg – Kjelsås | Kan sees på: DIREKTESPORT – kl. 14.00
  • PostNord-ligaen, avd. 1 : Florø – Eidsvold TF | Kan sees på: DIREKTESPORT – kl. 14.00
  • PostNord-ligaen, avd. 1 : Moss – Tromsdalen | Kan sees på: DIREKTESPORT – kl. 14.00
  • Ligue 1 Conforama : Nîmes – Brest | Kan sees på: Viaplay – kl. 15.00
  • Ligue 1 Conforama : Lorient – Strasbourg | Kan sees på: Viasport 2 – kl. 15.00
  • PostNord-ligaen, avd. 1 : Kvik Halden – Hødd | Kan sees på: DIREKTESPORT – kl. 15.00
  • PostNord-ligaen, avd. 2 : Fløy – Asker | Kan sees på: DIREKTESPORT – kl. 15.00
  • PostNord-ligaen, avd. 1 : Fredrikstad – Senja | Kan sees på: DIREKTESPORT – kl. 15.30
  • PostNord-ligaen, avd. 2 : Odd 2 – Nardo | Kan sees på: DIREKTESPORT – kl. 15.30
  • PostNord-ligaen, avd. 1 : Vålerenga 2 – Skeid | Kan sees på: DIREKTESPORT – kl. 16.00
  • PostNord-ligaen, avd. 2 : Rosenborg 2 – Fram | Kan sees på: DIREKTESPORT – kl. 16.00
  • Ligue 1 Conforama : Nice – Lens | Kan sees på: Viasport 2 – kl. 17.00
  • Scottish Premiership : St. Johnstone – Hibernian | Kan sees på: Viaplay – kl. 17.30
  • PostNord-ligaen, avd. 1 : Fløya – Alta | Kan sees på: DIREKTESPORT – kl. 18.30
  • UEFA Champions League : PSG – Bayern | Kan sees på: TV 2 – kl. 21.00

MANDAG

  • OBOS-ligaen : Grorud – KFUM | Kan sees på: Eurosport Pluss – kl. 18.00
  • OBOS-ligaen : Ranheim TF – Strømmen | Kan sees på: Eurosport Pluss – kl. 18.00
  • OBOS-ligaen : Raufoss – Ull/Kisa | Kan sees på: Eurosport Pluss – kl. 18.00
  • OBOS-ligaen : Sandnes Ulf – HamKam | Kan sees på: Eurosport Pluss – kl. 18.00
  • OBOS-ligaen : Stjørdals-Blink – Åsane | Kan sees på: Eurosport Pluss – kl. 18.00
  • OBOS-ligaen : Tromsø – Sogndal | Kan sees på: Eurosport Pluss – kl. 18.00
  • OBOS-ligaen : Øygarden – Jerv | Kan sees på: Eurosport Pluss – kl. 18.00
  • Eliteserien : Stabæk – Brann | Kan sees på: TVNorge – kl. 20.30
  • OBOS-ligaen : Kongsvinger – Lillestrøm | Kan sees på: Eurosport Norge – kl. 20.30
  • Domino’s Ligue 2 : Troyes – Havre | Kan sees på: Viaplay – kl. 20.45

Hva synes du? Vi setter pris på DIN mening!