Her kommer oversikten over alle kamper som sendes på «norske» kanaler, fra i dag og til og med mandag.

Dermed kan du planlegge ukeshandling, middag med svigers, tur på butikken, kino med kjæresten, når du må stå over trening pga «strekk», luftetur med bikkjen osv. uten at det går utover en real godbit! Fotballblogg1 ønsker deg en riktig så flott helg!

Tv-fotballen finner du på www.fotballblogg1.com!

 

LØRDAG

  • Silkeborg – Køge ( NordicBet LIGA ) – Kan sees på: Viaplay kl. 13.00
  • Burnley – Leeds ( NordicBet LIGA ) – Kan sees på: TV 2 Sport Premium kl. 13.30
  • Rangers – Aberdeen (Scottish Premiership ) – Kan sees på: V sport2 kl. 13.30
  • Hvidovre – Vendsyssel (NordicBet LIGA ) – Kan sees på: Viaplay kl. 14.00
  • Genoa – Atalanta (Serie A TIM) – Kan sees på: Strive kl. 15.00
  • Spezia – Torino (Serie A TIM) – Kan sees på: Strive kl. 15.00
  • Esbjerg – Viborg (NordicBet LIGA) – Kan sees på: Viaplay kl. 15.00
  • Aalesund – Bryne (OBOS-ligaen) – Kan sees på: Eurosport Norge kl. 15.30
  • Augsburg – Bremen (Bundesliga) – Kan sees på: Viaplay kl. 15.30
  • Bielefeld – Hoffenheim (Bundesliga) – Kan sees på: Viaplay kl. 15.30
  • Leverkusen – Union Berlin (Bundesliga) – Kan sees på: Viaplay kl. 15.30
  • M’gladbach – Stuttgart (Bundesliga) – Kan sees på: Viaplay kl. 15.30
  • Freiburg – Bayern (Bundesliga) – Kan sees på: V sport+ kl. 15.30
  • Hertha – Köln (Bundesliga) – Kan sees på: V sport1 kl. 15.30
  • Schalke – Frankfurt (Bundesliga) – Kan sees på: V sport2 kl. 15.30
  • Southampton – Fulham (Premier League) – Kan sees på: TV 2 Sport Premium/Sport 1 kl. 16.00
  • HamKam – Stjørdals-Blink (OBOS-ligaen) – Kan sees på: discovery+ kl. 18.00
  • Jerv – KFUM (OBOS-ligaen) – Kan sees på: discovery+ kl. 18.00
  • Ranheim TF – Grorud (OBOS-ligaen) – Kan sees på: discovery+ kl. 18.00
  • Sogndal – Ull/Kisa (OBOS-ligaen) – Kan sees på: discovery+ kl. 18.00
  • Strømmen – Raufoss (OBOS-ligaen) – Kan sees på: discovery+ kl. 18.00
  • Åsane – Fredrikstad (OBOS-ligaen) – Kan sees på: discovery+ kl. 18.00
  • Juventus – Inter (Serie A TIM) – Kan sees på: Strive kl. 18.00
  • Chelsea – Leicester (The Emirates FA CUP) – Kan sees på: V4 kl. 18.15
  • Sandnes Ulf – Start (OBOS-ligaen) – Kan sees på: Eurosport Norge kl. 20.00
  • Caen – Clermont (Ligue 2 BKT) – Kan sees på: Viaplay kl. 20.00
  • Dunkerque – Toulouse (Ligue 2 BKT) – Kan sees på: Viaplay kl. 20.00
  • Paris – Chambly (Ligue 2 BKT) – Kan sees på: Viaplay kl. 20.00
  • Roma – Lazio (Serie A TIM) – Kan sees på: TV 2 Sport 1 kl. 20.45
  • Dundee – Raith (Scottish Premiership ) – Kan sees på: Viaplay kl. 20.45
  • Brighton – West Ham (Premier League) – Kan sees på: TV 2 Sport Premium kl. 21.00

SØNDAG

  • Fiorentina – Napoli (Serie A TIM) – Kan sees på: Strive kl. 12.30
  • Crystal Palace – Aston Villa (Premier League) – Kan sees på: TV 2 Sport Premium kl. 13.00
  • Midtjylland – Randers (3F Superligaen ) – Kan sees på: V sport1 kl. 13.00
  • AaB – Horsens (3F Superligaen) – Kan sees på: Viaplay kl. 14.00
  • Skive – Fremad Amager (: NordicBet LIGA ) – Kan sees på: Viaplay kl. 14.00
  • Utrecht – PSV (Eredivisie) – Kan sees på: V sport2 kl. 14.30
  • Sarpsborg 08 – Haugesund (Eliteserien) – Kan sees på: discovery+ kl. 15.00
  • Vålerenga – Kristiansund BK (Eliteserien) – Kan sees på: discovery+ kl. 15.00
  • Viking – Tromsø (Eliteserien) – Kan sees på: Eurosport Norge kl. 15.00
  • Benevento – Crotone (Serie A TIM) – Kan sees på: Strive kl. 15.00
  • Udinese – Sampdoria (Serie A TIM) – Kan sees på: Strive kl. 15.00
  • Helsingør – Fredericia (NordicBet LIGA ) – Kan sees på: Viaplay kl. 15.00
  • Tottenham – Wolverhampton (Premier League) – Kan sees på: TV 2 Sport Premium kl. 15.05
  • Osnabrück – HSV (2. Bundesliga) – Kan sees på: V sport+ kl. 15.30
  • FC København – Brøndby (3F Superligaen) – Kan sees på: V sport1 kl. 16.00
  • West Bromwich – Liverpool (Premier League) – Kan sees på: TV 2 Sport Premium kl. 17.30
  • Strømsgodset – Lillestrøm (Eliteserien) – Kan sees på: MAX kl. 18.00
  • Bodø/Glimt – Rosenborg (Eliteserien) – Kan sees på: TVNorge kl. 18.00
  • Sandefjord – Mjøndalen (Eliteserien) – Kan sees på: discovery+ kl. 18.00
  • Parma – Sassuolo (Serie A TIM) – Kan sees på: Strive kl. 18.00
  • Mainz – Dortmund (Bundesliga) – Kan sees på: V4 kl. 18.00
  • Atlético – Osasuna (LaLiga Santander) – Kan sees på: TV 2 Sumo kl. 18.30
  • Villarreal – Sevilla (LaLiga Santander) – Kan sees på: TV 2 Sumo kl. 18.30
  • Athletic – Real Madrid (LaLiga Santander) – Kan sees på: TV 2 Sport 1 kl. 18.30
  • Alavés – Granada (LaLiga Santander) – Kan sees på: Strive kl. 18.30
  • Barcelona – Celta (LaLiga Santander) – Kan sees på: Strive kl. 18.30
  • Cádiz – Elche (LaLiga Santander) – Kan sees på: Strive kl. 18.30
  • Getafe – Levante (LaLiga Santander) – Kan sees på: Strive kl. 18.30
  • Real Betis – Huesca (LaLiga Santander) – Kan sees på: Strive kl. 18.30
  • Real Sociedad – Real Valladolid (LaLiga Santander) – Kan sees på: Strive kl. 18.30
  • Valencia – Eibar (LaLiga Santander) – Kan sees på: Strive kl. 18.30
  • Everton – Sheffield U. (Premier League) – Kan sees på: TV 2 Sport Premium kl. 20.00
  • Molde – Brann (Eliteserien) – Kan sees på: Eurosport Norge kl. 20.00
  • Leipzig – Wolfsburg (Bundesliga) – Kan sees på: V sport1 kl. 20.30
  • Milan – Cagliari (Serie A TIM) – Kan sees på: Strive kl. 20.45
  • Bordeaux – Lens (Ligue 1 Uber Eats) – Kan sees på: Viaplay kl. 21.00
  • Dijon – Nantes (Ligue 1 Uber Eats) – Kan sees på: Viaplay kl. 21.00
  • Lorient – Metz (Ligue 1 Uber Eats) – Kan sees på: Viaplay kl. 21.00
  • Marseille – Angers (Ligue 1 Uber Eats) – Kan sees på: Viaplay kl. 21.00
  • Monaco – Rennes (Ligue 1 Uber Eats) – Kan sees på: Viaplay kl. 21.00
  • Montpellier – Brest (Ligue 1 Uber Eats) – Kan sees på: Viaplay kl. 21.00
  • Nice – Strasbourg (Ligue 1 Uber Eats) – Kan sees på: Viaplay kl. 21.00
  • Nîmes – Lyon (Ligue 1 Uber Eats) – Kan sees på: Viaplay kl. 21.00
  • Lille – St-Étienne (Ligue 1 Uber Eats) – Kan sees på: V sport+ kl. 21.00
  • PSG – Reims (Ligue 1 Uber Eats) – Kan sees på: V sport2 kl. 21.00
  • Chelsea – Barcelona (UEFA Women’s Champions League) – Kan sees på: V4 kl. 21.00

MANDAG

  • Bournemouth – Brentford (Sky Bet Championship – playoff) – Kan sees på: V sport1 kl. 19.00
  • Hellas Verona – Bologna (Serie A TIM) – Kan sees på: Strive kl. 20.45
  • Barnsley – Swansea (Sky Bet Championship – playoff) – Kan sees på: V sport1 kl. 21.15

Hva synes du? Vi setter pris på DIN mening!