Her kommer oversikten over alle kamper som sendes på «norske» kanaler, fra i dag og til og med mandag.

Dermed kan du planlegge ukeshandling, middag med svigers, tur på butikken, kino med kjæresten, når du må stå over trening pga «strekk», luftetur med bikkjen osv. uten at det går utover en real godbit! Fotballblogg1 ønsker deg en riktig så flott helg!

Tv-fotballen finner du på www.fotballblogg1.com!

 

FREDAG

  • Sundsvall – AIK – kan sees på: TV 2 Sport Premium 2 – kl. 19.00 – Allsvenskan
  • Uruguay U20 – Norge U20 – kan sees på: NRK3 – kl. 20.30 – FIFA U-20-VM, gr. C
  • Amiens – Guingamp – kan sees på: Viaplay – kl. 21.05 – Ligue 1
  • Angers – Saint-Étienne – kan sees på: Viaplay – kl. 21.05 – Ligue 1
  • Caen – Bordeaux – kan sees på: Viaplay – kl. 21.05 – Ligue 1
  • Dijon – Toulouse – kan sees på: Viaplay – kl. 21.05 – Ligue 1
  • Marseille – Montpellier – kan sees på: Viaplay – kl. 21.05 – Ligue 1
  • Nantes – Strasbourg – kan sees på: Viaplay – kl. 21.05 – Ligue 1
  • Nice – Monaco – kan sees på: Viaplay – kl. 21.05 – Ligue 1
  • Nîmes – Lyon – kan sees på: Viaplay – kl. 21.05 – Ligue 1
  • Rennes – Lille – kan sees på: Viaplay – kl. 21.05 – Ligue 1
  • Reims – PSG – kan sees på: Viasport 1 – kl. 21.05 – Ligue 1
  • Orlando City – LA Galaxy – kan sees på: Strive – kl. 01.00 – MLS
  • Real Salt Lake – Atlanta United – kan sees på: Strive – kl. 03.00 – MLS
  • Los Angeles – Montreal Impact – kan sees på: Strive – kl. 04.30 – MLS

LØRDAG

  • Tromsdalen – KFUM – kan sees på: Eurosport Pluss – kl. 15.30 – OBOS-ligaen
  • Ullensaker/Kisa – HamKam – kan sees på: Eurosport Pluss – kl. 15.30 – OBOS-ligaen
  • Häcken – IFK Göteborg – kan sees på: TV 2 Sport Premium – kl. 16.00 – Allsvenskan
  • Malmö – Eskilstuna – kan sees på: TV 2 Sport Premium 2 – kl. 16.00 – Allsvenskan
  • Hearts – Celtic – kan sees på: Viasport 1 – kl. 16.00 – Skotsk FA Cup
  • Newport – Tranmere – kan sees på: Viasport 2 – kl. 16.00 – Sky Bet League Two – playoff
  • Vålerenga – Lillestrøm – kan sees på: Eurosport Norge – kl. 18.00 – Eliteserien
  • Frosinone – Chievo – kan sees på: Strive – kl. 18.00 – Serie A
  • Helsingborg – Falkenberg – kan sees på: TV 2 Sport Premium 2 – kl. 18.00 – Allsvenskan
  • Leipzig – Bayern – kan sees på: Viasport 1 – kl. 20.00 – DFB-Pokal
  • Bologna – Napoli – kan sees på: Strive – kl. 20.30 – Serie A
  • Chicago Fire – New York City – kan sees på: Strive – kl. 21.30 – MLS
  • Vancouver Whitecaps – FC Dallas – kan sees på: Strive – kl. 01.00 – MLS
  • Cincinnati – New York Red Bulls – kan sees på: Strive – kl. 01.30 – MLS
  • New England Revolution – DC United – kan sees på: Strive – kl. 01.30 – MLS
  • Philadelphia Union – Portland Timbers – kan sees på: Strive – kl. 01.30 – MLS
  • Minnesota United – Houston Dynamo – kan sees på: Strive – kl. 02.00 – MLS
  • Colorado Rapids – Columbus Crew – kan sees på: Strive – kl. 03.00 – MLS

SØNDAG

  • Sogndal – Start – kan sees på: MAX – kl. 15.00 – OBOS-ligaen
  • Torino – Lazio – kan sees på: Strive – kl. 15.00 – Serie A
  • Djurgården – Östersund – kan sees på: TV 2 Sport Premium 2 – kl. 15.00 – Allsvenskan
  • Charlton – Sunderland – kan sees på: Viasport 2 – kl. 16.00 – Sky Bet League One – playoff
  • Kalmar – Elfsborg – kan sees på: TV 2 Sport Premium 2 – kl. 17.30 – Allsvenskan
  • Mjøndalen – Haugesund – kan sees på: Eurosport Norge – kl. 18.00 – Eliteserien
  • Ranheim TF – Strømsgodset – kan sees på: Eurosport Pluss – kl. 18.00 – Eliteserien
  • Tromsø – Molde – kan sees på: Eurosport Pluss – kl. 18.00 – Eliteserien
  • Skeid – Sandnes Ulf – kan sees på: Eurosport Norge – kl. 18.00 – OBOS-ligaen
  • Jerv – Aalesund – kan sees på: Eurosport Pluss – kl. 18.00 – OBOS-ligaen
  • Kongsvinger – Nest-Sotra – kan sees på: Eurosport Pluss – kl. 18.00 – OBOS-ligaen
  • Notodden – Raufoss – kan sees på: Eurosport Pluss – kl. 18.00 – OBOS-ligaen
  • Strømmen – Sandefjord – kan sees på: Eurosport Pluss – kl. 18.00 – OBOS-ligaen
  • Sampdoria – Juventus – kan sees på: Strive – kl. 18.00 – Serie A
  • Brann – Rosenborg – kan sees på: TVNorge – kl. 20.00 – Eliteserien
  • Atalanta – Sassuolo – kan sees på: Strive – kl. 20.30 – Serie A
  • Cagliari – Udinese – kan sees på: Strive – kl. 20.30 – Serie A
  • Fiorentina – Genoa – kan sees på: Strive – kl. 20.30 – Serie A
  • Inter – Empoli – kan sees på: Strive – kl. 20.30 – Serie A
  • Roma – Parma – kan sees på: Strive – kl. 20.30 – Serie A
  • SPAL – Milan – kan sees på: Strive – kl. 20.30 – Serie A
  • Kansas City – Seattle Sounders – kan sees på: Strive – kl. 00.00 – MLS
  • Toronto FC – San Jose Earthquakes – kan sees på: Strive – kl. 01.30 – MLS

MANDAG

  • Derby – Aston Villa – kan sees på: Viasport 1 – kl. 16.00 – Sky Bet Championship – playoff
  • Örebro – Sirius – kan sees på: TV 2 Sport Premium 2 – kl. 19.00 – Allsvenskan
  • Hammarby – IFK Norrköping – kan sees på: TV 2 Sport 2 – kl. 19.00 – Allsvenskan
  • Union Berlin – Stuttgart – kan sees på: Viasport 1 – kl. 20.30 – Bundesliga – playoff nedrykk
  • Norge U20 – New Zealand U20 – kan sees på: NRK3 – kl. 20.30 – FIFA U-20-VM, gr. C

Hva synes du? Vi setter pris på DIN mening!