Her kommer oversikten over alle kamper som sendes på «norske» kanaler, fra i dag og til og med mandag.

Dermed kan du planlegge ukeshandling, middag med svigers, tur på butikken, kino med kjæresten, når du må stå over trening pga «strekk», luftetur med bikkjen osv. uten at det går utover en real godbit! Fotballblogg1 ønsker deg en riktig så flott helg!

Tv-fotballen finner du på www.fotballblogg1.com!

 

FREDAG

Horsens – Vejle – Vises på: Viaplay – kl. 19.00
Trelleborg – IFK Norrköping – Vises på: TV 2 Sport Premium 2 – kl. 19.00
Getafe – Valladolid – Vises på: Strive – kl. 20.00
Valenciennes – Clermont – Vises på: Viaplay – kl. 20.00
Slovakia – Norge – Vises på: NRK2 – kl. 20.00
AC Milan – Roma – Vises på: Strive – kl. 20.30
Hannover – Dortmund – Vises på: Viasport 1 – kl. 20.30
Zulte Waregem – Club Brugge – Vises på: Viaplay – kl. 20.30
Leeds – Middlesbrough – Vises på: Viasport 2 – kl. 20.45
Lyon – Nice – Vises på: Viasport 3 – kl. 20.45
Eibar – Real Sociedad – Vises på: Strive – kl. 22.00
Villarreal – Girona – Vises på: Strive – kl. 22.00

LØRDAG

Leicester – Liverpool – Vises på: TV 2 Sport Premium – kl. 13.30
Strømsgodset – Tromsø – Vises på: MAX – kl. 15.30
Augsburg – Mönchengladbach – Vises på: Viaplay – kl. 15.30
Eintracht Frankfurt – Bremen – Vises på: Viaplay – kl. 15.30
Hoffenheim – Freiburg – Vises på: Viaplay – kl. 15.30
Nürnberg – Mainz – Vises på: Viaplay – kl. 15.30
Leverkusen – Wolfsburg – Vises på: Viasport 1 – kl. 15.30
Chelsea – Bournemouth – Vises på: TV 2 Sport Premium – kl. 16.00
Brighton – Fulham – Vises på: TV 2 Sport Premium kl. 21.30
Crystal Palace – Southampton – Vises på: TV 2 Sport Premium 2 kl. 18.15
Everton – Huddersfield – Vises på: TV 2 Sport Premium 2 kl. 20.05
West Ham – Wolverhampton – Vises på: TV 2 Sport Premium 2 kl. 21.55
West Bromwich – Stoke – Vises på: Viasport 2 – kl. 16.00
AIK – Häcken – Vises på: TV 2 Sumo – kl. 16.00
Nîmes – Paris SG – Vises på: Viasport + – kl. 17.00
Stabæk – Sandefjord – Vises på: Eurosport Norge – kl. 18.00
Bologna – Inter – Vises på: Strive – kl. 18.00
Eupen – Standard Liège – Vises på: Viaplay – kl. 18.00
Örebro – Östersund – Vises på: TV 2 Sumo – kl. 18.00
Manchester City – Newcastle – Vises på: TV 2 Sport Premium – kl. 18.30
Millwall – Swansea – Vises på: Viasport 2 – kl. 18.30
Celta – Atlético – Vises på: Strive – kl. 18.30
Rayo Vallecano – Athletic – Vises på: Strive – kl. 18.30
Stuttgart – Bayern – Vises på: Viasport 1 – kl. 18.30
Angers – Lille – Vises på: Viaplay – kl. 20.00
Dijon – Caen – Vises på: Viaplay – kl. 20.00
Guingamp – Toulouse – Vises på: Viaplay – kl. 20.00
Reims – Montpellier – Vises på: Viaplay – kl. 20.00
Strasbourg – Nantes – Vises på: Viasport 3 – kl. 20.00
Parma – Juventus – Vises på: Strive – kl. 20.30
Real Madrid – Leganés – Vises på: Strive – kl. 20.45
Grêmio – Botafogo – Vises på: Viaplay – kl. 21.00
Vasco da Gama – Santos – Vises på: Viaplay – kl. 00.00

SØNDAG

Levante – Valencia – Vises på: Strive – kl. 12.00
OB – Nordsjælland – Vises på: Viaplay – kl. 12.00
Celtic – Rangers – Vises på: Viasport 2 – kl. 13.00
St. Pauli – Köln – Vises på: Viaplay – kl. 13.30
HamKam – Åsane – Vises på: Eurosport Pluss – kl. 14.00
Cardiff – Arsenal – Vises på: TV 2 Sport Premium – kl. 14.30
Vitesse – Ajax – Vises på: Viasport 3 – kl. 14.30
Anderlecht – Antwerpen – Vises på: Viaplay – kl. 14.30
Ullensaker/Kisa – Aalesund – Vises på: Eurosport Norge – kl. 15.00
St-Étienne – Amiens – Vises på: Viasport 2 – kl. 15.00
Brommapojkarna – Malmö – Vises på: TV 2 Sumo – kl. 15.00
Dalkurd – IFK Göteborg – Vises på: TV 2 Sumo – kl. 15.00
Hammarby – Djurgården – Vises på: TV 2 Sumo – kl. 15.00
Leipzig – Düsseldorf – Vises på: Viasport + – kl. 15.30
Tromsdalen – Sandnes Ulf – Vises på: Eurosport Pluss – kl. 16.00
Alavés – Espanyol – Vises på: Strive – kl. 16.15
Feyenoord – NAC – Vises på: Viasport 3 – kl. 16.45
Watford – Tottenham – Vises på: TV 2 Sport Premium – kl. 17.00
Burnley – Manchester United – Vises på: TV 2 Sport Premium 2 – kl. 17.00
Rennes – Bordeaux – Vises på: Viasport 2 – kl. 17.00
Elfsborg – Kalmar – Vises på: TV 2 Sumo – kl. 17.30
Sundsvall – Sirius – Vises på: TV 2 Sumo – kl. 17.30
Odd – Molde – Vises på: Eurosport Norge – kl. 18.00
Bodø/Glimt – Sarpsborg 08 – Vises på: Eurosport Pluss – kl. 18.00
Brann – Ranheim TF – Vises på: Eurosport Pluss – kl. 18.00
Kristiansund BK – Start – Vises på: Eurosport Pluss – kl. 18.00
Rosenborg – Haugesund – Vises på: Eurosport Pluss – kl. 18.00
Jerv – Florø – Vises på: Eurosport Pluss – kl. 18.00
Kongsvinger – Sogndal – Vises på: Eurosport Pluss – kl. 18.00
Mjøndalen – Notodden – Vises på: Eurosport Pluss – kl. 18.00
Nest-Sotra – Strømmen – Vises på: Eurosport Pluss – kl. 18.00
Viking – Levanger – Vises på: Eurosport Pluss – kl. 18.00
Fiorentina – Udinese – Vises på: Strive – kl. 18.00
Schalke – Hertha – Vises på: Viasport 1 – kl. 18.00
AGF – Vendsyssel – Vises på: Viaplay – kl. 18.00
Barcelona – Huesca – Vises på: Strive – kl. 18.30
Lillestrøm – Vålerenga – Vises på: Eurosport Norge – kl. 20.00
Brøndby – Midtjylland – Vises på: Viaplay – kl. 20.00
Atalanta – Cagliari – Vises på: Strive – kl. 20.30
Chievo – Empoli – Vises på: Strive – kl. 20.30
Lazio – Frosinone – Vises på: Strive – kl. 20.30
Sampdoria – Napoli – Vises på: Strive – kl. 20.30
Sassuolo – Genoa – Vises på: Strive – kl. 20.30
Torino – SPAL – Vises på: Strive – kl. 20.30
Betis – Sevilla – Vises på: Strive – kl. 20.45
Monaco – Marseille – Vises på: Viasport 1 – kl. 21.00
São Paulo – Fluminense – Vises på: Viaplay – kl. 21.00

MANDAG

Cruzeiro – Internacional – Vises på: Viaplay – kl. 00.00
Lorient – Grenoble – Vises på: Viaplay – kl. 20.45

Hva synes du? Vi setter pris på DIN mening!