Her kommer oversikten over alle kamper som sendes på «norske» kanaler, fra i dag og til og med mandag.

Dermed kan du planlegge ukeshandling, middag med svigers, tur på butikken, kino med kjæresten, når du må stå over trening pga «strekk», luftetur med bikkjen osv. uten at det går utover en real godbit! Fotballblogg1 ønsker deg en riktig så flott helg!

Tv-fotballen finner du på www.fotballblogg1.com!

 

LØRDAG

Real Madrid – Levante – kan sees på: Strive – kl. 13.00
Malmö – Hammarby – kan sees på: TV 2 Sport 2 – kl. 13.00
Chelsea – Manchester United – kan sees på: TV 2 Sport Premium – kl. 13.30
Roma – SPAL – kan sees på: Strive – kl. 15.00
Molde – Sarpsborg 08 – kan sees på: MAX – kl. 15.30
Augsburg – Leipzig – kan sees på: Viaplay – kl. 15.30
Leverkusen – Hannover – kan sees på: Viaplay – kl. 15.30
Nürnberg – Hoffenheim – kan sees på: Viaplay – kl. 15.30
Stuttgart – Dortmund – kan sees på: Viasport + – kl. 15.30
Wolfsburg – Bayern – kan sees på: Viasport 1 – kl. 15.30
West Ham – Tottenham – kan sees på: TV 2 Sport Premium – kl. 16.00
Cardiff – Fulham – kan sees på: TV 2 Sport Premium kl. 21.30
Manchester City – Burnley – kan sees på: TV 2 Sport Premium 2 kl. 18.15
Bournemouth – Southampton – kan sees på: TV 2 Sport Premium 2 kl. 20.05
Wolverhampton – Watford – kan sees på: TV 2 Sport Premium kl. 23.20
Newcastle – Brighton – kan sees på: TV 2 Sport Premium 2 kl. 21.55
Brentford – Bristol City – kan sees på: Viasport 2 – kl. 16.00
Dalkurd – Örebro – kan sees på: TV 2 Sport 2 – kl. 16.00
Valencia – Leganés – kan sees på: Strive – kl. 16.15
PSG – Amiens – kan sees på: Viasport 3 – kl. 17.00
Sandefjord – Strømsgodset – kan sees på: Eurosport Norge – kl. 18.00
Juventus – Genoa – kan sees på: Strive – kl. 18.00
Mouscron – Standard Liège – kan sees på: Viaplay – kl. 18.00
Huddersfield – Liverpool – kan sees på: TV 2 Sport Premium – kl. 18.30
Derby – Sheffield United – kan sees på: Viasport 2 – kl. 18.30
Villarreal – Atlético – kan sees på: Strive – kl. 18.30
Schalke – Werder – kan sees på: Viasport 1 – kl. 18.30
Caen – Guingamp – kan sees på: Viaplay – kl. 20.00
Dijon – Lille – kan sees på: Viaplay – kl. 20.00
Nantes – Toulouse – kan sees på: Viaplay – kl. 20.00
Reims – Angers – kan sees på: Viaplay – kl. 20.00
Strasbourg – Monaco – kan sees på: Viaplay – kl. 20.00
Udinese – Napoli – kan sees på: Strive – kl. 20.30
Genk – Eupen – kan sees på: Viasport 2 – kl. 20.30
Barcelona – Sevilla – kan sees på: Strive – kl. 20.45
América-MG – Grêmio – kan sees på: Viaplay – kl. 21.00

SØNDAG

Rayo Vallecano – Getafe – kan sees på: Strive – kl. 12.00
Vendsyssel – Horsens – kan sees på: Viaplay – kl. 12.00
Frosinone – Empoli – kan sees på: Strive – kl. 12.30
Tromsdalen – HamKam – kan sees på: Eurosport Norge – kl. 13.00
Hamilton – Rangers – kan sees på: Viasport 3 – kl. 14.30
Feyenoord – Zwolle – kan sees på: Viasport 2 – kl. 14.30
Ullensaker/Kisa – Kongsvinger – kan sees på: Eurosport Norge – kl. 15.00
Åsane – Sogndal – kan sees på: Eurosport Pluss – kl. 15.00
Bologna – Torino – kan sees på: Strive – kl. 15.00
Chievo – Atalanta – kan sees på: Strive – kl. 15.00
Parma – Lazio – kan sees på: Strive – kl. 15.00
Montpellier – Bordeaux – kan sees på: Viaplay – kl. 15.00
Djurgården – AIK – kan sees på: TV 2 Sumo – kl. 15.00
Häcken – Östersund – kan sees på: TV 2 Sumo – kl. 15.00
Hertha – Freiburg – kan sees på: Viasport 1 – kl. 15.30
Eibar – Athletic – kan sees på: Strive – kl. 16.15
Everton – Crystal Palace – kan sees på: TV 2 Sport Premium – kl. 17.00
Saint-Étienne – Rennes – kan sees på: Viasport 3 – kl. 17.00
Elfsborg – Sundsvall – kan sees på: TV 2 Sumo – kl. 17.30
Kalmar – IFK Norrköping – kan sees på: TV 2 Sumo – kl. 17.30
Trelleborg – Sirius – kan sees på: TV 2 Sumo – kl. 17.30
Vålerenga – Kristiansund BK – kan sees på: Eurosport Norge – kl. 18.00
Haugesund – Odd – kan sees på: Eurosport Pluss – kl. 18.00
Lillestrøm – Rosenborg – kan sees på: Eurosport Pluss – kl. 18.00
Ranheim TF – Bodø/Glimt – kan sees på: Eurosport Pluss – kl. 18.00
Tromsø – Start – kan sees på: Eurosport Pluss – kl. 18.00
Levanger – Florø – kan sees på: Eurosport Pluss – kl. 18.00
Mjøndalen – Jerv – kan sees på: Eurosport Pluss – kl. 18.00
Notodden – Strømmen – kan sees på: Eurosport Pluss – kl. 18.00
Sandnes Ulf – Nest-Sotra – kan sees på: Eurosport Pluss – kl. 18.00
Fiorentina – Cagliari – kan sees på: Strive – kl. 18.00
Mönchengladbach – Mainz – kan sees på: Viasport 2 – kl. 18.00
Oostende – Gent – kan sees på: Viaplay – kl. 18.00
AGF – AaB – kan sees på: Viaplay – kl. 18.00
Huesca – Espanyol – kan sees på: Strive – kl. 18.30
Stabæk – Brann – kan sees på: Eurosport Norge – kl. 20.00
Inter – Milan – kan sees på: Strive – kl. 20.30
Betis – Valladolid – kan sees på: Strive – kl. 20.45
Nice – Marseille – kan sees på: Viasport 2 – kl. 21.00
Palmeiras – Ceará – kan sees på: Viaplay – kl. 21.00
Cruzeiro – Chapecoense – kan sees på: Viaplay – kl. 00.00

MANDAG

Brøndby – OB – kan sees på: Viaplay – kl. 19.00
Brommapojkarna – IFK Göteborg – kan sees på: TV 2 Sport Premium 2 – kl. 19.00
Sampdoria – Sassuolo – kan sees på: Strive – kl. 20.30
Lens – GFC Ajaccio – kan sees på: Viaplay – kl. 20.45
Arsenal – Leicester – kan sees på: TV 2 Sport Premium – kl. 21.00
Real Sociedad – Girona – kan sees på: Strive – kl. 21.00

Hva synes du? Vi setter pris på DIN mening!