Her kommer oversikten over alle kamper som sendes på «norske» kanaler, fra i dag og til og med mandag.

Dermed kan du planlegge ukeshandling, middag med svigers, tur på butikken, kino med kjæresten, når du må stå over trening pga «strekk», luftetur med bikkjen osv. uten at det går utover en real godbit! Fotballblogg1 ønsker deg en riktig så flott helg!

Tv-fotballen finner du på www.fotballblogg1.com!

 

FREDAG

  • Hviterussland – Norge – Kan sees på: Viasat 4 – kl. 17.45 – EM-kval., gr. C, kvinner
  • Mjøndalen – Strømsgodset – Kan sees på: MAX – kl. 19.00 Eliteserien
  • Hertha – Düsseldorf – Kan sees på: Viasport 1 – kl. 20.30 Bundesliga
  • Birmingham – Middlesbrough – Kan sees på: Viasport 2 – kl. 20.45 Sky Bet Championship
  • Brescia – Sassuolo – Kan sees på: Strive – kl. 20.45 Serie A TIM
  • Amiens – Marseille – Kan sees på: Viasport 3 – kl. 20.45 Ligue 1 Conforama
  • Real Betis – Eibar – Kan sees på: TV 2 Sport Premium – kl. 21.00 LaLiga Santander

LØRDAG

  • Leganés – Levante – Kan sees på: Strive – kl. 13.00 LaLiga Santander
  • Brighton – Tottenham – Kan sees på: TV 2 Sport Premium – kl. 13.30 Premier League
  • Fulham – Charlton – Kan sees på: Viasport 2 – kl. 13.30 Sky Bet Championship
  • Sundsvall – IFK Norrköping – Kan sees på: TV 2 Sport 1 – kl. 13.30 Allsvenskan
  • SPAL – Parma – Kan sees på: Strive – kl. 15.00 Serie A TIM
  • Jerv – Start – Kan sees på: Eurosport Norge – kl. 15.30 OBOS-ligaen
  • Freiburg – Dortmund – Kan sees på: Viaplay – kl. 15.30 Bundesliga
  • Leverkusen – Leipzig – Kan sees på: Viaplay – kl. 15.30 Bundesliga
  • Paderborn – Mainz – Kan sees på: Viaplay – kl. 15.30 Bundesliga
  • Bayern – Hoffenheim – Kan sees på: Viasport 1 – kl. 15.30 Bundesliga
  • Liverpool – Leicester – Kan sees på: TV 2 Sport Premium – kl. 16.00 Premier League
  • Watford – Sheffield U. – Kan sees på: TV 2 Sport Premium kl. 21.30 – kl. 16.00 Premier League
  • Burnley – Everton – Kan sees på: TV 2 Sport Premium 2 kl. 18.15 – kl. 16.00 Premier League
  • Norwich – Aston Villa – Kan sees på: TV 2 Sport Premium 2 kl. 20.05 – kl. 16.00 Premier League
  • Bristol City – Reading – Kan sees på: Viasport 2 – kl. 16.00 Sky Bet Championship
  • Real Madrid – Granada – Kan sees på: TV 2 Sport 2 – kl. 16.00 LaLiga Santander
  • AIK – Örebro – Kan sees på: TV 2 Sumo – kl. 16.00 Allsvenskan
  • Sirius – Helsingborg – Kan sees på: TV 2 Sumo – kl. 16.00 Allsvenskan
  • PSG – Angers – Kan sees på: Viasport + – kl. 17.30 Ligue 1 Conforama
  • Odd – Vålerenga – Kan sees på: Eurosport Norge – kl. 18.00 Eliteserien
  • Hellas Verona – Sampdoria – Kan sees på: Strive – kl. 18.00 Serie A TIM
  • West Ham – Crystal Palace – Kan sees på: TV 2 Sport Premium – kl. 18.30 Premier League
  • Valencia – Alavés – Kan sees på: Strive – kl. 18.30 LaLiga Santander
  • Schalke – Köln – Kan sees på: Viasport 1 – kl. 18.30 Bundesliga
  • Brest – Metz – Kan sees på: Viaplay – kl. 20.00 Ligue 1 Conforama
  • Dijon – Strasbourg – Kan sees på: Viaplay – kl. 20.00 Ligue 1 Conforama
  • Nantes – Nice – Kan sees på: Viaplay – kl. 20.00 Ligue 1 Conforama
  • Toulouse – Bordeaux – Kan sees på: Viaplay – kl. 20.00 Ligue 1 Conforama
  • Montpellier – Monaco – Kan sees på: Viasport 2 – kl. 20.00 Ligue 1 Conforama
  • Genoa – Milan – Kan sees på: Strive – kl. 20.45 Serie A TIM
  • Osasuna – Villarreal – Kan sees på: TV 2 Sport Premium – kl. 21.00 LaLiga Santander

SØNDAG

  • Mallorca – Espanyol – Kan sees på: Strive – kl. 12.00 LaLiga Santander
  • Fiorentina – Udinese – Kan sees på: Strive – kl. 12.30 Serie A TIM
  • Mönchengladbach – Augsburg – Kan sees på: Viasport 1 – kl. 13.30 Bundesliga
  • Celta Vigo – Athletic – Kan sees på: Strive – kl. 14.00 LaLiga Santander
  • Southampton – Chelsea – Kan sees på: TV 2 Sport Premium – kl. 15.00 Premier League
  • Arsenal – Bournemouth – Kan sees på: TV 2 Sport Premium 2 kl. 17.00 – kl. 15.00 Premier League
  • Manchester City – Wolverhampton – Kan sees på: TV 2 Sport Premium 2 kl. 18.50 – kl. 15.00 Premier League
  • HamKam – Skeid – Kan sees på: Eurosport Norge – kl. 15.00 OBOS-ligaen
  • KFUM – Tromsdalen – Kan sees på: Eurosport Pluss – kl. 15.00 OBOS-ligaen
  • Strømmen – Nest-Sotra – Kan sees på: Eurosport Pluss – kl. 15.00 OBOS-ligaen
  • Atalanta – Lecce – Kan sees på: Strive – kl. 15.00 Serie A TIM
  • Bologna – Lazio – Kan sees på: Strive – kl. 15.00 Serie A TIM
  • Roma – Cagliari – Kan sees på: Strive – kl. 15.00 Serie A TIM
  • Lille – Nîmes – Kan sees på: Viasport 3 – kl. 15.00 Ligue 1 Conforama
  • Kalmar – Eskilstuna – Kan sees på: TV 2 Sumo – kl. 15.00 Allsvenskan
  • Djurgården – Hammarby – Kan sees på: TV 2 Sport 1 – kl. 15.00 Allsvenskan
  • Häcken – Östersund – Kan sees på: TV 2 Sport 2 – kl. 15.00 Allsvenskan
  • Wolfsburg – Union Berlin – Kan sees på: Viasport 1 – kl. 15.30 Bundesliga
  • Real Valladolid – Atlético – Kan sees på: Strive – kl. 16.00 LaLiga Santander
  • Rennes – Reims – Kan sees på: Viasport 3 – kl. 17.00 Ligue 1 Conforama
  • Newcastle – Manchester United – Kan sees på: TV 2 Sport Premium – kl. 17.30 Premier League
  • Elfsborg – Falkenberg – Kan sees på: TV 2 Sumo – kl. 17.30 Allsvenskan
  • Malmö – IFK Göteborg – Kan sees på: TV 2 Sport 1 – kl. 17.30 Allsvenskan
  • Lillestrøm – Bodø/Glimt – Kan sees på: Eurosport Norge – kl. 18.00 Eliteserien
  • Haugesund – Rosenborg – Kan sees på: Eurosport Pluss – kl. 18.00 Eliteserien
  • Ranheim TF – Sarpsborg 08 – Kan sees på: Eurosport Pluss – kl. 18.00 Eliteserien
  • Stabæk – Viking – Kan sees på: Eurosport Pluss – kl. 18.00 Eliteserien
  • Tromsø – Kristiansund BK – Kan sees på: Eurosport Pluss – kl. 18.00 Eliteserien
  • Aalesund – Raufoss – Kan sees på: Eurosport Pluss – kl. 18.00 OBOS-ligaen
  • Kongsvinger – Sandefjord – Kan sees på: Eurosport Pluss – kl. 18.00 OBOS-ligaen
  • Notodden – Ull/Kisa – Kan sees på: Eurosport Pluss – kl. 18.00 OBOS-ligaen
  • Sandnes Ulf – Sogndal – Kan sees på: Eurosport Pluss – kl. 18.00 OBOS-ligaen
  • Torino – Napoli – Kan sees på: Strive – kl. 18.00 Serie A TIM
  • Frankfurt – Bremen – Kan sees på: Viasport 1 – kl. 18.00 Bundesliga
  • Real Sociedad – Getafe – Kan sees på: Strive – kl. 18.30 LaLiga Santander
  • Brann – Molde – Kan sees på: TVNorge – kl. 20.00 Eliteserien
  • Inter – Juventus – Kan sees på: TV 2 Sport Premium/Sport 1 – kl. 20.45 Serie A TIM
  • Barcelona – Sevilla – Kan sees på: Strive – kl. 21.00 LaLiga Santander
  • Saint-Étienne – Lyon – Kan sees på: Viasport 1 – kl. 21.00 Ligue 1 Conforama
  • Atlanta – New England – Kan sees på: Strive – kl. 22.00 MLS
  • DC United – Cincinnati – Kan sees på: Strive – kl. 22.00 MLS
  • FC Dallas – Sporting KC – Kan sees på: Strive – kl. 22.00 MLS
  • Houston – LA Galaxy – Kan sees på: Strive – kl. 22.00 MLS
  • Los Angeles – Colorado – Kan sees på: Strive – kl. 22.00 MLS
  • Montreal – NY Red Bulls – Kan sees på: Strive – kl. 22.00 MLS
  • Orlando – Chicago – Kan sees på: Strive – kl. 22.00 MLS
  • Philadelphia  – New York City – Kan sees på: Strive – kl. 22.00 MLS
  • Portland – San Jose – Kan sees på: Strive – kl. 22.00 MLS
  • Seattle – Minnesota – Kan sees på: Strive – kl. 22.00 MLS
  • Toronto FC – Columbus – Kan sees på: Strive – kl. 22.00 MLS
  • Vancouver – Real Salt Lake – Kan sees på: Strive – kl. 22.00 MLS

Hva synes du? Vi setter pris på DIN mening!